Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MISIO.FAZI

FINAMO

Polecane posty

Gość biorą każdego
buahahahahaha.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos miniegra w tej firmie
Nie wiem jak jest ale mam mieszane uczucia po rozmowie z jednego oddzialu w wawie co do tej firmy. Dzialalnosc gosp i dziwny system premiowy w ktorym jak nie wyrobisz 100 % normy to nic nie dostajesz nawet jak zrobisz 99 % . Nie wiem albo zle zrozumialem albo to walek jak nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie żle zrozumiełeś
......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magbosch
pomyłka 2tys netto pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj1111
Ja byłem na rozmowie i niestety nic pozytywnego o tej firmie powiedzieć nie mogę. Pan który mnie rekrutował to jakiś palant chyba pierwszy raz to w życiu robił, nigdy nie byłem na takiej rozmowie kwalifikacyjnej. Uważał się za jekiegoś gwiazdora estrady niedowartościowany chiyba jakiś. Nie chciałbym mieć takiego przełożonego, resztę sami sobie dopowiedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś takiego
A ja właśnie śledzę to forum tylko po to bo chciałbym złożyć tam sowoje CV. Ale jak tak to faktycznie wygląda, chyba szkoda czasu może lepiej gdzieś iść gdzie już wiadomo jak jest np Expander albo jakaś inna firma która już istnieje. Ciekawe, że pracownicy nic nie mówią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr.bungle
Z tego co widać na stronie to już mają otwartych 15 oddziałów. W rzepie pisali, że mają na ten rok 100 mln złotych budżetu (http://www.rp.pl/artykul/121370.html). Wygląda to nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yrty
Prawda jest taka ze w tej firmie nie dadza ci zarobic bo sami musza sie na chapac pierw. Kompletny brak profesjonalizmu w tej firmie nie wiem kogo oni tam pozatrudniali ale nie wróże dobrze tej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam pracuje
a ze mna kilka osob które przyszły z Expandera :) O profesjonalizm firmy się nie martw, bo zatrudnieni sa świetni ludzie, kórzy nie potrzebują do pracy przykrywki wpostaci znanej marki, tylko tacy którzy są w stanie sami promować nową firmę :) Powodzenia w pracy, a sceptyków zapraszam na forum z 6 miesiecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magbosch
Kurcze strasznie moja firma działa na niektórych. Podejrzewam, że to ci którzy niestety nie przeszli etapów rekrutacji ... Trochę dziwne wypisywać jakieś bzdury o firmie w której się nie pracuje i która tak krótko działa na rynku. Skąd te informacje ??? No bo chyba nie wylecieliście z Finamo po pierwszym miesiącu??? Mimo wszystko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceli szpak
niezle placa, solidny pakiet medyczny , no i wreszcie porzadny sprzet do pracy - laptopy, komorki, samochody oddzialowe do poruszania sie po miescie. W mojej starej pracy obiecywano nam te rzeczy przez ostatnie 3 lata, a i tak polowy nigdy nie dostalismy. Fakt jest zasow, ale na pozycje i reputacje rynkowa trzeba zapracowac, to chyba nie dziwi. Jak dla mnie jest dobrze, jak na razie graja fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaafin
marcel ................w którym oddziale pracujesz? Jestem po pierwszym etapie rekrutacji ; chętnie dowiem się więcej o produktach, prowizjach dla doradcy oraz atmosferze w pracy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sartoris
finamo otwiera oddział w gdańsku. czy ktoś wie jak przebiega rekrutacja i jakie są warunki pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magbosch
Rekrutacja podejrzewam w każdym z miast wygląda tak samo czyli najpierw cv +lm i zapraszają cię na rozmowę. Ja miałam 3 etapy, tj. 3 rozmowy każda trwała ok. 1 godz, pytania różne - dotyczące branży ale i twoich cech charakteru bardzo niestandardowe. Warunki negocjujesz SAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sartoris
dzięki . zaryzykuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magbosch
ja już w Finamo... niczego nie ryzykujesz, a mozesz tylko zyskać powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretkaaa
hej, zostalam zaproszona na rozmowę do Finamo na stanowisko ASYSTENTKA DS. SPRZEDAŻY (administracja w oddziale, przebieg dokumentow z oddzialu do dostawcow, obsluga klientow, ale nie doradztwo). pracowalam wczesniej w banku. jak myslicie, jak bedzie taka romowa wygladala, ile mozna krzyknac na początek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrdxm
a czy ktos moze powiedziec mi jak wyglada proces rekrutacji w expanderze ? w najblizszym czasie ide na rozmowe kwalifik. stad moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davidkoff
