Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość milos
DO ,, DO ŁAACIATE,, JAK CI BYLI PRACOWNICY NIE ODPOWIADALI,ANI WARUNKI JAKIE PANUJA W TBG, TO ZMYKAJ DO STALOWKI, TAK CIE TAM WYGLADAJA ,ZE CIE MAJA DOSC.MAM NDZIEJE, ZE CIE W KONCU JAKIS MADRY REGIONALNY ZWOLNI, I TWOJA POMOCNICE,JAK CI ZLE , PRACOWNICY SA BEZNADZIEJNI, NIEMILI, TO PO CO DO TBG WROCILES, NIKT CIE TU IE CHCIAL, NIKT A NIKT. TO TERAZ DYMAJ ZA WSZYSTKICH, I NIE OBRZAJ NIKOGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pany pany
Nieźle wam się musiał ten człowiek dać we znaki. Może zwyczajnie Laciate pójdziesz i mu zajebiesz bułe w pysk jak zasłużył. Jak dawniej - jakieś ale ktos miał to było bęc i spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kierowniczynko a gdzie ty robiłeś karierę przed jyskiem? Sierotko pochwal się tu wszystkim proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KokoKokoJyskJestSpoko
Chłopaki a raczej chłopaku daj na luz. Powiedziałeś co miałeś do powiedzenia o jakimś Radku i wystarczy ileż można wyczytywać tych pałających nienawiścią postów. Jak to taki zły człowiek a jeszcze pracowałeś w Jysk trzeba było coś z tym zrobić poruszyć wbrew pozorom kierownika bardzo łatwo zwolnić tylko trzeba mieć argumenty ty widać miałeś ale ich nie wykorzystałeś ( jeśli on rzeczywiście jest taki zły) więc przestań tu wylewać swoje żale i jeśli nie pracujesz już w jysk to postaraj się zapomnieć o tym miejscu wyjdzie ci to na zdrowie. I nie jestem Robercikiem tak samo jak nie jest nim parę innych osób które mają odmienne zdanie od twojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obrót
Czy za ceny ktoś ODPOWIADA?-dlaczego wycofana kołdra Price Star (dawny "basic") pierze jednego dnia była wycofana ,a następnego była juz New Article? Dlaczego na Barbados 135 data obowiązująca jest o jakieś 113 lat nieważna?(wcześniej tak było z Blue Mountains 70x80) Dlaczego mamy szafy wkręcać do ścian KONIECZNIE? - jak mozna wkręcić cos do szyby okiennej? Dlaczego jeszcze niedawno informacja o drewnie w łóżku sissel była taka ,że to sosna ,a już jest świerk choć na składzie mam tego samego sissela od dawna? Odp: Patrz afera z Ikeą. Dlaczego e-learning np o ogrodówce każe mi sie uczyć o meblach tekowych skoro ich nie mamy od dawna? Odp: Nigdy nie wiadomo, czy kupcy ich nie sprowadzą - musisz się znać. Czemu nowy pracownik ma być egzaminowany z materacy skrzyniowych skoro ich nie mamy? Odp: Bzdura - musi wiedzieć, czym handluje konkurencja, żeby wskazać jej minusy. Dlaczego cały znój,trud i syf dotyka sprzedawców i sklepy ,a podejmujący decyzje,i całe tzw "biuro" pracuje 5 dni w tygodniu do popołudnia na cały etat i może tworzyc wszelkiej maści głupoty , absurdy i nie ponosić za to konsekwencji? Odp: A to ja qwa nie wiem... Dlaczego ja muszę te znoje , trudy i syf znosic i odkręcać wszelkiej maści głupoty,absurdy i debilizmy przed KLIENTEM????i miec z tego 1200 zl do ręki(jak wpadnie premia...) Odp: Niezła pensja jak na sprzedawcę.. (domyślam się, że 3/4) - ciesz się z tego co masz i nie jęcz, że czynsz masz 600 zl. :P Gdzie jest odpowiedzialność?Tylko na plakacie Jysk Values? Odp: Tak. Na koniec Quiz: - jaki jest udzwig drążka szafy price star? Odp: Jednodrzwiowa - 32 kg, Dwudrzwiowa - 57 kg. Pisze jak byk na necie, czytać nie umiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obrót
A na koniec wyraże jedno zdanie - TAK = kierownicy i regionalni czytają to forum. Niestety, robią sobie z niego jaja, jednoznacznie wskazując, jak cenią sobie pracę szeregowego pracownika. P.S. Wczoraj w moim regionalnym kinie leciał "Miś". Bylibyśmy wspólnymi widzami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drażek się złamał
To dobrze ,że czytają przynajmniej wiedzą że jakbysmy mogli to by na szafotach wylądowali. Forum jak forum ogólna cała kafeteria oferuje nieskomplkowaną i jakże odstresowującą dyskusję. Polecam zajrzec na podforum o erotyce he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obrót
Zawsze można podyskutować tutaj: http://www.jysk.fora.pl/ Przynajmniej żaden pedofil nie skasuje posta. (napisałem pedofil??) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drążek do szafy price star
Dzieki za klarowne odpowiedzi mr/mrs Obrót. Dobrze nazwac rzeczy po imieniu (a przynajmniej "w swoim imieniu")Quiz dalej aktualny .Na marginesie -do nas jeszcze jednodrzwiowe price star nie dojechaly wiec jaki ich udzwig nie wiem,ale skoro mr/mrs Obrot ją ma to zaufajmy mu. W katalogu tez ich nie widzialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obrót
No to się zdziwisz... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyabol
słyszałem że w stolicy juz zaczeli sklepy zamykać. prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxd
