Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juz sama niewiem..

Czy powinnam sie niepokoic??

Polecane posty

Gość juz sama niewiem..

otóz kończe 27 tc a dzisiaj moje malensto sie nie rusza:( czuje tylko czasami jakies delikatne musinięcie a wczesniej czułam wyraźne kopniaki, a dzisiaj nie. Niewiem czy Wy tez tak macie? czy powinnam juz udac sie do lekarza czy poczekac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak miałam, że czasem przez cały dzień mała nie dawala znaków życia albo bardzo delikatne...i wszystko było ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sama niewiem.. - mam usmiech na twarzy po twoim poscie bo ja to przerabiam 3 dzien:)pare kopniaczkow na dzien i to wszystko a wczesniej dawal popalic.Jestem w 29tc.Wyczytalam dzis ze w naszym okresie ciazy to normalna rzecz bo malenstwo wiecej spi poza tym ma coraz mniej miejsca w macicy.Wiec chyba nie mamy powodu do niepokoju:)Choc noc mam zle przespana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz sama niewiem..
troche mnie uspokoiłyscie, moze wieczorem bedzie sie wiecej ruszac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sama niewiem.. - na pewno nie martw sie:)zjedz cos slodkiego i poloz sie na lewym boku zobaczysz jak malenstwo szybko zareaguje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj:) nie ma sie czym martwic, ja jestem w 23 tyg, od 19 czulam juz wyrazne kopniaki niektore nawet mocne... od jakis 3 dni malo co czuje, sa to wlasnie takie musniecia sporadyczne i to pod pepkiem, nie wiem kiedy dzidzia sie wyzej uklada, czasami mam takie wrazenie ze ten lekki kopniak idzie mi w kierunku pochwy? to normalne? moze ktoras z was wie? dzisiaj moje malenstwo wcale sie nie rusza, gdzies przeczytalam ze niby sa bardzo aktywne noca, u mnie tez nic z tego:( narazie sie nie martwei bo jak mowie czasami kopnie mame z 3 razy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantodeo Czy ty tez mialas takie ciagniecia w dole brzucha? mi czasami to ciezko sie przekrecic w lozku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz sama niewiem..
klakowska84---> u mnie w nocy tez nie było aktywne ;/ i tez mam czasem takie uczucie jakby kopało w kierunku pochwy ale mi sie wydaje ze to normalne, w róznych miejscach kopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klakowska84 - w nocy to spimy obydwoje:)Tez jest malo aktywne ciagniecia czuje do dzis a czasem chyba raczka tak mi gdzies w dole zajedzie ze podskakuje z bolu.To nawet nie bol tylko takie dziwne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×