Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość ZwyklyRobolll
Niestety szare ale prawdziwe i minie pewnie jeszcze wiele lat zanim zwykły pracownik zacznie być szanowany i doceniany przez pracodawce A temat pseudo-podwyzek to dlugi temat.Bo jaka jest definicja "najlepszy pracownik" ? W czym jestem gorszy od drugiego?Może w tym że nie kazdemu da sie zrobic pranie mozgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marnotrawny syn jyska
Drodzy przedmówcy! - jesli znacie smrodki i ściemy dotyczące come back jakiegoś łotra z jysk piszcie konkretniej na forum.Chyba ,że znacie szczegóły,które mogą was pogrążyć.Wiecie , myślę,że MY,PRACOWNICY JYSK nie możemy się zorganizować,postawić się,zaprotestować ,bo się PO PROSTU NIE ZNAMY...Nie wiem np czemu poprzednie trzy posty dotyczące "kierownika ze stalowej" maja dotyczyć tylko tamtego regionu! - ludzie nagłaśniajmy wynaturzenia ,nadużycia,naciąganie faktów.Jeśli boicie się wykrycia zmiencie szczegóły nieistotne ,a podjacie FAKTY!A żebym nie był gołosłowny to garść ihfo (zakamuflowanych) z mojej strony: U mnie w regionie chodzi fama ,że tak okropnie oceniliśmy jysk w badaniu satysfakcji(ponoc kierowniczek region. lizał samego pana Pada tak nisko wypadł),ze kiero w końcu PDP przeprowadził z pracownikami (jak pracuję 5 lat nigdy nie miałem...).Ale cięty był na opinię jaką mu wystawiliśmy w badaniu satysfakcji ,że zgnoił nas i jeśli podwyżki maja być na podstawie owych PDP to podwyżkę dostanie nowy pracownik (nie zdążył na badanie satysfakcji)i pracuś,co po prostu jest pracoholikiem (miłym,ale on by pracował 26 godzin na dobę...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci co tam zostali za te 600zl juz sa gnebieni przez wracajacego...albo sami odejda albo ich dojedzie psychicznie..bo on to ma we krwii...prawde pisze...kto mial stycznosc ten wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONSS,KLAUS,MONGES
Pracuje w firmie JYSK -Jutlandzkie Magazyny Sypialniane od samego początku, jak jeszcze JYSK kiedyś nazywał się HEXACO z Gdyni. Czasy szkoleń 5 dniowych już nie powrócą. Krokowa, Jan 3 Sobieski itd. PP jezdził zieloną toyotą avensis. Administracja była na 201 w Gdańsku, Monika .B.i takie tam. Kierownikiem regionu był Klaus M. To były czasy..... Trzynastki, kierownik rozdzielał premię według uznania. To wszystko było uczciwe. I KDK Teraz to : napisz zadanie, ja się tym nie zajmuję, pracujemy do 16.00, musisz sobie sam poradzić, zobacz w panoramie firm, na twoje miejsce są inni, mamy zaufaną kadrę, niema czasu na szkolenia, podpisz to..., czy byłaś umówiona? Regał N Maxi , jak ktoś składa nie pasuje, żadna nowość, jak co roku. Brak cokołów. 2x2 zamiast 4x4. Świadomość kosztów?. PS. Proszę o zamówienie brakujących części x 130 sklepów ...... J.G Wszystko po skosie. Bruxella na buty się przewraca na Maxi. Brak ograniczników. Meble na Maxi powinny posiadać podpórki. Szkoda, że niema Magiera...to były czasy. On by wszystko ogarnął . A tak my biedne ludki musimy sami ogarnąć to sami. Space i takie tam. Ciekawe, czy PDP mieli odpowiedzialni za takie tam...Bo kasę pewnie chcieli by zgarnąć. Pozdrawiam wszystkie Kobiety i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BINNKA
Nie ma wyjscia! MUSIMY SIE WSZYSCY ZEBRAC I ZROBIC STRAJK!!!! tak jak jest na Zachodzie NIE dadza rady z nami wszystkimi, w koncu to my wypracowujemy obrot, a ONI Z GDANSKA co robia ja sie pytam???? NIC, tylko co chwile nowe dyspozycje i procedury mega bezsensowne. W koncu odpowiedza za klamstwa i przewinienia i cos sie zmieni, i nas ktos doceni. ALE musimy wszyscy za soba stanac murem i nie dac sie. TAk bylo w roku 89 gdzie nikt nie wierzyl ze sie UDA, a jednak UDALOsie. NAm tez sie uda, pokazmy im prawdziwy VALUES. Ich mina wtedy bedzie bezcenna. WYGRAMY ale RAZEM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosław S.
