Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pindzia ryndzia

4 miesiace

Polecane posty

Gość pindzia ryndzia

mam pytanie mojemu synkowi brakuje tydzien do 4 miesiecy moge dac mu juz zupke z bobo vita albo soczek od czwartego miesiaca????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a nie mozesz poczekac jeszcze tego tygodnia?? mi lekarz powiedzial ze takie jedzonko moge dawac dzien po skoczeniu (w tym przypadku) 4 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pindzia ryndzia
no napewno ale moja tesciowa juz mu dala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu synkowi brakowało 10 dni do 4 miesiąca kiedy pediatra sama zaleciła zacząć podawać mu deserki i zupki bezmięsne :) i kaszki, aby zastąpkić mu deserkami jeden posiłek mleczny, a kaszkę podać na noc. Sama raczej nie wprowadziłabym nowych pokarmów bez konsultacji z lekarzem. Kubuś jest bardzo duży jak swoje 5 miesięcy i prawie 3 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie było to samo- pani doktor sama kazała wcześniej podawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie, do tej pory karmiłam swoja córkę piersią i tylko na noc dostawała butle z bebiko1, dzis kończy 4 miesiące i tak sie składa ze po zalogowaniu sie na jakims portalu firma bebilon przysłała mi mleko beblion 2 , po pierwsze czy mogę tak sobie zminic mleko z bebiko na bebilon i tam jest napisane ze po 4 miesiącu, czyli nie wiem czy juz teraz czy za miesiąc- tak głupio napisali??? proszę o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mamo mamo
na pewno nie umrze od tego,kiedys dzieciom takie nowości wprowadzano po 3 miesiącu i nikomu nic sie nie działo,ja mojej córeczce zaczęłam podawać jak miała 3,5 miesiąca dlatego że nie przepadała za mlekiem i nie zauważyłam żeby w jakikolwiek sposób jej to zaszkodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież od 4 miesiąca, to znaczy, jak skończy 3 miesiące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie od 4 tylko po 4 miesiącu, naucz sie czytać... ja nie eksperymentuje na dzieciach tak jak niektóre dziewczyny... i stąd moje pytanie, ale widze ze na tym forym to wszystko ludziom przeszkadza. szkoda gadac i tracić nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, niektóre są od 4 m-ca o ile pamiętam... szczególnie zupki i kaszki hippa oraz bobo-vity z gerberem nie pamiętam już, ale też mi się wydawało, że są od 4 m-ca... po 4 też są, trzeba czytać uważnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i się Basieńko nie rzucaj, bo ja nie pisałam do Ciebie tylko do autorki a czytać naucz się sama, bo jeżeli nie rozumiesz, że po 4 m-cu, znaczy od 5 m-ca, to co ja Ci będę tłumaczyć... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale będę dobra i wytłumaczę Ci : po 4 miesiącu to znaczy, że jeżeli dziecko skończyło 4 m-ce to możesz dawać. bosh, jakie szkoły ci ludzie kończyli.. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy czy karmisz piersia czy nie jesli tak,to lepiej troszke poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę robic co mi sie podoba i tyle... i nic ci do tego... a pytam się dlatego bo mała juz ma 4 miesiące za sobą i wchodzi w piąty, więc wydaje mi sie ze juz od teraz można , ale chcę sie upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pindzia ryndzia
a ja bylam u lekarza i powiedziala doktorka ze dobrze zrobilam ze zaczelam juz dawac zreszta maly nigdy niebyl na cycu wiec niebylo zadnego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek miał 3,5 miesiaca i zaczęłam mu dawac marchewke bobovity i tak stopniowo dodawałąm produkty i nic mu nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym dostała szału, gdyby moja teściowa zaczęła wprowadzać coś bez mojej wiedzy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtusia
A ja polecam na początek słoiczki Gerbera jednoskładnikowe z serii Naturalnie Proste - jest i marchewka, i jabłuszko, i brokuły i sliwki na zaparcia. Mój synek je uwielbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy lekarz inaczej gada. Z tego co czytalam to jesli karmisz piersia to najlepiej do 6 miesiecy nic nie podawac oprocz mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×