Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hanan

UWAGA SZUKAM TYCH OSóB Papierowe_Nożyczki, Krwawa_Orlica, Miś z okienka, Lena 2

Polecane posty

UWAGA SZUKAM TYCH OSóB: Papierowe_Nożyczki, Krwawa_Orlica, Miś z okienka, Lena 2O, Nesrina!! Bardzo mi zależy , żeby Was odnaleźć !!! Proszę o kulturę i wyrozumiałość innych, którzy pod pomarańczowymi nikami niczym tchórze z nudów zechcą sobie urządzać żarty lub nagonki na mnie i topik , jak to niestety jest w przykrym zwyczaju na tym kafe. Dziękuję jeśli potraficie to uszanować!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły pomarańczowy nick
💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... niesamowite :):) Dziękuję Ci 'mówisz i masz' 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Dostalam cynk to jestem ;] Bardzo kulturalna jestem, mimo ze pomaranczowa :classic_cool: A o co sie rozchodzi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze... :D:D a jak to pomarańczowa jesteś...?? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enrico Fermi
Papierowe nożyczki to fajna laska, tylko niestety mężata. Z Arabem co prawda:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież ma makijaż
to ja korzystając z okazji machnę sobie anonimowo do Orlicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Pomaranczowam, bom bana zalapala permanentnego :P A kto macha? Aninimow nie lubie :P Ale tez machne, co mi tam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież ma makijaż
a czy to ważne, kto macha? :D Ale podpowiem, że fanka Holdstocka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem :):) To wspaniali ludzie dlatego właśnie ich szukam :):) Każdy z nich ma tak dobre serce i czystą duszę, że ah... mało jest takich osób :( Wygrzebałam ich z topików z 2006 czy 2005 roku. :O Myślę, że warto było bo jesteśmy w (że tak to nazwę) potrzebie z kilkoma osobami tu i wiem , że oni pomogą. A kafe jak by się trochę psuje. Dużo osób już się burzy , że szukają tu rady a zostają wyśmiani... no taka prawda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *hahaha*
Orlica i ban!! jak to sie stalo sie???????????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
"To wspaniali ludzie dlatego właśnie ich szukam Każdy z nich ma tak dobre serce i czystą duszę, że ah... mało jest takich osób" :D :) :D :) Nie no... i tak mialam dzisiaj dobry humor... Ale teraz to normalnie majty przez glowe :D Musze sobie to skopiowac do notatnika :classic_cool: Jak Bozie kocham! Nie wiem co to Holdstok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bueheheh szalona !!! :):):):) dobry dzień wszystkim 🌻 ja sie uporałam z porzadkami... tak jak by:O:O i działam już :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
bana dostalam po znajomosci od przemilej moderatorki :classic_cool: Oczywiscie za niewinnosc :D Juz tu nie moderuje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Genek 🖐️ To Ty? Stary Genek? Czy jakis woj klon tylko? Bo dawno Cie nie widzialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież ma makijaż
nie szkodzi ;) pozostanę zatem incognito ;) No nic, wracam do moich baranów, słonecznego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linezja Ty już proszę Cię nie świruj hehe ;) :D Krwawa_Orlica - ja już sobie dokładnie poczytałam Twoje posty sprzed dwóch lat :) :P:P oj tak tak :P :):) ... no chyba , że dużo się zmieniło i jesteś wyżuta z wszelkich uczuć, które niegdyś w Twoim sercu tkwiły ;);););) hihihihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez ma makijaż...łeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Ptaszku zostań z nami...:P:P Hanan brykam dalej bo w domu syf a ja nawet palić co nie mam :(:( dzien bez ćmiczka 😭 kasy brak to oszczedzac trzeba :O:O:( Orliczka :) ja juz się dowiedzialam tego i owego na Twoj temat nie ma się co wypierac słońce 🌻 POZDRóWKA Orliczka!! 👄 Hanan 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Cos tam sie zmienilo od tego czasu ;) Np siwych wlosow przybylo :P Wy jakies milosniczki zwierzat jestescie widze :) Ptaszki tez lubicie :D fajnie :classic_cool: Az tak duzo chyba nie pisalam :P I wiekszosc juz pokasowana na szczescie :D Dalej nic nie wiem :P Nie szkodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla Krwawej Orlicy od
hanan linezji samanty syjamki ambivalence malej wojny inteligetnej wisinki najmocniejszego kaspela i reszty http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3687342&start=0 -bo kochasz zwierzeta tak samo jak my :) -bo czesto tam jestesmy :P -bo trzeba pomoc tym ktorzy sami nie moga sie bronic :(:(:(:( -bo jak nie my to kto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tych nowszych?? :D:D albo tak jak Hanan z odzysku?? :D:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No żeeesz :) Liska... Ty chyba dawno własnego krzyku nie słyszałaś!! heheheee :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×