Mówiłem o poście tego Klausa czy innego typa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxz facet
kiedy sie niechce pracować to lepiej wypisywac bzdury na innych a swoich wad nie widzi i tylko tchorze odchodza zamias walczyc o zmiany na lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxz kobieta
a Ty jak walczysz o zmiany na lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Admin22222
Dlaczego posty są kasowane?Czyżby forum czytała elita z gdańska i zabolało kilka słów prawdy,że zgłosili posty do usunięcia?Firma wybiela się ciągle w mediach jakim jest dobrym pracodawcą a może by ktoś pokazał jak traktuje szeregowego pracownika.A jeszcze lepiej niech pokaże jaak utrzymać rodzine za 1500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxd
na interi ładnie opisale wyzysk w JYSK. Ciekawe jaki bedzie odzew. Kto skręca nowe meble ? widze firma stawia na reklamacje bo takich badziewi nikt nie bedzie kupowal i za takie ceny. Poza tym nieczytelne instrukcje nie wywiercone dziury brakujące elementy... juz widze te kolejki po części a odpisy na nasza niekorzysc. Nie ma jak to wyjeb... pracownika w tył. Dokąd zmierzasz firmo JYSK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miloh
ciekawe kto taki mdry kasuje posty, pewnie ten, ktorego to wszystko dotyczy, ale taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KULAWY
JA juz na szcesci pozegnalem sie z ta chora firma,ktora wykorzystuje czlowieka do cna.pozostalo mi po tej wieloletniej harowce, zwyrodnienie kosci, bole kregoslupa, przepuklina, zapraszam jakiegos szanowanego pana z gory( dyrektora jakiegos , badz regionalnego) do dymania na 12 godzin, miedzyczasie wypisywania rat, wydawania towaru, obslugi klienta, ucinania ceratki. i to wszystko za 1100 zl. zenada. a dyrektorzy przyjada skodzina firmowa, zjedza firmowy obiad, zadzwonia z firmowego tel, wezma 8000 tys i maja takiego sprzedawce za nic. pozdrawiam. uciekajcie z tej chorej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valuesy valuesy
Podobno jakis duński gargamel objazdy robic bedzie po kraju - wiecie cos o tym? Kupujcie czerwony dywan bo trza przywitac goscia , kierownicki to wam sie chyba zesraja ze strachu jak zawita i do was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xv
to skoro dunczyk bedzieto jezdzil po sklepach to na sklepach wszystko bedzie musialo byc na cacy jak w szwajcarskim zegarku heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosław S.
