Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MISIO.FAZI

FINAMO

Polecane posty

Gość MISIO.FAZI

Czy ktos z was bedzie tam prcowac??? wiecie cos o tej firmie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt sie nie wybiera
nikt sie nie interesuje??? przeciez tyle osob szuka pracy w finansach.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irish_84
niby ja mam pracowac, ale mam dokladnie takie samo pytanie jak Ty...chyba nikt nam nie odpowie na Twoje pytanie, poniewaz jest to firma nowa, wchodzaca na rynek polski...wiec na własniej skorze sie przekonamy....oby wrazenia były pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg1
Witam, chodzi o doradztwo finansowe? Dzisiaj złożyłam tam cv.Co robiliście wcześniej? Macie doświadczenie jako doradcy finan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg1
do ale hardcore czy wiesz jakie warunki proponują? Umowa o pracę czy inna forma zatrudnienia? Jakieś narzędzia pracy dają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg1
Daj znać w poniedziałek jak Ci poszło, ja trzymam kciuki!! Za siebie również:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psisko
ja tam byłam 2 razy na rozmowie- miałam pozyskiwać nowych klientów (''jechane z książki telefonicznej- a może kredycik?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna spraw
na rozmowie dzwonilas z ksiazki telefonicznej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale hardcore
bylam na rozmowie, wrażenie pozytywne,z tym,ze wyniki dopiero pod koniec nadchodzącego tygodnia.Ja tymczasem wzielam prace w banku,wiec juz nie musze się stresowac tym finamo, bo mimo wszystko mam sprzeczne uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja będę tam pracować
i wszystko wygląda super :) oczywiście jesli ktos jest ambitny, ma poukladane w glowie i chce coś osiagnąć.... sukces murowany :) nie wyobrazam sobie pracowac w banku i klepac przelewy... wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale hardcore
ja akurat nie bedę klepać przelewów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale hardcore
tak poza tym zauważyłam u doradcow finansowych taką manierę-pogarde w stosunku do bankowcow. Fakt,bank to korporacja,sprzedajesz tylko produkty jednego banku,ale przynajmniej pracujesz w renomowanej firmie,masz wsparcie dobrej marki,czesć klientow sama przychodzi do banku,reszte mozna pozyskac we własnym zakresie. praca w doradztwie-zazwyczaj dzialalnosć gospodarcza, wydzwanianie po ludziach,napraszanie sie-szczegolnie jesli jest to w ogole nieznana firma, a plany sprzedazowe rowniez są ,wiec ta gadka o samodzielnosci jest dla mnie troche naciagana.Tak czy owak wszystko ma swoje plusy i minusy,wiec nie mozna generalizowac, zycze powodzenia w finamo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehh
wysoki poziom ludzi którzy pracę w banku uważają za klepanie przelewów hehehehe gratuluj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehh
wysoki poziom ludzi którzy pracę w banku uważają za klepanie przelewów hehehehe gratuluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale hardcore
heheheheh- zgadzam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowałam w banku
i nie uwazam tego za zadna renome. każdy bank oferuje bardzo szeroki wachlarz produktów i chcac nie chcac ktos musi sie tym zajmowac.... w amlo krotym banku jest specjalizacja w konkretnym produkcie - jak robisz hipoteki musisz wciskac konta, karty kredytowe, lokaty.... w doradztwie tego nie ma. Nie mow zatem o poiomie ludzi ktorzy nie chca pracowac w banku, bo z reguly sa to ludzie ktorzy wiedza czego chca i co chca robic. i nie kryja braku kompleksow lub strachu przed czyms nowym pod parasolem marki banku. Wszystko ma swoje plusy i minusy, wiec zycze aby Tobie w banku sie powiodlo i abys mial/miala mozliwosc samorealizacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehh
Ja już sie zrealizowałem odpowiednio :) I klepać przelewwów nie muszę, ani nic nikomu wciskać. Zresztą praca w banku nie musi być sprzedażą - jeśli tak myślisz to tylko podtrzymujesz moje myślenie o poziomie takich ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli juz sie zrealizowales
