Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalabamba

*******jaki fotelik samochodowy?????

Polecane posty

Gość lalabamba

kobietki jestem niedoswiadczona mama i mam problem z wyborem fotelika samochodowego :/ tak szukam po allegro i nalazlam taki: http://allegro.pl/item312951690_maxi_cosi_priori_model_2008_gratisx3_wawa_kraj.html tyle ze moja corka skonczyla dopiero 6 miesiecy i wazy ok 8 kg i jeszcze sama nie siedzi na tamtej stronie jest napisane ze fotelik przeznaczony jest dla dzieci od 9 kg ale podobno sie rozklada do pozycji pollezacej mam jeszcze fotelik ten do 13kg ale moja mala juz sie w nim nie miesci! wiecie moze czy moglabym juz ja przeniesc do takiego fotelika i wozic ja w pozycji polezacej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalabamba
naprawde nikt na ten temat nic nie wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli można
też mam coneco zanith i jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalabamba
ale czy nadaje sie dla 6 miesiecznego szkraba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebe confort 0-18 kg, od 7,8 kilo można wozić tyłem do kierunku jazdy, a powyżej 9 przodem. Przyznam,żę zaczęłam wozić młodego w pażdzierniku jak miał 9 mcy i 8 kg przodem, na pol leżaco. Polecam fotelik, tylko cena może niektórych odstraszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli można
Hmm, 6 miesięcznego dziecka nie radzę sadzać do zenita. Kto wie może i było by zainteresowane ale to chodzi o bezpieczeństwo. Jeśli jeździsz mało samochodem to radzę przemęczyć się jeszcze ok 2 miesięcy z 0-13, idzie wiosna, ubrań będzie mniej i tym samym nieco luźniej dziecku w foteliku. Potem kupisz jakiś przodem w kierunku jazdy. To tylko moja propozycja i nikogo nie zmuszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki mause
ja mam ten priori, ale kupiłam go gdy młody skończył 11mcy, bo też mi przestał sie mieścić w ten do 13kg, ja polecam pojechać do sklepu i przymierzyć dzidzie do fotelika bo co niektóre nam sie wydawały fajne na necie na żywo były przyciasne albo poprostu nie fajne, i wydaje mi sie że tak możeśż, bo wiem że są takie maxi cosi ale włąsnie od noworodka do 18kg i one wyggladają prawie jak te priori tylko są bardziej wyściułane w środku, chyba dobrze to ujęłam bo dla noworodka, ale zawsze możesz podłożyć jakiś miekki kocyk,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki mause
tzn my też kupiliśmy w niecie ale, po wcześniejszych przymiarkach, też radze ci przeczekac jeszcze chwile do wiosny, nasz tez troszczeczke sie pomęczył mimo swoich 10kg, i dalismy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalabamba
w sumie nie jezdze czesto wiec chyba poczekam az zacznie sama siedziec i bedzie wazyc to min 9 kg. dziekuje wam bardzo dziewczyny za dobre rady :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×