Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hanan

Wyrok w zawieszeniu dla morderców

Polecane posty

Gość nawet tu widać
że mało kogo to rusza :(:( asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz, jedyny raz widziałem jak zabijane są krowy i świnie na mięso. raz jedyny widziałem przez co przechodzą, jak są bite za nic po głowie, oczach , jak łamią im nogi metalowymi pałami w czasie załadunku , jak przewoźnicy się nad nimi pastwią i wyżywiają... a potem wreszcie sam sposób zabijania i... (uwaga) dobijania!!!! widziałem ich poranione ciała, ich niemoc, ich cierpienie, zmęczenie i jakie są spragnione. w oczach wszystkie miały łzy. autentycznie ludzie widziałem jak płaczą!! nie zjem żadnego mięsa pod żadną postacią!! czegoś takiego się nie da zapomnieć a tych wszystkich uczestniczących w tym całym spektalku bym urządził tak samo!! i chciał bym wtedy widzieć w ich oczach to samo błaganie i ból!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na wsi mam rodzine jedyny raz widzialam jak zabijaja swinie kuzyni moi to sie smiali, fajna dla nich zabawa byla a ta swinia tak pisczazal:( wiecie ze z siostra plakalysmy?:( koszmar jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrończyni
Pamiętaj , że ŻADNE zwierze nie jest rzeczą lecz prawdziwym przyjacielem. świnia, kura, ryba... one wszystkie czują tak samo jak człowiek, tak samo się boją, tak samo pragną być szczęśliwe... są tylko bardziej bezbronne. mają prawo do godnego życia bez bólu, smutku z pełną miską wody i jedzenia. mają prawo dobrze żyć. ale coraz częściej słyszy się że urodziły się tylko po to by umrzeć i coraz częściej poparte to jest faktami... http://www.paluch.org.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawo w Polsce to jest cyrk a nie prawo :/ W innych krajach za te przestępstwa, za które u nas dostają wyroki w zawieszeniu tam można dostać dożywocie... I tak powinno być! Moim zdaniem życie za życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mamy wielkiego wpływu jak widać na głupie decyzje zapadające w sądach i na obojętność ludzi. to co wokół się dzieje przekracza wszelkie granice. ale każdy kto chce pomóc może to zrobić i to niewielkim kosztem. wystarczy , że chce!! http://www.empatia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanan ja np bym chciała działać charytatywnie na rzecz zwierząt... bo to co ludzie z nimi wyprawiają to przechodzi ludzkie pojęcie... ale zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszuńkaaa-podzielam Twoje
i reszty zdania. padło już tu pytanie co możemy zrobić? rząd ma to gdzieś. te strony, podane linki są... niesamowite 😭 ale łzy same lecą patrząc na nie :(:(:(:(:(:(:(:(:(:( przyłączę sie bo chociaż w sprawach wyroków nic nie możemy to za to innym sposobem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz tylko to wcale nie jest takie proste nawet dla kogoś kto bardzo chciałby pomóc tym malutkim stworzonkom tak jak np ja . Bo inna sprawa jest chcieć pomóc a inna sprawa mieć ku temu możliwości . Nie ma u nas w kraju instytucji które by przyjmowały ludzi którzy naprawdę chcą pomóc. A fundacje itp są tylko dla wybranych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce jest mały problem. Jesteśmy bardzo uwstecznionym krajem. Naród również jest zacofany. Nie mamy tu czegoś takiego jak policja dla zwierząt. Za 50 lat i może :O:O:O:O:O ale trzeba szukać w internecie na jakie sposoby możemy w jakimś stopniu pomagać. Te linki są dobre! Jeśli ktoś ma pieniądze, warunki może znajomości lub też siłę przebicia albo ogromną chęć działania i motywację (obojętnie co) sam może założyć jakąś organizację, fundację, schronisko lub może pomagać w inny sposób. Uważam, że każda metoda, każdy sposób jest dobry. Jeśli się tylko działa to to co robimy może być tylko i wyłącznie dobre. Sama działałam i działam nadal ... i nie dziwi mnie już po tylu latach doświadczenia , że wokół pełno chamstwa a nie ludzi, którzy utrudniają , robią na złość i zrobią wiele by pokazać, że zwierzętom i tak należy się wszystko co najgorsze. Drugiemu człowiekowi zawsze ktoś pomoże, media zawsze zwrócą w jakimś programie uwagę, zaapelują o pomoc. A zwierzęta tak naprawdę mało kto rozpatruje pod takim kątem.Jeśli nie my pomożemy to kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanan zgadzam się z Tobą . Polska to bardzo zacofany kraj a polacy to wręcz głupi naród (nie bójmy się użyć tego słowa) ! Wiadomo są ludzie wrażliwi na krzywdę zwierząt ale to i tak wciąż za mało niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zgadzam z Hanan i to nawet z każdym zdaniem nie ważne jak liczy się efekt końcowy i fakt ze coś robimy , że nie patrzymy jak wiekszość z boku a to jest tez fajne żeby usiąść pomyśleć i wymyślić jakiś skuteczny sposób ja pomysle na pewno bo warunków pieniedzy i siły przebicia tez nie mam ale wiem ze są inne wyjścia teraz jest tak duzo chołoty agresji i przemocy ze jeśli każdy bedzie rezygnował z prób działania i podejmowania jakiś działań , dobrych działań to w koncu przegramy ze złem. gnojarstwo nas zadepcze takich przypadków i złych ludzi bedzie coraz wiecej a dobrych coraz mniej jesli bedziemy obojetni to źle sie to skonczy lepiej zrobić cokolwiek niżżalować ze nie zrobiło sie nic :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiete slowa
zli ludzie codziennie dzialaja - czynia zlo, szerza zlo a dobrzy ludzie tylko placza i martwia sie lecz wycofuja sie niestety patrza z boku bezczynnie, nie robia nic czyli obojetnieja a kazdy wie co to oznacza :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można się od razu nastawiać że ulepszy się cały świat! Jeżeli zostanie uratowany choć jeden kotek albo piesek albo norka przeznaczona na futro to już będzie dobrze ! Od czegoś przecież trzeba zacząć! Ludzie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYOBRAźCIE SOBIE TAKą SYTUACJę
Jesteście na ulicy. Na ulicy jest około 15 osób - zwykły dzień dwie osoby robią krzywdę jednej osobie Tradycyjna reakcja: stoisz i patrzysz bo sam/a sie boisz nikt nic nie robi bo też się boi a może liczy na innych oprawcy dalej robią swoje - są bezkarni wiedzą ze nikt im nie przeszkodzi. I teraz mamy tak: identyczna sytuacja dwóch atakuje jedną osobę wokół około 15 osób ... i nagle kilkoro ludzi zaczyna atakować tych dwóch delikwentów dołączają się inni i pomagają po chwili przyjeżdża policja i po kłopocie (aczkolwiek policja i tak ich puści bo to Polska a szkoda bo ludzie wymierzyli by lepszą kare) ale sam fakt - gdyby tak było za każdym razem kto odważył by się napaść, zaatakować, okraść, pobić , zabić itp?? NIKT!!! ale niestety - znieczulica rządzi :( mamy tak jak mamy napastnik wie że nikt nie zareaguje i że nic mu nie grozi. jest bezpieczny. a szkoda bo ludzie w grupie mogli by zdziałać cuda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie dokladnie dokladnie
tak! nikt nic nie robi. udaje ze nic nie widzi bo sie boi o siebie bo nikt mu nie pomoże a gdyby tak nagle pomogli wszyscy? :D agresorzy woleli by nie ryzykować bo nie uszło by im to na sucho!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby tylko polacy mieli inna mentalność to by sie udało albo gdyby wiedzieli ze jeśli sie wtrącą i pomogą to beda mieli poparcie i nie zostaną sami ale podejrzewam ze jak juz dwie osoby by chociaż zareagowały to jeszcze kilku by sie znalazło i dołączyło ale musi być ten / ta pierwsza osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linezja niestety polaków ani polskiego prawa nie zmienimy... Możemy mieć tylko nadzieję że jak nasze prawnuki będą tu żyły to już będzie ciut lepiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a żeby było lepiej już teraz trzeba uświadamiać a nie czekać z założonymi rękoma. czas wyrwać się wreszcie od ciemnoty i zabobonów! nic samo sie nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja cie. patrz i placz
powinni ich odizolować ! jak mogli ich wypuścić? jeśli nie do wiezienia to do izolatki!! przecież oni nie przestaną!! inni walcza o prawa zwierzat, pomagaja, staraja sie a tu jakaś sedzina puszcza takich zbrodniarzy spowrotem do domu? boze... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten wyrok to absurd
ich sasiedzi sami powinni ta sprawe doprowadzic do konca. gdybym byla ich sasiadka juz dobrze wiedziala bym jak ich zalatwic! skrupułów bym nie miala dla takich. dla takich nawet nie mozna miec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisalam tam napisze i tu
slyszalam jeszcze o tym schronisku co zabijali w nim psy bardzo brutalnie zeby dostawac za kazdego pieniadze od gminy ale nie wydawac nic. i kazdy biedny pies ktory byl zlapany i zawieziony do tego schroniska tak konczyl. za nic, za niewinnosc , za to ze sie wałęsał bo go nikt nie chciał i jeszcze taką miał śmierć - pogrzebany na żywca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też słyszałem... też im nic nie zrobili :O ... ja już bym im zrobił kurrr....!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×