Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hanan

Wyrok w zawieszeniu dla morderców

Polecane posty

wyrok w zawieszeniu otrzymało małżeństwo , które z okrucieństwem mordowało psy wytapiając z nich potem ...smalec!! Najgorsze jest to , że znów to robią i nie czują się winni... wyrok zatem okazał się bezsensowny. ich proceder nadal trwa i nie jest żadną przestrogą dla kolejnych oprawców zwierząt. mało tego w Polsce za najgorsze przestępstwo na zwierzętach można otrzymać do 1000 zł grzywny lub do 2 lat więzienia , a i tak wszyscy dostają \'zawiasy\' :( morderstwo to morderstwo a traktowane jest jak wykroczenie , jak przekroczenie prędkości na autostradzie... :( Prawo Polskie? Śmiech na sali!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebalabym skurwysnów
wlasnymi rekami. apotem na smalec z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli wiesz, że robią to nadal to jako prawy obywatel zgłoś to na policji albo do prokuratury. Kolejny wyrok z tego samego art. spowoduje odwieszenie kary i poczucie sprawiedliwości. Kocham zwierzęta, ale sorki , zwierze to zwierze i nie mozna mówic o zabójstwie czy morderstwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ciekawa jestem czy lubicie mięsko ? Np. cielęcinkę ? Nie bądźcie obłudni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to dobrze że nie kafeteriuszki są od sądzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem wegetarianką do tego stopnia , że nawet jaj nie jem... nie jem NIKOGO komu odebrano życie, a to co jest w jajku żyje... to tak jak zabić płód i zjeść. co do tego , że oni robią to nadal... paradoks - dowiedziałam się z telewizji!!!!!!!!!!!! z ukrytej kamery pokazywali zakup przez przyjezdnych owego smalcu , którzy nie mieli pojęcia z KOGO jest on zrobiony... brak słów!!! nie mogę pojąć tego wszystkiego. średniowiecze mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym oboje wysłał na pół roku do kolonii karnej z zaostrzonym rygorem. Ale takowych nie ma . W europejskim praiwe wypiera się istnienie kary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do pomyślenia to jest
XXI wiek mamy... a nie wygląda na to zauważyliście ze prawo nie jest po naszej stronie? za drobnostki ktore kazdemu sie moga przytrafic w najlepszym wypadku kolegium a za gwalty morderstwa wyroki w zawiasach... ryczec sie chce co sie wyrabia wierzyc sie nie chce ze tak mamy juz sie wszyscy z nas smieja nie dziwie sie polska wladza polskie sluzby zachowuja sie jak dzieci uposledzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w polcse ten caly system jest tak niezdarny, tak nietrafiony... ja sie nie czuje bezpiecznie. o sprawiedliwości sie gada, o zaufaniu do wymiaru sprawiedliwości... haha! co za banał!!!! samosądy by sie lepiej sprawdziły!! jeśli kiedyś mi sie cos stanie myślicie ze na policje i do sądu z tym pójde? żeby jeszcze okazało sie że to ja na końcu winna jestem.(bo uderzyłam za mocno gwałciciela i mu sie krzywda stała) bo teraz z ofiary przestępce lubi się robić!! a tacy jak oni są po prostu bezkarni. co był za sens tego wszystkiego całego procederu skoro nadal katują psy? rzygam na ten kraj i caly system. ten przypadek o zabijaniu psów i efekt końcowy całej sprawy mówią same za siebie w jakim syfie żyjemy.jest świetnym przykładem bezsilności i głupoty zarazem - my jesteśmy bezsilni , a sad głupi. żadna kara, żadna!! zero przestrogi dla innych, żadnej nauczki dla tych morderców!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie samosąd to dobry pomysł!!!!!!!!!!!!!!!!!!! większość ludzi by ich zabiła za to!!! na dodatek sprzedają ten smalec innym ludziom którzy nie wiedzą jak powstał!!! a władze nic z tym nie robią! w dupie to maja. na ulice wyszło wielu obrońców zwierząt... niewiele mogą zdziałać jak widać. ci na wysokich stołkach sie z nami nie liczą. jesteśmy po to żeby płacić podatki i głosować na nich w wyborach. nie interesuje ich cierpienie zwierząt. jak można ... przecież to psy! najlepsi przyjaciele człowieka. rozumieją nas i wiernie towarzyszą a taki los ich spotyka. Polska kraj cywilizowany? a gdzie ta cywilizacja skoro dopuszcza sie zabijania psów i sąd wydaje tak łagodny wyrok??? wyrok to złe słowo...:O:O tego nawet wyrokiem sie nie da nazwać. era komputerów ... a dzieją sie takie rzeczy i traktowane są jak by nic sie nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pojmuje tego wyroku
