Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przedszkole kraków

w jakiej dzielnicy brakuje przedszkola

Polecane posty

Gość przedszkole kraków

Mam pytanie do mam z Krakowa! w jakiej dzielnicy jest brak przedszkoli i duze zapotrzebowanie! mam zamiar otworzyc przedszkole i poszukuje miejsca gdzie bedzie najlepiej! z góry dziekuje za pomoc! a i jeszcze jedno ile jestescie w stanie dac za całodzienna opiekę! z logopeda, angielskim i zabawami kreatywnymi oraz wyżywieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jest jedno przedszkole ale cena jest kosmiczna :( 800 zl za jedno dziecko to jak dla mnie niewykonalne szczególnie ze chce oddac do przedszkola 2 dzieci. Panstwowe nie ejst daleko ale jest przeladowane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedszkole kraków
Mamani niestety ceny w placówce ktora chce otworzyc tez nie beda niskie! bez dofinasowania z KEN opłacic osoby po studiach wynajac dom z własnym placem zabaw, logopeda i cały personel + koszty wyposazenia nie sa tanie!! a powiedz mi w jakiej dzielnicy mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osiedle Tonie to jest niedaleko Zielonek. ja wiem ze takie ceny są wszedzie tylko jak dla mnie to są kosmiczne ceny... Nie na nasze możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedszkole kraków
moze macie jakies wiesci dot prywatnych przedszkoli w krakowie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ,ja jestem z kujawsko-pomorskiego i też w przyszłości chcę otworzyc prywatne przeczkole.Chciałabym z tobą poroamawiac na ten temat tak bardziej osobiście.Proszę odezwij się do mnie na meila: paula222225@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Przedszkole powinno być blisko domu rodzinnego, albo pracy rodziców. Innej opcji po prostu nie widzę. Pamiętaj, że jest też sporo opłat początkowych i trzeba się na nie zawczasu przygotować. No i nie wiem, czy nowatorskie metody wychowawcze się sprawdzają. Raczej przedszkola profilowane z konkretnym zestawem zajęć dodatkowych. Najlepszy przykład w Krakowie, jaki znam http://przedszkolefairplay.info.pl/krakow-banacha-31//. Językowe z nastawieniem na sport, więc dla dzieciaków super sprawa. Duży ogródek do dyspozycji. Pod względem warunków lokalowych jedno z najlepszych przedszkoli w okolicy. Daj znać, na co się zdecydowałeś, bo też się przyda wzmianka. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×