Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cherrycoke

dziwne bóle krocza 8 mc

Polecane posty

Gość cherrycoke

od ponad tygodnia miewam dziwne bóle krocza, da sie to opisac tak, jabym caly dzien jezdzial na bardzo niewygodnym siodełku rowerowym. po prostu krocze mnie boli. czy którąs z was miała tak, i co to oznacza? dodam ,ze jestem w 8 mc ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mialam- podejrzewam że maluch wstawil ci się juz w kanal rodny- co nic nie oznacza- ja tak mialam od początku mniej wiecej 8 miesiaca a urodzilam pare dni po terminie- fakt faktem że jest to i nie mile i nie wygodne i czasem wręcz nie do zniesienia- ale nie masz co sie przejmowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrycoke
dzieki za odp. najgorzej jest w nocy, w dzien nie boli az tak bardzo, ale w nocy jak wstaję do w to ledwo się mogę zwlec z łózka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam to- nie przejmuj się- będzie coraz gorzej:D ja czasami chodzilam kropiek indianca tropiącego bizony;) duzo wypoczywaj - malo chodź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrycoke
no własnie, z tym chodzeniem rzecywiscie prawda. boli mnie jak spaceruję......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrycoke
no dobrze, mam termin na 5 kwietnia, czy w związku z tymi bólami jakie jest prawdopodobienstwo ze urodzę wczesniej? szczezre mwiąc, chcialabym urodzic po terminie, bo za 4 tygodnie będe się bronić i zalezy mi na opóznieniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarze non stop mowili że urodze wcześniej;) i naprawde urodzilam pare dni po terminie- a tak nastawiona byłam na duzo wcześniejszy poród że pod koniec chcialo mi się walic głową w mur - a zuza jak siedziała tak siedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie było takiej zależności...te bóle zaczęły sie w końcówce 7 miesiąca a urodziłam w terminie... a obrona z brzuchem to będzie czysta przyjemność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrycoke
promotorka powiedziala ze zrobi wszystko zebym broniła się jak najszybciej mysle ze spojrza na mnie łaskawszym okiem, ale uczyc i tak się muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wiesz lepiej jednak nie rodzic po terminie- ja mialam tak zielone wody płodowe- że połozna która przebijała mi pęcherz aż krzykneła- ze względu na zagrożenie zatrucia małej i mojego organizmu od razu pojechałam na cc- lepiej jednak urodzic o czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żartujecie mam nadzieje z tym schodzeniem w dół maluszka. Przynajmniej nie w moim przypadku jestem w 26 tygodniu więc nie daj Boże! Też mam takie bóle główníe rano jak wstaje ale bardziej pochwa mnie boli jakby jakiś miesień. Co to może być? To bardzo boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×