Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
casa nova

zdrada już na weselu...

Polecane posty

czy ktoś przyłapał pannę młodą lub pana młodego na skoku w bok już na ich weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sileska01
ja bylam swiadkiem jak pan mlody obmacywal swiadkowa a ona jego, panna mloda jak to zobaczyla to sie poplakala i wczesniej wyszla z wesela a pan mlody bawil sie do rana i jeszcze nas -kelnerki zapraszal na drinka do pubu po weselu i nas podrywal...zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wydaje się,że dewiacje tego typu to chyba wymysł naszej chorej wyobrazni...Zdradę można zostawić na gorsze czasy.Normalni ludzie potrafią opanować swoje zmysły na czas wesela,nawet wtedy gdy sex rządzi głupim łebem/pustym łebem/:) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola_2
znam taki przypadek a co wiecej- panna zaszla w ciaze , takich facetow to kastrowaccccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annie__
A ja poznalam kiedys goscia,ktory na swoim weselu calowal sie w toalecie z jakas kobieta...Tlumaczyl sie,ze myslal... ze to jakas aktorka,ktora mu sie podobala ... Oczywiscie byl troche wstawiony :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panne tez wykastrowac
a on to niby ja zgwalcil?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knopersik
Znam pare, ktor niedlugo nierze a slub, a przyszly pan mlody pieprzy sie caly czas z inna babka. Powiedzialabym o tym pannie mlodej, ale nie lubimy sie za bardzo, wiec chyba tego nie zrobie, chociaz jej wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się nie lubcie to Twoja ,,koleżanka" pomyśli sobie że robisz to zazdrości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knopersik
Dokladnie. Facet wcisnie jej jakis kit, ona w to uwierzy i to ja bede ta najgorsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tak zawsze jest :) Oni się pogodzą ,ba nawet pewnie się nie pokłucą bo da jej niezłą bajeczke a Ty będziesz tą ZŁĄ. Już nie raz się z takim czymś spotkałam.Widocznie nikt jej nie dał do zrozumienia lub jest ślepa i głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znałam faceta, który zdradzał swoją narzeczoną przed ślubem, a później i po ślubie. Być może coś się zmieniło bo mają dziecko, nie wiem bo teraz nie mam z nimi żadnego kontaktu. Dla mnie to nie facet...zwyczajny dupek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zfuhgizhgizshgeihg
ja znam wielu facetów, którzy zdradzali zarówno przed ślubem i jak i po. w trakcie wesela chyba się opanowali. chociaz kto wie, kto wie... :P jeden nie dosc ze zdradzal z "normalnymi" dziewczynami to jeszcze chodzil do burdelu... dopiero jak zachorowal, jakis guz mozgu czy cos. mial operacje i nie wiadomo bylo czy przezyje to zdal sobie sprade ze zle robil (pewnie modlil sie do boga aby przezyl i obiecal ze nie bedzie wiecej zdradzal) no i nie zdradza. przynajmniej tak twierdzi, ale chyba to prawda bo widzialam jak wczesniej sie zachowywal i widze jak teraz. w ogole juz prawie nie wychodzi z kolegami tylko ciagle z zona i dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega ma kapele i od czasu
do czasu graja na weselach. Duzo w życiu widzieli. A pewien raz ich ówczesny klawiszowiec zaginął w trakcie przyjęcia.Podobnie jak panna młoda. Jak się domyślacie znaleźli ich razem w krępującej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w moim barze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w moim barze
często odbywaja sie wesela - na górze jest jeszcze kilka pokoi - zawsze są do dyspozycji dla weselnych gości. Na szczęście mój personel ma oczy i uszy otwarte i nigdy nie doszło do sytuacji, w której świeżo poślubieni małżonkowie "zawiedli by się na sobie", ale czasami było o włos od tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę nie na temat ale
poniekąd ze zdradą niejaką się łączy... pan młody na weselu poprosił do odśpiewania piosenki całą swoją paczkę kumpli i ich żony za to że tak wiele lat przeżyli w przyjaźni i w ogóle z piosenką łącza się wspomnienia. A kiedy panna młoda już podrywała się do wstania młody powiedział: " a mojej żony na środek nie zapraszam bo nie zalicza się do naszej paczki" śmiech na sali i żenada. młoda trzymała pokerową twarz ale po wszystkim nieźle dała mu do wiwatu i dobrze! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój narzeczony gra na weselach w kapeli i mi opowiada różne ekscesy, jakie wyprawiają młodzi i goście. Raz była sytuacja że młody nakrył swoją świeżo poślubioną gdzieś w jakiejś kańcapce ze swoim byłym, weselicho się rozpadło. Ale najczęstsze historie opowiadane przez niego to te w których świadkowa gdzieś dawała dupy (że tak powiem). Zdarza się to tak często, że aż wierzyć się nie chce. Same włażą, normalnie na siłę wręcz. Nie jeden z kapeli sobie użył. Jedna to się nawet bzykała przy wszystkich w aucie jak kapela wracała do domu, a ona razem z nimi. Mówię wam uszy puchną. Mam nadzieję tylko że mój ukochany nie bierze udziału w tym cyrku. Oby...tego się będę trzymać, ale czujnym trzeba być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam jedną dziewczynę
co "obsłużyła" z pół wesela. a ma dopiero 17 lat! "przyjmowała" w ubikacji przeważnie. ale czy pan młody skorzystał tego nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...saint-gobain..a tobie takie opowiadania pewnie się podobają,słuchasz z zapartym tchem pewnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to gdzie on gra na tych
