Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ja tylko tak sobie...

Fotograf okolice Wodzisławia,Jastrzębia,Rybnika!!!!!

Polecane posty

Gość 73874834
z fotografów polecam Patryk Wolański oraz Anna Wojciechowska, obydwoje z Jastrzębia Zdroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mefitkaaaaa
z wroclawia polecam fotomatinfo.pl tanio i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaKolanowska
No widzisz a ja znam ten Dobry Moment z innej strony i to od dwóch par które tam robiły zdjęcia, nawet jeśli ten fotograf jest zabawny i ma pomysły to zdjęcia które oddaje w albumach to są jakieś niedoróbki totalne. Nie znam sie jakoś specjalnie na fotografiach ale potrafię odróżnić w miarę dobre zdjęcie od tego czegoś, nie mówię że wszystkie ale część jest taka że powala na kolana..... Jedna z moich znajomych jest załamana ich jakością a drugiej to wisi więc jest ok. Ale należy przestrzec że ten Dobry Moment to po prostu sklepikarz który prowadząc sklep ze ślubnymi rzeczami zaczął robić zdjęcia bo poczuł z tego pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na stronę http://www.mkfoto.com.pl zdjęcia i ofertę można zobaczyć w galerii, jestem fotografem pracującym na terenie Wodzisławia, Jastrzębia i Rybnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KamilaKolanowska wiesz dlaczego wiem że jesteś z branży foto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Skawka
Czy ktoś z was wie coś o firmie Foto Golik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry Moment? proszę was to jest gość który założył sklep ślubny i dopiero potem stwierdził że zostanie fotografem. Jakie on może zdjęcia robić jeśli dla niego ważna jest tylko i wyłącznie kasa za fotografię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Nowicka
Co Wy za bzdury gadacie. Mieliśmy w zeszłym roku Przemka z Dobrego Momentu na swoim ślubie i dajemy sobie rękę uciąć za jakość zdjęć!!! Profesjonalne podejście do tematu, rewelacyjny plener. Jedyne czego żałujemy to że nie starczyło czasu na zdjęcia z gośćmi. Także koleżanko nie znasz nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknijcie tutaj www.foto-video.gdziewesele.pl/Rybnik/Fotograf/ my bardo byliśmy zadowoleni z Sławek Staniek - fotografia ślubna - profesjonalista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie sobie portfolio p. Patryka Wolańskiego - http://www.patrykwolanski.pl Wykonywał dla mnie i mojego męża reportaż ślubny i bardzo jesteśmy ze zdjęć zadowoleni. Jedno w takim dużym formacie sobie wydrukowaliśmy, oprawiliśmy i powieliśmy w salonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Dawid

Polecam  ->   www.foto-primo.com  😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×