Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MISIO.FAZI

FINAMO

Polecane posty

jeśli chodzi o doradztwo jako takie to w każdej firmie można znaleźć kompetentne osoby, które pomogą z kredytem czy inwestycją. Problem w Finamo polegał niestety na nieumiejętnym zarządzaniu firmą.. to naprawdę niesamowite ale skoro przez rok działania początkowo firmy doradcy rozliczani byli nie z uruchomionych kredytów a złożonych wniosków (które dodatkowo były oczywiście w większości lewe) to chyba coś jest nie tak?! inna rzecz -skoro jest to firma usługowa to czemu nagle zmieni a się cały zarząd a nie osoby odpowiedzialne za sprzedaż? myślę, że powtarzane przez menagerów tam słowa, że doradztwo to ciągła walka odnosiła się raczej do ich nastawienia do życia: przed obiadem walczę z głodem a po obiedzie ze snem.. Myślę, że słabe wyniki firmy to tylko i wyłącznie wina pseudomenagerów. Większość nie ma pojęcia o rynku finansowym, a siedzą na swoich stołkach bo kiedyś wcisnęli więcej kart kredytowych citka ni inni -żenda:-/ "Stado baranów prowadzone przez lwa jest silniejsze niż stado lwów prowadzone przez barana" Ta prawda się tam sprawdza.. Myślę, że odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach dałoby sukces tej firmie a tak widzimy jak stacza się po równi pochyłej.. Była kasa, było miejsce na firme na rynku, byli ludzie na rynku (po kilku dobrych doradcow się przewinęło przez tą firmę) tylko managment nie ten.. Widać jak ktoś dobrze sprzedawał patelnie kiedyś to ni oznacza od razu, że będzie polskim Markiem Mobiusem. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkrfewr
No ja sie z tym nie zgodze... miałałm świetna managerke, ale niestety kierownicy/dyrektorzy oddziału, chocby byli niewiadomo jak swietni, to i tak niewiele zdziałają jeśli polityka firmy pozostawia wiele do życzenia, albo jesli doradcy przychodza do pracy sobie posiedziec - bo tacy, nie oszukujmy sie, tez sie zdarzaja... zreszta sama napisalas, ze dobrych KILKU sie przewinęło, a kiepskich całe tabuny.... i ta polityka firmy.... zadnego wsparcia, tylko ciśnienie ma byc i juz... a ile razy słyszeliście, ze ten miesiąc jest "decydujący"... tych decydujących było chyba 12 w zeszlym roku :D dramat.... teraz w oddziaach po 2-3 doradcow i kierownik... porazka.... i jak ta firma ma sie utrzymac??? slyszalam, ze Finamo bankrutuje, chyba nawet premii nie wypłącaja doradcom i z wypłatą podstaw się opóźniają... Ja juz nie pracuje, moja kierowniczka tez nie... a reszta, co ma troche oleju w głowie, szuka pracy (w godzinach pracy... ) Ale cóż, jeśli firma rucha doradców, to dlaczego doradcy nie mieliby troche poruchać firmy.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek Wałek
Witam, od razu powiem, że raz skorzystałem z usług Finamo i był to mój największy błąd. Zastanówmy sie jak oni zarabiają pieniądze? Na klientach... czyli na tych, którym mają doradzić jak zaoszczędzić, zarobić, wziać korzystny kredyt itp. Jaki jest wiec sens korzystac z ich usług skoro bez ich pośrednictwa można dostać to samo a nawet na lepszych warunkach. Idźcie do Finamo, zapytajcie o porównanie ofert, niech wam podadzą nazwy banków, w których dane oferty są i zgłoście się do nich osobiście! BEZ POŚREDNICTWA FINAMO, KTÓRZY ZABILIBY ABY WYCIĄGNĄĆ OD WAS KAŻDĄ ZŁOTÓWKĘ. Po co wam jacyś pośrednicy, którzy nie zaproponują wam lepszych warunków tylko to co mają w ofercie inni? Jak coś kupujecie to też lepiej kupić bezpośrednio od producenta niż od dystrybutora, który nalicza sobie marże. Tak samo Finamo nalicza sobie prowizje za to, że wam pomogło wybrać bank, kredyt, lokate itp. Dlatego idziecie, niech wam przedstawia możliwości, a później pójdźcie do banku sami bez wspominania o tym, że Finamo wam powiedziało, że oni mają najlepszą ofertę. Nawet nie wspominam o tym, że są to zwykli akwizytorzy, którzy chcą ci wcisnąć ubezpieczenie, konto, fundusz tylko po to zeby na tym zarobić. Nie liczy się dla nich co ty z tego bezdiesz mial! ICH ZADANIEM JEST SPRZEDAWAĆ USŁUGI I BRAĆ ZA TO HAJS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korokiero
ovb - z czym do ludzi, wy nawet kredytowania nie macie, a szczekacie na innych - wracaj do życiówek a finanse zostaw dorosłym - żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×