Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość allala

jestem w 28 tyg. ciazy i moj dzidzius strasznie rozrabia w brzuszku wasz tez?

Polecane posty

Gość allala

mam wrazenie ze nigdy nie spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maslakowa
o tak:) ja od 2-3 tygodni zastanawiam się czy moje Maleństwo wie co to sen i obawiam się, że Ono wcale takie maleńkie nie jest :) Dziś zaczęłam 31 tc. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka-bajka
mój też rozrabia okropnie,ale nie w dzień,tylko w nocy.poza tym pewne ruchy dziecka są jakies takie nieprzyjemne,lekko bolące.też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka-bajka
nadmienię,że jestem w 30tyg ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajka-bajka zgadzam się z Tobą - czasem nie jest przyjemne jak się przekręca albo gdzieś przyfasoli. A ja myślałam, że to ja taka delikatna panienka jestem (pierwiastka) i nic nie gadam, żeby nie było że jestem panikara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajaka
Jak Ci Twój fagas fiutem kręcił w cipsku 28 tygodni temu ,to nie przeszkadzało, prawda?A teraz wielki foch,że bachor skacze???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajaka
Jaka żenada? zczera prawda!!! Skąd ma jej sie to wzięło w brzuchu? Bozia wsadziła???!!! Nie facet się spuścił!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykre jest to i żenujące, że sa tacy ludzie jak ty - nie w temacie i co gorsza nie pytani o zdanie mają wieeele do powiedzenia, nie koniecznie mądrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też 28tc - wierci się strasznie. Wcześniej to jeszcze bywały takie spokojne dni, że było parę poszturchiwań i dopiero na dobranoc większe fikołki, a teraz od kilku dni normalnie co chwila jakieś wygibasy, w nocy to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha - jak ostatnio był taki zwiększony okres aktywności, to mała przekręciła sie do pozycji głową w dół. Podejrzewam że teraz też chodzi o takie przekręcanie i że np. wczoraj była całkiem w poprzek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajaka
Prawda zawsze boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kobietą i brzydzę sie innymi kobietami w ciąż!!! Wyglądacie jak szafy trzydzwiowe,z obleśnymi brzuchorami,mlecznymi cycorami,rozwartymi cipskami.Żal mi Was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem - o boskie - co robicie na forum "ciąża, macierzyństwo i wychowanie dzieci" ??? Żenada !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obrażajcie się,nie intersuje mnie ile macie ciąż za sobą czy przed sobą.To Wasza sprawa,ja tylko wyraziłam sowoje zdanie,że kobieta w ciąży wygląda okropnie,niezależnie od tego ile o siebie dba.Ja mam akurat taki gust,ktoś moze mieć inny.Tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marryme-no to musze Cie zmartwic,bo kobieta dzieki,ktorej jestes na tym swiecie,tez tak wygladala...byloby mi przykro na miejscu Twojej matki czytajac twoja opinie na m.in. jej temat:-( A odnosnie tematu:ja jestem szczesliwa mamusia 3-miesiecznego chlopczyka(jutro mija 3 miesiac).z mojego maluszka byl straszny wiercipieta w brzuszku-niekiedy(po 30 tyg) potrafil tak wystawic raczke,czy nozke,ze przez brzuch mozna bylo wyczuc co to za konczyna wystaje, dotykajac \"wybrzuszenia\".na poczatku bylo to cudowne uczucie,ale z biegiem czasu potrafil \"dac w kosc\":-)najgorzej wieczorem i w nocy.raz nawet-po 41 tyg(ciaza 2 tyg.byla przenoszona) zglosilam sie do szpitala na badanie,bo tak malenstwo sie wiercilo,ze zaczelam sie bac,czy cos zlego sie nie dzieje.okazalo sie,ze Xavierek mial sie dobrze,tylko ciasno mu sie juz zrobilo:-)tak,wiec kobietki-najlepsze jeszcze przed Wami:-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem brzuch w ciazy zazwyczaj wyglada super:) zawsze jak widze kobiete w ciazy to mysle sobie ze przeciez w srodku jest malutki bezbronny czlowiek:) jakie mleczne cycory? piersi rosna, to normalne:o poza tym jakie rozwarte cipska?:P przeciez kobieta w ciazy ma taka sama cipke jak kazda \'\'normalna\'\' kobieta:) takie komentarze sa zalosne ale jaki bylby swiat gdyby wszyscy byli nromalni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mam miala bardzo mały brzuch i malutkie piersi,bo całe zycie była chudziutka i drobniutka. Wszystkie kobiety w ciąż ktore widziałam,były brzydkie,miały okropna figurę ,itd. I nie wyjeżdzajcie mi tylko z tym,żre jak to ja będę w ciąż to sama się przekonam.Bo nie będę NIGDY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtuśśśśśśśś
A JA TAM CHCIAŁABYM BYĆ W CIĄŻY i nie mogę zajść:(( uwazam,ze kobieta w ciąży to przecudne zjawisko!!! Ciekawe czy będę kiedyś cieszyć się własną dzidzią ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marryme-a moze Twoja mama nigdy nie byla w ciazy,a Ty jestes dzieckiem jakis kosmitow i zostalas adoptowana:-)?To by wyjasnialo cala sytuacje,swietnej figury Twojej mamy:-) A i jeszcze jedno-w sumie madrze piszesz-cale szczescie,ze nie planujesz miec dzieci,bo miec taka matke jak Ty,to zwykla hanba.pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelle Wiem,że to dobrze dla moich potencjalnych dzieci,że nie będę ich mieć. Nie chcę nikogo obrażać,tylko chcę po prostu wyrazić moje zdanie,że mi się kobieta w ciąży wizualnie nie podoba. Powiem Wam też ,żę pracuję z facetami,z których 90 % ma dzieci.I naprawdę nie chciałybyście słyszeć w jaki sposób oni rozmawiają o swoich żonach.To jest dopiero kompletny brak szacunku.Wyśmiewają się z rozstepów,biustów,blizn po cesarce,itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarrrańcze i mandarynki
marryme - Ja pitolę, normalnie szczęka opada jak się czyta takie teksty. A gdzie Ty się uczyłaś wyrażać swoje zdanie w taki sposób? W slumsach czy w poprawczaku??? Tych facetów chyba też tam poznałaś, bo ja takich np. nie znam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marryme umie się maskować
ale czasem bydełko z niej wyłazi. Nie wiem, gdzie ta biedaczka się chowała, żal mi jej :( Z jej psychiką też nie wszystko jest w porządku, więc wybaczcie kalece umysłowej :( Tu znowu się spypnęła: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3656631&start=180 Pozdrawiam i nie przeszkadzam. A na takie chamidła jeden, wielki IGNOR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no niemoge
Jak Ci Twój fagas fiutem kręcił w cipsku 28 tygodni temu ,to nie przeszkadzało, prawda?A teraz wielki foch,że bachor skacze???!!! Matko co za rynsztok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×