Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nana24

moje miesieczne dziecko ma na twrzy czerwone krostki z bialymi punkcikami

Polecane posty

od czego to może być, jak u was było, czy mo.ze zjadłam cos nie tak to sa tylko trzy krostki ale sie martwie dodam ze pije mleko może to od niego, czasem tez zjem cos slodkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A niech to wszystko...
Potówki jak nic. Za ciepło dziecku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie stasz mnie... ale ok pokaze lekarzowi, choc mysle ze to tez moze byc spowodowane przegrzaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodów może być wiele.Moze zjadłaś coś uczulającego,może przegrzałaś dziecko,może to adoptowe zapalenie skóry,może..... lepiej niech to zobaczy lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adoptowe
adoptowe zapalenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
mnie położna powiedziała na szkle rodzenia, że jeśli to jest na twarzy to raczej nie potówki, tylko alergia właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
szkole*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być może skaza białkowa..nie pij mleka..ogranicz do minimum..tez tak miałam z moją córeczką..jadłam 3jogurty na dzień..kasza manna =itp.wszystko na mleku...i miała zsypaną buźke...a na brzuszku nie ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Lusia miała takie właśnie czerwone z białym gdy przegrzewałam ją nosząc ją w rożku - bo tak było mi wygodniej ją nosić gdy była noworodkiem. Miała to tylko na twarzy. I raczej nie podejrzewam u niej żadnej alergii... Zresztą potówki szybko znikają (o ile się nie zainfekują) gdy dziecko przestanie być przegrzewane, czasem nawet w trakcie spacerku po mrozie potrafiła nam zniknąć. Wysypki alergiczne chyba nie są tak ustępliwe. Skonsultuj to z lekarzem na szczepieniu - za 2 tygodnie będziesz w przychodni. Albo zarejestruj się do poradni dzieci zdrowych na konsultację, żebyś przy okazji leczenia potówek nie zaraziła dziecka anginą stojąc w kolejce do poradni dzieci chorych. A położna już do Ciebie nie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×