Nawet jeśli ten "duński gargamel" będzie jeździł po Polsce, to już "kadra zarządzająca" zadba o to żeby przypadkiem nie trafił tam gdzie nie powinien. A w miejscu gdzie się pojawi trawa będzie na zielono pomalowana i wazelina w wiadrach przygotowana. Vide wzorcowy sklep 326. Kierownikowi, którego nawet sąsiedztwo Jasnej Góry nie pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo Piotrek
Wspaniały wizerunek duńskiej firmy. Brawo PP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Boczek
Tajny na materacach. Szuka 160x200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były juzio
Firma stosuje "system komunistyczny" gdy już stara kadra zagraża "wyższym"władzom "likwiduje" się ich np; poprzez nie przedłużania umowy o pracę oczywiście nie podając powodu od tak po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajny 2
ten za mnier jest jeszcze lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laciate III
Obrażasz uczciwie pracujacych ludzi! - giermek wiele sie musiał przy swoim rycerzu narobić,ale musiał coś konkretnego umieć-taką zbroję naprawić,zadbać o sprzęt,konia.To nie było łatwe w ówczesnych czasch .Ręczny rykszarz juz chyba bodajze tylko w Kalkucie istnieje więc zjawisko endemiczne,unikat.A ci , o których piszesz to zwykłe ,żałosne,spłakane bałwany,co niewiele potrafią konkretnego,a robia to co robia ,bo na podobne stanowisko (i zwłaszcza pieniążki) nikt ich nie zatrudnii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laciate laciate
Dawaj dawaj inicjały , nie ma to jak napiętnowac szuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczsowy
na mojego kiera ktory pracowal 4 lata rowniez znalezli sposob bo czesto stawał okoniem regionalnemu i dyrektorowi, w obronie i w imieniu pracowników. W zamian dostaliśmy nowego po szkoleniu........szkoda gadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqnamuniu
Dziś ktoś się tam w mailu tłumaczył dlaczego to takie opóźnia są i że potrwają najprawdopodobniej do końca sierpnia, podobno chłopaki nie wyrabiają robią nadgodziny i że staży doświadczeni pracownicy po 15 ton na zmianę przerzucają abyśmy tylko dostali towar na sklep ba nawet biurowi przenoszą kartony, pisze też że na razie zatrudnili 60 tymczasowych pracowników a szkolenie ich troszkę potrwa zamiast owijać w bawełnę mogli napisać po prostu że wyj.ebalili za zbity pysk kilkudziesięciu pracowników i zatrudnili "worków" z agencji pracy tymczasowej a jak ci się wdrożą to w.ypierdzielą kolejną grupę starych doświadczonych pracowników i zatrudnią kolejnych worków aż wykoszą wszystkich zatrudnionych przez jysk pracowników tylko czekać aż sprzedawców na sklepach spotka ten sam los I'LOVE JYSK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik z agencji tymczasowe
Pracuję od kilku dni w magazynie w Radomsku. Powiem jedno. Spora część pracowników jyska nie docenia tego co ma. a mają naprawde niezłe warunki jak na radomsko. ja o umowie na czas nieokreślony mogę tylko pomarzyć.to co wypracują za to mają zapłacone. obiady prawie za darmo. pensja na czas. odprowadZOne składki do zus. prawie pół godzinna przerwa śniadaniowa, kawa, herbata, cukier na koszt firmy. naprawde fajne ciuchy robocze (niech krtoś popracuje w takich jak, ja wówczas będzie mógł narzekać!).nie wem o co chodzi tym ludziom. jak źle to ja chętnie się zamienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worku drogi
Chłopie nie jesteśmy krajem afrykańskim! Takie rzeczy jak ubranie robocze , socjal to norma! Jak podstawowe rzeczy uważasz za dopust Bozy to o czy tu gadac! Wasz jebany minimalizm doprowadza do tego co sie dzieje! Zarabiasz grosze przez jakas agencje pracy tymczasowej , mało tego zabierasz prace innym , dokładasz cegiełke do zwolnien , redukcji etatów i zastepowania pracowników własnie takimi workami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worku drogi
