Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mało zawału nie dostałam

wiecie ile kosztuje wiązanka ślubna???

Polecane posty

Gość paula...
ja mialam te z kotalogo wo29 ale zamowilam ja oczywiscie w innej kwiaciarni wiem tylko ze do slubu za jeden kwiatek mi policzyla 15 zł. odbierał pan młody wiec nie wiem ile dokladnie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrotko ja robię tak samo
pęk tulipanów przewiązany wstęgą. ewentualnie mam jeszcze pod rozwagą lilie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam szczescie bo kwiaciarka u ktorej bede zamawiac kwiaty jest dobra znajoma mojej tesciowej wiec za moj bukiet wezmie ok.100zl z roz w pieknym rozku, stroik dla pana mlodego, kwiaty na samochod tez za polowe ceny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten brokuł to dobry
matko boska czego to ludzie nie wymyślą. juz chyba wolałabym kalafiora bo do brokułów mam wstręt po kopenhaskiej... :P a tak poważnie to też sama sobie zrobie bukiet. tak samo zauważyłam jest z dekoracjami na auto. maleńki stroik plus jakies 4 kokardki na klamki kosztują conajmniej 70 zł. jesli zrobic to samemu to wyjdzie mysle okolo 30 zl. np na allegro widzialam girlande z roz prawie 2 metry kosztuje 16 zl. a sam stroik w ktorym jest mniej kwiatkow niz w tej girlandzie kosztuje 40 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zrobie sobie z białych
róż, margerytek i jeszcze takich malutkich-nie wiem jak one sie nazywaja. do tego coś zielonego, jakies listki i przewiaze wstazka i juz. mysle ze wyjdzie mi okolo 50 zl. no bez przesady nie bede wydawan na kwiaty 500 zl. jak na sukienke zamierzam wydac do 1 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaPoL
ktoś zamawiał coś ze strony http://wedding.w8w.pl/ ?? Czy to czyjas oferta czy tylko pogladowy album zdjec? Moze ktos mi pomoc w rozwiklaniu tej zagadki? ;-) Prosze uprzejmie.. pozdrowienia dla wszystkich gosci! Jacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta ....
Ja za bukiet i butonierkę dziewięć lat temu płaciłam 150 ,latem.Zimą kwiaty są 100 procęt drosze a zrobienie ładnego bukietu trwa jakieś dwie godzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To album dziewczyny
która kiedyś tu pisała (z osiem lat temu). Wedding Planner miała nick. Ja korzystałam z jej galerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli zależy wam na tym, żeby oszczędzić to poszukajcie jakiejś małej kwiaciarni. W mieście oddalonym o 10km (gdzie miałam wesele robione), kupiłam tort (oszczędzone ponad 150zł-a jakoś o wiele wyższa niż u mnie w mieście), bukiet (a tu to już w ogólne sama oszczędność, ponieważ na strojeniu samochodu, bukiecie, bukieciku do butonierki, strojeniu tortu i stroikowi we włosy zaoszczędziłam ok 400zł-za całość wyszło 350zł- u mnie w mieście wołali 750zł:P ) bukiet miałam podobny do tego, tylko róże w innym kolorze i droższe, bo sprowadzane specjalnie z holandii:) http://www.roze.pl/page/pl/doslubu/wiazanki/wiazanka_slubna_nr_w027/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy... to są normalne ceny w większych kwiaciarniach. Znajdź kilka wzorów, ktore Ci się podobają i idź do małej kwiaciarni w Twojej okolicy. Ja w ten sposób zrobiłam. I zamiast 300zł zapłaciłam 140zł za swoją ślubną wiązankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za wiązankę dla siebie, świadkowej i stroiki dla panów we wrześniu ub.r. płaciłam 400 zł. Z czerwonych róż, dużo ich miałam, takich drobnych i przetykane to było czymś zielonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w sierpniu w zeszłym
roku płaciłam 150zł za piękny bukiet z białych róż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anadalkos
Wszystko zależy tak na prawdę od tego, z jakich kwiatów będzie wykonana wiązanka, jakie będą dodatkowe materiały i kto będzie ją robił. Moja była taka - http://www.kwiatyagaty.pl/bukiety-wiazanki-slubne.html Kosztowała średnio, ale zrobiła ogromne wrażenie i doskonale wyglądała na fotkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja placilam 350zl, w tym byl bukiet, 2 butonierki i opaska na reke dla swiadkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiązanki ślubne robione są z bardzo różnych kwiatów i potrafią bardzo różnie kosztować, w http://www.artico.com.pl/ w Krakowie mają piękne wiązanki ślubne i w dobrych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrop glukozowo fruktozowy
Wiązankę to ja mam na codzień. Poślubną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek 26
Przygotowania do ślubu były dla nas bardzo stresujące. Najbardziej stresowała nas konieczność załatwienia tak wielu spraw. Na dekoracje nie starczyło nam czasu. Postanowiliśmy temat wystroju zlecić fachowcom , był to bardzo dobry wybór. Wszystko wyglądało pięknie, świece, kwiaty stroiki- marzenie Wraz z mężem polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/dekoracje-weselne-sal-kosciolow-torun/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×