u nas dojechały ale jednodrzwiowe FIRENZE :) o co kaman ? Dobrze piszecie że firma pazerna chciala zarobic na marży na ogrodówce ale sie nie udało i wszyscy jestesmy z reka w nocniku z ogrodówką. Kazdy klient sie mnie pytal kiedy bedziemy sie tego wyzbywac to wtedy przyjde. Teraz przychodza i mowia ze jeszcze drogo czy nie odłozyl by mi pan na magazynie jak jeszcze ceny spadna buahhaha. Alleluja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drążek do szafy price star III
Pardon , cena sprzed dwoch wieków jest na kołdrze bermuda 135 ,a nie barbados

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedzielny robol
To już wiadomo dlaczego na inwentaryzacjach wszyscy z Tarnobrzega i Ostrowca nie chcieli pizzy z Da Grasso. Byli zorientowani w temacie jak to Robercik recepturę ulepszał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drążek do szafy price star III
Nie chcecie quizu to nie. Pan Obrót pomyslił sie raptem o 53 kg.Udżwig szafy Price Star 2 drzwi wynosi 4 kg.Słownie: CZTERY KG!!!!!!!!!!Waga szafy ponad 50 ,a udżwig drążka 4 kg.Jak dla mnie kwintesencja Jysk czyli jak mówi przysłowie "góra urodziła mysz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lahti
pan obrot się bardzo pomylil gdyby tyle kg miało wisieć w szafie price star to ten bubelek by się złożył w pół he he, mój znajomy miał dawną firenze , boki szafy tak sie wygieły że wyglądała jak okrągła szafa buhahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajny:)
z kierowników to zostali sami komformiści, Ci co mieli coś do powiedzenia, jużnie pracują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freelancer
To ja muszę podjechać do mojej byłej pracy i się dowiedzieć kto jeszcze pracuje z kierowników. A kiedy się dowiem kogo wy.pie.przy.li to się głośno zaśmieje jak Majewski po zdobyciu złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Tydzień 203
A od czwartku jedziemy z Super Tygodniem!Oferta jest jak zwykle dobra - do dzis np Micro lux 135 był po 135 zl ,a w gorący czwartek za tylko 185 zl....Walczymy z ogrodówką- skręcamy , rozkręcamy ,nosimy , wynosimy , przenosimy;nowy sezon meblowy tuż tuż,nie ma kto mebli skręcać nowych , burdel na sklepie ,dostawy juz dwa dni opóżnione,a tu jeszcze genialny Super Tydzien - z rana wkładamy około setki cen ,aby za 10 godzin setkę cen wyjąć.Przecież tyle czasu mamy i az dwie osoby na zmianie!Kto to wymyślił ten Super Tydzień włąśnie teraz ,w tym momencie? Człwieku zapraszam cię teraz do mnie na sklep do pracy .Zaręczam cię następny Super Tydzień przemyślisz dokładniej ,a zwłaszcza jego umiejscowienie w czasie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drogi Radosławie
W imieniu tych wszystkich, którym nie dane było zobaczyć, tego wspaniałego wyrazy twarzy na Facebooku. Proszę o przywrócenie tegoż zdjęcia. Ponieważ na valusowe szkolenie będzie świetnym tematem do obróbki ;) Nie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odcisk grzyb i garb
niedługo deadline na skęcenie i ustawienie mebelków przy jednoczesnym uprzątnięciu ogrodówki i super(extra, cool i okiej) tygodniu, jak stoicie z robotą chopaki i dziewczyny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z robotą to my bardziej leżymy niż stoimy-jak idioci przesuwamy ogród z kąta w kąt,latamy z meblami,skręcamy,robimy aranżacje,zmieniamy ceny (tak chciałbym mieć na wyciągnięcie ręki tych imbecyli ) od deadline na meble,super qrwa tygodnia, speacu na pościelach i na poduszkach ozdobnych,hehehe-zerowej obłudze klienta,bo jeszcze trzeba ceny dorobić-bo zawsze qu.wa pytają o rzeczy które nie mają ceny,ogarniamy rozpierdol po rodzinnych wyprawach do dżuska.robimy f uck wszystko naraz i na sklepie jest jeden wielki burdel!! acha-no i jeszcze dostawa na magazynie czeka na swoją kolej-słowem nie wiadomo co ku,,r,,wa robić-od czego zacząć i na czym skończyć!!! pozdrawiam wszystkich co też mają burdel na sklepie!! najważniejsze-że cała administracja w dżojstiku ma wolny weeekeeeend!!!!a my?produktywnie mamy z.a.p.i.e.r.d.a.l.a.ć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r.a.
niech MOC będzie z wami gdyż na poMOC nie ma co liczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyskowaaaa
porzadek to pojecie wzgledne w tej firmie ;)) porstactwo ot co !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KokoKokoJyskJestSpoko
Chłopaki a raczej chłopaku daj na luz. Powiedziałeś co miałeś do powiedzenia o jakimś Radku i wystarczy ileż można wyczytywać tych pałających nienawiścią postów. Jak to taki zły człowiek a jeszcze pracowałeś w Jysk trzeba było coś z tym zrobić poruszyć wbrew pozorom kierownika bardzo łatwo zwolnić tylko trzeba mieć argumenty ty widać miałeś ale ich nie wykorzystałeś ( jeśli on rzeczywiście jest taki zły) więc przestań tu wylewać swoje żale i jeśli nie pracujesz już w jysk to postaraj się zapomnieć o tym miejscu wyjdzie ci to na zdrowie. I nie jestem Robercikiem tak samo jak nie jest nim parę innych osób które mają odmienne zdanie od twojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×