😭 😭 obdarła bym ich ze skóry tak jak oni robią to tym psom. i beda robić. jeszcze jak ich pokazywali to wielce oburzeni ze sądzeni byli - z pretensjami do kamery skakali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanka mi raz mowila o taki zdarzeniu jej sasiadka szla sobie spac, i w ogole i zobaczyla ze ktos chce jej sie wkrasc do domu koles byl z nozem to sie przestraszyla wziela patelnie i go uderzyla on stracil przytomnosc i wiecie co? koles chcial odszkodowania i dostal je!!!!:o to jest dopiero pojebane bo niby on jej nic nie zrobil i ona pierwsza zaatakowala:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wkurwiaja takie wyroki w zawieszeniu dla gwalcicieli, albo modrercow bo sa niepoczytalni albo dzialaja pod wplywem emocji:/ jak nie umie sobie z emocjami poradzic to dlaczego ktos musi umrzec? glosna sprawa byla z facetem ktorzy chcial kasy za to ze w wiezieniu za malo miejsca ma:/ :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez o takich sytuacjach slyszałam boli mnie to! mi osobiscie brak słów. jeszcze może pogłaskać po główce takiego włamywacza czy gwałciciela i pochwalić?? w pierdlu i tak bedzie miał super. gry siłownia ... o ile w ogóle tam trafi bo teraz to z takich sie na koncu niewinnych biedaków robi co musieli horror przejść i piekło i biedni trafili aż do sądu a nie chcieli przeciez nic złego - zostali sprowokowani i nie było innego wyboru jak zgwałcić. kara śmierci powinna być i tyle oko za oko ząb za ząb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a teraz gwałcicielom sie daje 3-5 lat! takie realia!!a mordercy se na 8 idą z czego po 5 latach wychodzą na warunkowym!! a te zwierzeta? czym sobie zasłużyły? urodziły sie po to by cierpieć???? bezbronne, nie wiedziały co je spotka, że ktoś może być aż tak okrutny! za co?! a teraz takie śmiecie podłe bez sumienia dalej mordują a tyle żyć niewinnych poszło w zapomnienie... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, moze jak kobieta kopnie faceta w jajka, pozniej facet bedzie mial problemy to moze jeszcze odszkodowanie zazada?:o nie wiem co sie w tym kraju dzieje, wiecej praw maja przestepcy niz normalni ludzie:/:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli człowiek dopuszcza sie czegoś tak drastycznego to już sie nie zmieni. nie ma sumienia jest okrutny i juz taki bedzie. ja nie pojmuje dlaczego nie ma kary śmierci!! po co mamy takich trzymać i utrzymywać? po co nam tacy? żeby sie bać? żeby na takich płacić? żeby tacy sie rozmnażali? żeby świat był coraz gorszy? dlaczego to my musimy cierpieć a nie oni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecej praw maja przestepcy
im wiecej wolno sie okazuje... no tak. na wszystko znajda sie kruczki prawne zeby takiego cwela wybronic ... a on idzie i dalej robi to co robił a potem wszyscy zdziwieni wielce i rozkładają rączki nad rozlanym mlekiem udowodnili im kilkanaście morderstw z okrucieństwem na psach a ile ich było w rzeczywistości nie nie wiadomo bo robili to przez wiele lat. to za mało? dlaczego nie ponieśli żadnej kary??? to świetny przykład na to że można sobie tak robić bo sedziego to nie obchodzi i nie rusza. nie jemu sie działo źle nie on cierpiał. gdzie tu sprawiedliwość???????????? KPINY JAKIEŚ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w pale to sie nie mieści
nikogo to nie rusza. mamy taki kraj jaki potrafimy zrobić! polska - kraj trzeciego świata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cofamy sie do ery jaskiniowców
