Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapakaaaa ___

Owulacja raz jeszcze proszę o krotka odpowiedz !!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość zapakaaaa ___

Mam dzisiaj suz plodny bardzo duzo dawno go nie bylo bo mialam problemy hor,onalneeeeeeeeee staram sieo dziecko 2 lata :9 dzis mam pelno tego sluzuuuu jak bialko jajka ciagnacy sie przezroczysty :0 i prosze mi odpowiedziec czy to jest owuacja czy dopiero nastapi czy juz byla bo ja moge sie kochac z narzeczonym dopiero jutro :9 i boje sie ze przegapie dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapakaaaa ___
bardzo rposze przed w trakcie czy po ???? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To twoj plodny czas. Jesli jutro sluz nadal taki bedzie jak dzis, to idz na calosc! Trudno stwierdzic, czy owolucja juz jest, czy dopiero jutro. Na pewno jej jeszcze nie bylo, bo wtedy sluz by inaczej wygladal. Wiec jestes tuz przed lub w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież i tak nie wyłapiesz idealnego momentu... stres pogarsza sytuację, co ma być, to będzie moja koleżanka kochała się w dni "niepłodne", dzień, dwa po owu (u niej 21 dc) i ma chłopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapakaaaa ___
Aga jestes wieka :) dziekuje Ci bardzo :) bede sie starac od jutra chociaz bardzo duzo tego sluzu bylo dzis okolo 18 a teraz juz tak nie ma tylko wewnatrz jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz komórka jajowa żyje około 24 godzin, więc jeśli miałaś owulacje dzisiaj a będziecie sie przytulać jutro to przy dobrych wiatrach macie szansę...plemniki żyją jeszcze dłużej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapakaaaa ___
a wczoraj go nie bylo w ogoe fery ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śluz to nie od razu owulacja, spokojnie i życzę szczęścia :) i nie rozpaczaj, jak się w tym cyklu nie uda 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapakaaaa ___
dziekuje dziewzynki ide do łózeczka 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mememe
seks dzisiaj!!!! przecież właśnie w takim śluzie plemniki mogą przeżyć nawet kilka dni, a i ważne jest,że na kilka dni 4-5 przed takim śluzem mężczyzna się powstrzymywał :) bo plemniki musząbyć dojrzałe-to tak z autopsji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapaaaka__
czesc moj mezczyzna powstrzymywal sie 10 dni :P ale kochalismy sie dopiero dzisaj z rana bo wczoraj nie moglismy :) mam nadziej ze skoro ten sluz by wczoraj to dzis tez tam cos w srodku zostalo ???? bo dzis tak jakby czuje ewy jajnik taki malutki promieniujacy bol !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×