Pracowników jysk głupota powala! Jedyna szansa jest zrzeszenie sie ponad podziałami! Nic wiecej. Teraz pracujecie a przyjdzie taki czas ze na kasie i worki staną! Zastanowcie sie do czego to wszystko zmierza. Ech wy polaki wy polaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy Mebel w Nowym Sezonie
Panie pracowniku agencji pracy tymczasowej.Jeśli jesteś pan nim to ja mam cały etat i 3500 do ręki!!!Buhahahaha!Juz kilka dni pracujesz i wiesz na jakie forum wejść,co wychwalać i wogóle świetnie wpasowujesz się w sytuację.Debil. Chlopaki w Radomsku !-nie dawajcie się - im póżniej dostajemy dostawy tym większy burdel mamy na sklepach !-u nas opóżnienia są już takie,że jak regionalny zobaczy ile nadgodzin ma wypłacić to się aż zapluje!Palety zalegają w alejkach ,klienci przeklinają i wychodzą (klima nie działa znowu i w budzie mamy ponad 30 stopni).U nas w Jysk produktywność najważniejsza i 2 osoby na zmianie klasycznie są.Kasjer spokojnie wszystko liczy , wpiepszających się z boku spławia "przepraszam , liczę,pokryje pan manko?",faktur nie wystawiamy,parasole sa takie jak widać,cerat nie ma (juz od tygodnia słupek stoi w magazynie zawalony starymi,nowymi i ogrodówka).Tajny klient?Obrót?Ilość artykułów na paragon? Kogo to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prato
Jak wiemy wszyscy zapier....amy jak w ulu i ciężko pracujemy na premie:-), to może na MC zrobić badania TW(tajny work) w celu sposobu pakowania palet,szybkości wkładania szafy tex na paletę itd, albo inny chory parametr do premii to szybko zmieniłby zdanie ze jest tak fajnie. a ubior to pewnie na kilo jest kupowany hehe. Pozdrawiam Ciężko Pracujących Jyskoych Braci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy Mebel w Nowym Sezonie
I jak mi jakiś kretyn napisze ,że działam wbrew sobie,bo obrót ,tajny,paragony itp śmiecie to niech się puknie w głowę deską do prasowania w głowę:rok temu całą robotę obecną wykonywała załoga 40% liczniejsza .A i tak momentami było ciężko.Teraz mamy syf ,demotywację,poczucie bycia oszukanym i dymanym w każdą dziórę ciała.Dajemy z siebie dużo ,a zarobki mamy o wiele gorsze niż 5 lat temu.Niz 2 lata temu.Inflacji w Polsce wychodzi na to ,że nie ma...Czy panowie dyrektorzy,panie księgowa ,pani z HR,państwo regionalni też mają gorzej? Wyrobienie SENSOWNEJ premii jest prawie nierealne.A skoro podstawa zarobków jest tak niska to i premia nie pomoże zarabić na wypłatę ,którą nazwałbym "wypłatą",a nie ochłapem czy jałmużną... Klientów ,którzy niby są najważniejsi firma ma w d..e,olewa ich ustanawiając prawa ,które doprowadzają do sytuacji jaka obecnie isnieje.Ilość personelu(a raczej jego brak),jego motywacja to plucie na klienta,pokazywanie ,że jest niczym.I zadne maile od regionalnych , biuletyny od dyretorów tego nie zmianią,bo rzeczywistośći oszukac się nie da:obsada i obsługa klienta na sklepach praktycznie nie isnieje jeśli porównamy to do konkurencji ,a otwieranie kolejnych sklepów i krzyczenie o sukcesie to tylko propaganda,bo kolejne nowe sklepy zmierzą się z tym samym problemem i będzie on stale narastał.Aż bańka pęknie. A teraz cytat od mądrzejszego: "Nia da się ciąć roboczogodzin i oczekiwać,że półki będą zapełnione,zwłaszcza kiedy jest więcej produktów do ustawienia.STOPIEN REALIZACJI ZADAŃ NA POZIOMIE SKLEPU JEST CORAZ NIŻSZY.Jest bardzo niewiele sposobów na uzyskanie oszczędności bez efektów ubocznych "Matthew Boyle,"Bloomeberg" .Cytat powyższy dotyczył wprawdzie Wallmart w USA,ale doskonale pasuje i do Jysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×