Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kupowanie wózka to koszmar

Czy można zwrócić wózek do 14 dni bez podania przyczyny?

Polecane posty

Gość kupowanie wózka to koszmar

Dziś kupiłam wózek, ale w domu po dokładnym obejrzeniu i przetestowaniu jednak nie jest dobry i chciałabym go oddać. W umowie gwarancyjnej nie ma wzmianki o zwrocie do 14 dni bez podania przyczyny, czy mimo to mogę oddać wózek na podstawie prawa konsumenckiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aw81
mysle ze tak, a jaki kupilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupując przez internet napewno masz takie prawo a biorąc ze sklepu muszę poszukać w ustawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od pytania
wozek kupiłam dziś, więc nawet do 4 dni może być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od pytania
buu, dobra mąż zadzwoni, najwyżej odmówią. Mój kręgosłup jednak nie da rady :( Zawsze mogę sprzedać na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mozna zwrocic towar do kilku dni (nie wiem dokladnie, 5-7) bez podania przyczyny jesli jest w stanie nienaruszonym. Ja tak ostatnio zrobilam z butami:) kupilam w piatek, w weekend uznalam ze sa brzydkie i w poniedzialek oddalam..oczywiscie nie nosilam ich ani razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 24 godzin to możesz zwrócić na bank- prawnie od każdej transakcji i umowy można odstąpić w ciągu 24 godzin - od każdej jednej- nie ważne czy kupujesz dom czy wózek czy podpisujesz umowę- co do innych terminów nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualnie jest tak, że można (i bez podania przyczyny) jeśli to był zakup przez internet. Jeśli natomiast kupiłaś go w sklepie "stacjonarnym", to jest to tylko dobra wola sprzedawcy - albo przyjmie albo nie (czasem takie sklepy maja swój wewnętrzny szczegółowy regulamin).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w internecie- masz 10 dni nie 14- tylko z kup teraz tylko od firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×