weselach? ze az tyle sie tego zdarza. chyba jakas sciema...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj facet byl na weselu swojego dobrego kolegi ( jeszcze wtedy nie bylismy razem) i tam panna mloda tez sie z kim....i nakryl ich ojciec pana mlodego. Podobno scena byla straszna oczywiscie wstyd na cale miasteczko.Slub przerwano kilka osob sie pobilo ogolna szamotanina. Slub uniewazniono koles do dzis kawaler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vip-er
Słyszałem, że niedaleko mojej miejscowości, był taki przypadek, że się panna młoda bzykała z muzykiem (jej byłym) i nakrył ich jej ojciec. Ze stresu się szczepili, i nie mogli się rozłączyć. Wniesiono ich na salę i wezwano lekarza. Pan młody podziękował teściowi, a ślub unieważniono. Ale najważniejsze pytanie brzmi: Jaką trzeba być osobą, żeby zrobić coś takiego na swoim weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jeju
każdą odpowiedź można podciągnąc pod rozwiązanie w takie testy bawia sie dzieci w podstawowce, ale nawet wtedy nie biora ich na powaznie dzicinada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się przydarzyła przygoda z panną młodą. Fakt, że to była panna młoda ale tego sexu nie zapomnę przez tą adrenalinkę. Po slubie też sie juz parę razy spotkaliśmy, ale jej mąż chyba zaczął coś kapować i na razie dalismy sobie spokój. Ale naszczęście ja jestem jej przełożonym w pracy więc napewno wymyślę jakąś okazję do wyjazdu służbowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelner_weselny
U nas w restauracji czesto sie cos przydaza. Jednak zwykle nie ma afery bo na górze są pokoje do dyspozycji zwykle pary mlodej i ich gosci. Daltego zwykle dyskretnie to robia. Sprzataczki tylko potem kondony musia sprzatac z pokoju w ktorym byla panna mloda wraz ze świadkiem np. Chociaz dwa razy zdarzylo sie tak ze byla afera, ale śłubu nie uniewaznili. 1. Jakieś 3 lata temu Panna mloda zamiast na gore to do kibla meskeigo poszla z chlopakiem swiadkowej i kleczala tam przed nim. Zobaczył to ktos to ona mowila ze mu spodnie poprawic musiala. Ta dziewczyna tego chlopaka wyszla z wesela i juz nie byli razem a Panna mloda jest po slubie juz pare lat i juz dzieci są. 2. Jakieś 5 lat temu Pan mlody świadkową wziął do limuzyny bo jeszcze kierowca nie odjechal i tam ja zaczął bzykac. Limuzyna skakała w dół i w góre, ale nic tak naprawde by nie bylo bo oni mowili ze szukali tam jej spinek. Tyle ze Pan mlody nie sciagnał spodni podczas seksu najwidoczniej i ona go wysmarowała bo miala dużo soków swoich. Potem sie tlumaczył głupio w garniturze oszlamionym. Panna mloda plakala ale do dzisiaj są razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to nie na temat - ale historia ktorej bylam swiadkiem to pan mlody mial romana - zdrady jako takiej nie bylo na wezelu - tylko smsy/dzownienie (tej laski nie bylo na weselu rzecz jasna) zwiazek i tak sie chwial, ale sie szarpneli na slub - potem jednak pan mlody gdy sprawa sie wydala - powiedzial ze odchodzi od swojej swiezo polsubionej zony (oraz dzieczyny od 8 lat) do tej nowej wlasnie... (ona odeszla od meza) dzis 'pan mlody' jest szczesliwym mezem z druga zona oraz dwojka dzieci (drugie z drodze), jego byla zona - dlugo sobie nie mogla poradzic i zyla jego zyciem (sledzila/wydzwanila/szantazowal/prosila itd.) - ale nie pomagalo, a z kazda jej jazda - on czul tylko wiekszy niesmak;/ jego zdrada wydala sie tak - ze ktoregos dnia po prostu sam z siebie jej wszystko powiedzial - a wiec nie do konca lecial na dwa fronty dopoki sie nie rypnelo, ona chciala uslyszec "wszystko" (nie rozumiem po co to laskom) ale oki, wiec jej powiedzial - przycisniety do muru - ze nie widzi dla nich juz szansy bo jej nie kocha... z tego co wiem - a wiem niewiele - laska jest caly czsa sama , sporadycznie sie jeszcze na nim "wyzywa"...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMMMMM2012
Ja ostatnio słyszałam taką historię która wydarzyła się na weselu. Panna Młoda zdradzała swojego przyszłego męża już przed ślubem ze świadkiem. Jej świadkowa była zakochana w Panie Młodym. Pewnego razu jak Panna Młoda bzykała się ze świadkiem niespodziewanie nakryła ich ta świadkowa i zrobiła zdjęcie. Ślub piękny w kościele wszyscy wzruszeni itp. NA weselu zabawa na 102 godzina 24 Państwo Młodzi dziękują rodzicom za wychowanie itp wręczają kwiaty. Aż tu nagle Pan Młody bierze mikrofon i postanawia podziękować wszystkim gościom za przybycie oraz informuję ich że dla każdego przygotował mały prezent który znajdują się pod deserowymi talerzykami. Goście wracają na swoje miejsca odwracają talerzyki tam jest biała koperta , a w środku zdjęcie Panny Młodej ze świadkiem bzykający się. Panna Młoda wybiegła za nią jej rodzice, zabawa nadal trwała a rankiem Pan Młody udał się aby unieważnić małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baboo skończ z tym
urban legend ok ?:O nikt nie łyknie takiej bajeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfduihkjfhf
może mi ktoś wytłumaczyć termin: nieważnienie małżeństwa? małżeństwo można unieważnić , kiedy ktoś wprowadził drugą osobę w błąd co do pewnych faktów : np , ktoś miał już ślub itp. , natomiast to , że ktoś po ślubie dawał dooopy niemałżonkowi to ewentualnie jest powód do rozwodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×