w expanderze najpierw jest spotkanie grupowe gdzie pracujac razem macie jakies problemy do rozwiazania nastepnie w parze raz ty jestes sprzedawca raz klientem, potem jest juz etap w którym sam rozmawiasz z przyszlym przełożonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrdxm
dzieki za odpowiedz. dzis sam sie przekonam ale mam cos mieszane uczucia odnosnie tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bori
pytanie do osób pracujących w Finamo jak mam rozumieć: - Aktywne pozyskanie nowych Klientów. czy klienci nie przychodzą do biura czy poprostu nie pracuje się w biurze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mortensen
A gdzie siedzisz i czekasz na klientów? Pomysl. Wszedzie, gdzie siedzisz w biurze, to sobie klientów nie wysiedzisz. Zeby przyszli musisz podjąć działania, zgadza sie? I to jest ta aktywnosc. Czy w banku dor od hipotek siedzi i czeka? pewnie w centrum miasta siedzi, ale generalnie wszyscy z wszystkich firm biegają do agencji, deweloperów i innych by pozyskac żródła klietnó - potem siedzisz w biurze i obrabiasz wnioski. Jesli to dla Ciebie wysiłek - odpusc sobie finamo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bori
duże firmy pośrednictwa kredytowego nie muszą biegać i sobie szukać klientów, mają call center i siedziby w dobrych miejscach wykonuje pracę jako pośrednik w obrocie nieruchomościami i wiem jak się pozyskuje klientów, ale od pośrednictwa finansowego oczekuję czegoś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PDD
a jak wyglada rekrutacja w open finance ? kolega mowil mi cos o jakis zadaniach do rozwiazania ? czy to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiraż K.
Finamo to shit! Odpusccie.. prowizje marne a jeszcze za klientami dymasz po miescie. Ale nie jak w wielu firmach - po agencjach i deweloperach - gdzie w zamian za klienta płacisz im prowizje. W finamo nie masz ani złamanego centa za klienta :/ Wszystko za darmo chcą. Jak chcesz sobie klientów pozyskiwac - to musisz dymac z ulotkami po miescie bo to jedyne rozwiązanie jakie wam w finamo zaproponuja! Dziadostwo! takiego gów..a to jeszcze nie widziałem na taką skalę! Pytanie tylko - kto umacza tyle pieniędzy?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkaa
FINAMO? żenująca obsługa, brak kontaktu, zdecydowanie nie polecam tego pośrednika. Nie wiem co prawda jaki to pracodawca, ale jeśli ma takie standardy jak w przypadku obsługi klienta, to radziłbym trzymać się od tej firmy z daleka. pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś może rzeczowo napisać coś na temat pracy w tej firmie? _ na czym polega praca? _ o co chodzi z tym wynagrodzeniem że jest różne na tych samych stanowiskach ( kazdy je negocjuje?) _ skąd klienci Byłam na rozmowie i chcę mieć pewność że to co usłyszałam znajdzie swoje potwierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś może rzeczowo napisać coś na temat pracy w tej firmie? _ na czym polega praca? _ o co chodzi z tym wynagrodzeniem że jest różne na tych samych stanowiskach ( kazdy je negocjuje?) _ skąd klienci Byłam na rozmowie i chcę mieć pewność że to co usłyszałam znajdzie swoje potwierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinda
Jesli nie zauważyłas poprzednich postów gdzie masz napisane wszelkie informacje na tematy o które pytasz...to na Boga!...chyba nadajesz sie do pracy w Finamo! :P Firma Gamoni, dla Gamoni i gamoniowatych klientów. Inni normalni, przynjamniej średniointeligentni ludzie omijają tę firmę z daleka - niezlaeżnie czy to jako pracownik - czy tez jako klient. Klientów pozyskujesz sama, firma Ci w tym zupełnie nie pomaga. Czyli krótko - jest nędza, ruchu nie ma, sprzedazy nie ma wiec i prowizji nie ma. Na rozmowach ponoc opowiadają takie bajki, ze ludzie się łapią i idą tam do roboty...a potem natychmiast rozsyłają cv i ewakuują się bo to dramat jest i porażka. Słychac juz od jakiegos czasu ze ludzie dziesiątkami składają cv do różnych firm by jak najszybciej uciec. Niektórxzy ponoc próbują wracac do polbanku skąd najwięcej ludzi tam poszło....Musi byc licho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe bardzo...
Firma jak każda. Pracodawca płaci i pracodawca wymaga. Na rozmowach to kandydaci opowiadają jak to nie pozyskują klientow, z jakimi bazami przychodza i jakie mają swietne pomysly na sprzedaz a jak przyjdzie do pracy to niestety... nędza.... i tacy faktycznie rozsylają cv do kolejnych firm. Tych co odeszli, moge okreslić jednym slowem "porażka". Więc jesli masz glowe na karku i potrafisz sobie zorganizowac prace, to firma daje bardzo duze mozliwosci zarobkowe. Jesli jestes gamoniem, ktory czeka na klienta jak na poczcie, to nie zawracaj sobie i innym glowy. Pozdrowienia dla tych, ktorym się nie powiodlo i lecza kompleksy bluzgajac na forach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×