Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kro

doradzicie, bo już sama nie wiem?

Polecane posty

nakleję sobie na autko w ramach personalizacji :) ma być subtelna, nie będzie się rzucać w oczy :) Z jednej strony podobają mi się takie zupełnie nieforeme litery jak kiedyś w logo Xary Picasso, z drugiej uporządkowane, ale pisane nietypową czcionką też wyglądają ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onuca
jaki samochód? to będzie łatwiej wybrać. ewentualnie podam jakąś inną czcionkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mitsubishi colt, V generacja (1996-2003). Wstępna selekcja dawno za mną ;) przegrzebałam się przez 500czcionek. Były lepsze i bardziej interesujące (np typu literki jakby wyskrobane gwoździem), ale muszę brać też pod uwagę trudności w wycinaniu, bo chciałam, żeby to była folia bez tła, a maszyny ploterskie z malutkimi szczegółami sobie nie poradzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS: dziękuję podlewającym i sikającym pod drzewka :)))) 1wsza kol, 3 od góry trochę wygląda jak czcionka aktualnego modelu colta. :) Tak sobie myślę. Chciałam przyklejać przy progu na dole, przed tylnym nadkolem, nie wiem czy w tym miejscu nie byłoby wskazane, żeby napis był dłuższy, trochę rozciągnięty w poziomie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih :) no mam już w takim razie wstępny typ :) jutro chyba sobie wydrukuję napisy i będę przyklejać na plastelinę literki, żeby zobaczyć jak mniej więcej będzie to wyglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×