Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grallloooos

Szwedki

Polecane posty

Gość grallloooos

Jakie są ogólnie-ładne zgrabne i mądre pewnie?He, he wybieram się niedługo do Szwecji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa ladne i zgrabne
ale sa tez i brzydkie, roznorodnosc pewne siebie, zadbane ................................. i raczej nie lubia Polakow rzadko Polakowi udaje sie poderwac Szwedke , wiec sie tak nie napalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grallloooos
Tak jak myślałem-same piękne blondynki.A z podrywem to się okaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andy18
Człowieku mieszkam tu od urodzenia i jeszcze ani jednej ładnej Szwedki nie widziałem-same brzydkie i przeciętne,najczęściej grube,więc nie zawracaj sobie głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooooooo
Szwedki są w większości mało atrakcyjne.Czy ktoś się ze mną zgodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krrynka
W większości nieciekawe, ale tak jak i wszędzie znajdą się i ładne. Polki mają tu niezłe wzięcie.Wiem z doświadczenia.Szwedzi lubią szczupłe, zgrabne dziewczyny-a dużo polek takich właśnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badzmy realistami
polak i poderwanie szwedki !!!! kon by sie usmial, poderwac to wy mozecie nogi od podlogi albo dupe z krzesla !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krrynka
Mylisz się mój kolega jest ze mną w Szwecji-opalony brunet, średnio przystojny i wzięcie ma niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boraccy
Raz piszą że ładne raz że brzydkie.To do cholery jakie one są?Nigdy szwedki nie widziałem a wyobrażam sobie że są fajne dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie sa Polki
SAME ladne? SAME brzydkie?! NIE! to samo ze Szwedkami - sa piekne i brzydkie, a najwiecej przecietnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze co prosze
Jak ktos z Was nie widzial ladnej Szwedki to radze kupic lepsze bryle albo zmienic szkla kontaktowe czy cus :D::D:D:D:D:D:D:D:D:D W Szwecji jest wieeeeeeeeeeeeeeleeee pieknych kobiet (tak jak i w Polsce), ale Polacy maja u nich marniutkie szanse. Mizeria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naruralna bniel
szwedki to piekne kobiety przynajmniej nie spalone skwarki z solarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breke job
Będąc w jakimś lunaparku szwedzkim, nie pamiętam już w jakim mieście zauważyłem w końcu jakąś ładną szwedke ( tak myslałem) ale okazało sie , że to francuzka. ogólnie takie z lekka niemieckie i zapuszczone są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po huj5555555555
No wiec bylam 3 tygodnie temu w Sztolholmie 1 raz w zyciu. Napatrzylam sie, naogladalam na ulicach, w metrze, w klubach, itd. Piorunujacego wrazenia na mnie nie zrobila zadna. O ile idac poska ulica w centrum takiego miasta jak np. wroclaw, rzeczywiscie mozna spotkac bardzo ladne dziewczyny, i czlowiek sobie mysli"o kurcze, jaka piekna, jak ladnie ubrana", o tyle przez 7 dni pobytu w stolicy Szwecji nie zdarzylo mi sie to ani razu.W klubie trosze inaczej, tzn. niby troche ladniejsze. Uroda Szwedek jest przereklamowana. Duzo jezdzilam po swiecie i troche widzialam. W tej czesci Europy, najpiekniesze dziewczyny to jednak wschodnioeurpoejski typ urody, czyi:Rosjanki, Estonki, Ukrainki, no i oczywiscie Polki.I nie bez powodu faceci z zachodu tak na nas leca.We Francji-wschodni typ urody(dziewczyny rosyjskie, i polskie) uwazany jest za wyjatkowy kasek. Miod malina. (to nie moje osobiste zdanie, tylko wielu, wielu francuskich facetow ktorych znam). Sprawa poludniowego typu urody, Wloszki, Azjatki, Hinduski-to juz inna bajka. Ps. My, Polki, poprostu nie zdajemy sobie sprawy, jak jestesmy postrzegane na swiecie. Dla polskich facetow nasza uroda to cos normalnego.Nie doceniaja...... Znam wielu facetow z zagranicy (Amerykanow, Francuzow, Hindusow, Hiszpanow)-dla ktorych wschodni typ urody jest najpieknieszy na swiecie. Z roznych przyczyn, najbardziej na swiecie znane sa oczywiscie Rosjanki. My Polki-uroda niczym im nie ustepujemy, ale jestesmu bardziej ciche, skromne,i ulozone.Rosjanki za to przebojowe-i lepiej im sie wiedzie...jakkolwiek to nie pojmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anglista z wykrztalcenia
Ludzie idzcie do psychiatry!!! Jak mozna generalizowac? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po huj5555555555
ano mozna, mozna, bo chocby sposob zachowania ludzi na ulicy swiadczy wiele o mentalnosci. jesli wiesz o czym mowie to porownaj Szwedow i Anglikow-dwa przeciwstawne systemy, dwie skrajne spolecznosci. i calkowicie odmienne mentalnosci.Cos w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czym sie różni
szwed od anglika? jakie plusy i minusy widzisz u obu narodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiaaaaa...........