to najlepiej idz na emeryture... a w oddzialach detaliczynch banku jest srzedaz - no chyba ze jestes kasjerem :P to by wszystko wyjasnialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale hardcore
zastanowiłabym sie nad stwierdzeniem czy osoba ,ktora podejmuje pracę doradcy nie ma kompleksów, strachu, wie czego chce etc., bo faktem jest ,ze o wiele latwiej dostać pracę w doradztwie finansowym niz w banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praownik
Praca wygląda o niebo lepiej niż w podobnych instytucjach w polsce , dają zdecydowanie na tą chwle najlepsze warunki.polecam wysłać CV i samemu się przekonać.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehehehehehehheheheh
widzialem w pociągu dziunię ,ktora ma pracowac w tej firmie-plastic- fantastic , tona tapety i tipsy. Rozmowy przez telefon na poziomie gimnazjum i ciągle tylko hihihihihi. Nie zdziwię się jeżeli ta firma szybko upadnie, skoro zatrudniaja tego typu osoby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokój
ale bredzicie. I w banku i firmach doradztwa zycie jest przyjemne albo cieżkie - zalezy gdzie siedzisz i co robisz i jak sie ustawiłes. Jesli siedzisz "na dole" to tu i tu trzeba sie naharowac - jak siedzisz na "stołku" to zabawa wygląda troche inaczej, ale przerzucanie sie argumentami, e tu sa mniej ambitni, a tu klepią przelewy, a tu jest prestiz i renoma... Szczerze mówiąc Opne Finance czy Expander mają większy prestiż, o niebo!, niźli jakis Eurobank czy Lukas... Kwestie ambicji tutaj pozostawie "w domysle".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magbosch
kurcze własnie dostałam pracę w Finamo i powiem wam że warunki na start są całkiem niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fagocytoza
A co to znaczy super warunki? Gdzie wcześniej pracowałaś? Czy zapoznałaś się solidnie z tym jakie warunki proponuje Ci FINAMO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anachydrat
Tzw. Doradztwa finansowe może są super dla osób które wcześniej niegdy nie pracowały w finansach, jeżeli ktoś wcześniej pracował w banku spotka go niestety wielkie rozczarowanie. Nie ma kontroli nad firmami pośrednictwa finansowego- robią co chcą- zupełne bezprawie. Kompetencje pracowników firm doradztwa wiele pozostawiają do życzenia. Podstawową funkcją takiej firmy jest sprzedaż i taki doradca opycha tylko prodkut klientowi, zbiera prowizję i całą obsługę posprzedażową klient załatwia już w banku. Więc pojawia się pytanie czy doradzcy finasowi działają na korzyść klienta? Jeżeli posiadają ofertę 20 banków czy są w stanie znać produkty tych banków tak aby zaproponować klientowi najlepsze rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magbosch
dobre warunki - 2 tyś podstawy na brutto i całkiem niezłe warunki prowizji. Jeśli chodzi o jakość rozmowy rekrutacyjnej to rewelacja. Naprawdę na wysokim poziomie. Standardy dla pracowników jakie chcą wprowadzić napawają optymizmem - oczywiście zobaczymy co z tego wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dx
no to 2 tys brutto w biedronce daja:) w takiej firmie mozna negocjowac:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mortensen
ja dostałem większa podstawe - wynegocjowałem sobie. prowizje rosnące - maksymalne naprawde duze. Przede wszystkim to nie kolejna z 8 i pół tysiąca firemek krzaków któe jak grzyby po deszczu powstają w całej polsce. To spora juz korporacja, za którą stoi ogromny kapitał. Jesli zrealizują wszystko w tym roku co zaplanowali - będą obok Opena i Expandera najwiekszym posrednikiem/firma doradcza. Skoro na starcie mieli juz 7 czy 8 oddziałów, to to jest imponujący sygnał. Do konca roku ma byc 40 placówek - statnio rozmawiałem z jednym z dyrektorów - nic nie stoi na przeszkodzie, by to zrealizowac - to oznaczac bedzie potężne wejscie na rynek! Tak 3mać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklanka soku
jakie wymagania trzeba spelniac aby sie tam dostać, tzn. do Finamo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadne bo biora kazdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×