nie potrafimy sobie z niczym poradzić. wyrok który powinien być surowy okazał się ....nie wyrokiem , to żałosne to smieszne smieszny wyrok smieszny system żal dupe ściska a my naród nie mamy żadnego głosu. nie liczymy sie. to prawda ci mordercy mieli jeszcze pretensje jakies do kamery wonty wielkie , epitetami rzucali i myslicie ze ktoś zastanowi sie przez chwile zanim kogoś pobije czy zabije? a po co? skoro jest bezkarny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a często od zwierząt sie zaczyna przemoc niestety.Wpierw zwierzęta się męczy a jak to już się nudzi lub nie wystarcza zaczyna bić się ludzi (często widać to wśród dzieci) i właśnie już wtedy zawczasu nim popełni się prawdziwą zbrodnie powinny być bardzo duże surowe kary ku przestrodze innych chociaż by.Bo taki człowiek który jest okrutny już się i tak nie zmieni.Powinno się ich zabijać, nikt nie chce żyć z sąsiadem-mordercą,gwałcicielem czy katem zwierząt. dla mnie stworki są lepsze niż ludzie i zasługują na wiele więcej niż mają dane. przyjaciółmi są dla mnie tylko zwierzęta. każdy człowiek mnie zdradził a zwierze nigdy. niestety znam wiele okrutnych historii jak zwierzęta cierpią każdego dnia.Niewielu to rusza. Patrzą tylko na siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arentynka
Każdy kto umie skrzywdzić inną żywą istote,powinien ponieść surową kare.Od zabijania zwierząt dla własniej korzysci się zaczyna.Tacy ludzi się uodparniają na ból,krew,skowyt....i potem nie było by im tak trudno zabić człowieka,bo cóż to takiego wielkiego też krew też,krzyk też go boli i cierpi.Ludzie tak prości że nie mają uczuć wyższych powinni być izolowani od społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a możemy coś zdziałać
????????????????????? wie ktoś co można zrobić? można jakoś zmieniać złe na dobre , gorsze na lepsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arentynka
Hanan o tym samym w tym samym pomyślałyśmy:). Niestey tak się właśnie dzieje,najpierw zwierzęta,potem uodpowrnienie na krzywdę i ludzie:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaspel
Tacy ludzi się uodparniają na ból,krew,skowyt....i potem nie było by im tak trudno zabić człowieka,bo cóż to takiego wielkiego też krew też,krzyk też go boli i cierpi.Ludzie tak prości że nie mają uczuć wyższych powinni być izolowani od społeczeństwa. nikt nie chce żyć z sąsiadem-mordercą,gwałcicielem , katem zwierząt czy pedofilem - kiedyś był taki ranking robili jakieś testy czy coś i okazuje sie ze co piąty polak nie ma pojęcia że jego sąsiadem jest "były" gwałciciel, morderca itp... a potem zdziwienie że małą dziewczynkę zgwałcił i zamordował :"przecież był takim spokojnym sąsiadem" - do czasu aż znów mu nie odjebało a tacy już to mają w naturze... nawet nie wiecie obok kogo mieszkacie. ja tez nie. a dlaczego? a dlatego , że takie bestie wychodzą na wolność za wcześnie a nie powinni juz nigdy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam widziałam i nie mogłam uwierzyć!! nie moge przeżyc tego że nie ponieśli żadnych konsekwencji!! spokojnie poszli do domu i... DALEJ SPRZEDAJA TEN CHOLERNY SMALEC Z PSÓW!!!!!! pokazywali to w tv!! czemu oni wszyscy o tym wiedza i nic nie działają!! sąd o tym wie i nic! policja też!! i nic!! o co chodzi!!?? nikt nic z tym nie robi. mają zawiasy no to powinni już dawno siedzieć bo znów złamali prawo!! i to jeszcze to samo! :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stała bywalczyni forum
tyle lat czekałam na skazanie tych gnoji... cały czas chodzili wolno.. a tu wyrok - nie wyrok tylko ośmieszenie sie polskiego prawa i moim zdaniem podważa to wszystkie autorytety ... a oni nadal chodza wolno i nic im nie jest czuja sie swietnie... za to ja nie. nie mam zamiaru robić nic dla polski skoro ona nie robi nic dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×