Bylam tydzien w Sztokholmie.Szwedki wcale nie sa grube.Co wy gadacie?Gdziescie byli?Chyba w uk.....Szwedzi maja bardzo zdrowe, smaczne i zawsze swieze jedzonko.To narod niezwykle swiadomy jesli chodzi o zdrowe odzywianie.Dziewczyny zadbane, obowiazuje stonowana elegancja, przynajmniej na ulicach Sztokholmu.Najbardziej interesuje mnie osobiscie zagadnienie mentalnosci kobiet szwedzkich, wychowanych przeciez na najlepszych wzorcach rownouprawnienia.Jesli jest tu ktos, kto mieszka tam jakis czas, i zna Szwedow-prosze o info, jak to naprawde wyglada.zwlaszcza jesli chodzi o sprawy damsko meskie, seks,stosunek do malzenstwa, i do facetow innych narodowosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grallloooos
tak myślałem że są zdrowe i prowadzą higieniczny tryb zycia... nie moge sie doczekać tego wyjazdu do Szwecji, aż mnie dreszcze przechodza na myśl o jakieś szwedzkiej "blondi" oj bedzie sie tam działo, czuje to... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HURAGAN NA TWOJEJ
ja mieszkam w sztokholmie 2 lata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grallloooos
i co możesz napisać o "moisz" slodziutkich szwedkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HURAGAN NA TWOJEJ
no wie tak szwedki sa otwarte na znajomosci sexualne ale . ALE jesli ty jej odpowiadasz w centrum mozesz napotkac sie na wyrafinowane szwedki ktore oddadza ci siebie za drogie drinki i to ze wygladasz na bogacza . Fakt sa ladne ladna cera ale nie wszystkie sa srednie raz grube raz chude raz w sam raz ale wiekszosc wyglada tak samo jakby byly z jednego ojca . Lubia podrywac gosci rzadko polakow przykro mi wola murzynow , turkow i innych z oliwkowa cera badz naturalnych bladynow o dluzszych wlosach :P niestety sa brudaskami nie mowie z zazdrosci bo mam kolezanki szwedki :) i czesto pod lozkami walaja sie majty ze szlaja w kroczu blee ... jedz zobacz tylko sie zabezpieczaj bo ryzyko aids jest wieksze niz u nas w nelegalnych burdelach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiaaaaa...........
O kurcze. Powaznie leca na Pakistancow Turkow i innych Azjatow, a jeszcze do tego ich podrywaja? Jak wyglada sprawa puszczania sie, ilosci przygodnych kontaktow itd., no i kiedy decyduja sie wyjsc za maz. Jak to jest tam z wiernoscia, jesli w ogole cos takiego tam istnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiaaaaa...........
szlaja w kroczu-buhahahahahahahahahahahahah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grallloooos
a ja myślałem że tylko nasze Poleczki i Rosjanki lecą na taki asortyment :( myślalem że te kobiety z wyższej półki ( z bogatszych krajów) sa bardziej wybredne... ale przyznam się, że zwiazek ze Szwedką byłby dla mnie niezła nobilitacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HURAGAN NA TWOJEJ
szwedzi to zimny narod . tutaj z okazywaniem uczuc jest roznie coraz wiecej szwedek decyduje sie na dziecko grubo po 30 z czego posiedzi z nim pierwsze tygodnie i dawaj dagmamma faceci zwykle poszukuja milosci u kobiet z czego czesto mozna zobaczyc szweda z obcokrajowka szwedki lubia dobry saex pieniadze i drogie ciuszki . Bylam ze znajomym na disco i podeszla kobieta ladna wyrafinowana i powiedziala ze ma 5 minut na to zeby zdecydowal sie na sex z nia . NIE MA CZEGOS TAKIEGO JAK ODWIEDZANIE SIE jak u nas codziennie kolega kolezanka . Przypadek mojego sasiada w autobusie siedzial 2 kolega z ktorym siedzi w lawce i wogole a jak wsiada do autobusu to tylko tjena i idzie gdzies w pizdu ;-/ sa spokojni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HURAGAN NA TWOJEJ
nie pakistanczykow bardziej turkow arabow ale musi byc bogaty szwedki coraz rzadziej wychodza za maz wola byc niezalezne wlasna firma i konto maz nie iwe ile zarabia to jest tak zwany zwiazek bez obraczki nazywa sie sambo jest ekonomicznie tak sie tlumacza bo czesto dziela sie na pol rachunkami tutaj jest pogon za pieniedzmi robisz od 9 wieczor do tad ile mozesz :-p no co do szlaji tak jest no i lubia experymentowac z wibratorami i innymi ciekawymi przyzadami obs! czesto przygody sexualne po alkoholu koncza sie posadzeniem za gwalt jakoby maly wyrzut sumienia je dreczyl ? zarzuty najczesciej oddalane bo po obdukcji jest okej i nic nie wykazuje na przemoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grallloooos
:) lubie niezależne, bezpruderyjne kobiety, szkoda że nie jestem bogaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiaaaaa...........
Czemu pakistaniec nie a turek i arab tak?-to ta sama metalnosc.Ciekawe, czy one zdaja sobie sprawe co to za faceci?bo to przeciez nie uk, i ilosc oliwkowych panow znikoma.jak myslisz, czy Szwedka bylaby zdolna do nawiazania zwiazku z azjata?pomijajac seks, bo w tym chyba akurat szwedki chyba im pasuja.i na odwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×