Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość Do Laciate
M lub A słowo "możecie" piszemy łącznie. Bałwan i nierób będzie zawsze bałwanem i nierobem - to o Tobie. Plujesz sie że usuwają twoje wpisy, a sam nie masz jaj żeby sie podpisać. "twoje" napisałem z premedytacją z małej litery, jak byś pytał - jest to oznaka braku szacunku. Nie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajny:)
To ty przemądrzałku nie wiesz, że w sieci nie zwraca się uwagi na ortografię i interpunkcję, może szlaczek jeszcze narysuj. znalazł się polonista:) błeee, byle tylko koledze dowalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lahti
ciekawe kiedy zasiłki wyślą, pewnie w czwartek bo muszą naszą premie 1000 zł na sklep podzielić, a to wymaga czasu :)) pozdrawiam jyskowców z brudnymi rękoma od chinszczyzny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POrtland
Podwyzki tuz tuz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak niewygodne i bolesne fakty zaczynają wychodzić na światło dzienne... prawda zaczyna być niewygodna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indorek
Jak idzie skręcanie nowych mebli ? Pytam z chęci odetchnięcia.. zastanawiając się czy to mój sklep jest w czarnej pupie czy u innych też tępo kręcenia z nóg nie zwala. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxd
skrecanie nowych mebli porażka nie ma zestawu zeby czegoś nie brakowało albo instrukcja była nieczytelna. Juz widze te tłumy po nowe meble. Price star 2 drzwiowa na zamówienie ? buhahah no w 2 osoby na zmianie to mozna skecic ale fajke ze śmietnika. Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Polska będzie miała trochę radości z robercika na kolejnym spotkaniu kierowników. Tak się bawi , tak się bawi, tak się bawi Podkarpacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lahti
a gdzie nasze pensje !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lahti
a mieliście już rozmowy o tych podwyżkach!!! ciekawe ile oni takiej podwyżki dadza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedzielny robol
Zapomniałem, że w Jysku pracuje i musiałbym wziąć strzelbę na kredyt, jak to człowiekowi zawsze wiatr w oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedzielny robol
Bo ten Gandalf lubi czuć wiatr we włosach, Jak pięć raz dziennie wyciąga dywanik( Osobiście myślę, że wozi sobie taką różową Toscanę, bardzo rzadki okaz to jest) obiera kierunek na Danię i modli się do portretu Larsa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejter
jak ja się cieszę ,że już w tym kołchozie nie pracuje (zaglądam tu z przyzwyczajenia, no i czasem dla dobrych wrzutów na menagierów). w nowej pracy mam o 80% mniej obowiązków za te same pieniądze i o wiele lepszą atmosferę. apeluję do wszystkich , którzy mają taką możliwość : rzućcie to wszystko w diabły i poszukajcie sobie nowej pracy. w jysku będzie tylko coraz gorzej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowal kiedys
ja rowniez juz nie pracuje w tej firmie, jak kolega wczesniej mam mniej obowiazków , pot nie leje mi sie po tyłku, nie wykonuje pracy przeznaczonej dla 4 osob, a kasa troche lepsza :) nie obawiajcie sie zmieniac pracy, sam wiem ze trudno to zrobic majac rodzine i kredyty, ale mozna, u Was tez sie w koncu przeleje , powiecie dosc..... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedzielny robol
Ha, ha, się zorientował i już niema profilu na fejsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omen1425
a wie ktoś może, czy w sierpniu będzie jeszcze tajny? bo słyszałem, że do końca sierpnia ma ich już nie być. ale głowy nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
ostatnia runda za nami...tak więc do wrzesnia spokój;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omen1425
no... i w końcu miła wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montgomery
Premia 105 zl Plakac sie chce a zapieprzalo sie caly miesiac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daremarek
To bylo spokojnie robic a nie rece urabiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UKURZONA NEVADA
CIEKAWE KTO SIE KRYJE POD NICKIEM ŁACIATE, DOMYSLAM SIE , CIEKAWE CZYM CIE TAK WKURZYL ÓW KIEROWNIK Z TBG, KTOY UCHODZI ZA PRACOHOLIKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PEKNIETY MAGNUS
JAK TO NIE MOZNA ISC NA ZWOLNIENIE, PRZECIEZ JAK JESTES CHORY TO IDZIESZ DO DR I SAM CI PROPONUJE, PRZECIEZ LUDZIE JAK MOZN CHODZIC CHORYM DO PRACY, PO PIERWSZE TAKI PRACOWNIK JEST NIE EFEKTYWNY, PO DRUGIE ZARAZA DRUGIEGO PRACOWNIKA, PO TRZECIE LEDWIE ZYJE, A ZDROWIE JEST MOI KOCHANI NAJWAZNIEJSZE, NIE MA CO SIE NADYMAC DLA FIRMY, WUJEK LARS NIE PODZIEKUJE. NIKT NIE PODZIEKUJE, NIKT CI ZDROWIA NIE ODDA, TEGO NIE MOZNA KUPIC, WIEC JAK JESTES CHORY TO ZOSTAN W DOMU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie pracoholik tylko zwykły medialny pajac ;) Zresztą nigdzie poza jyskiem kariery nie zrobił i nie zrobi. Ta fima powinna dostać nagrodę za ratowanie życia takim sierotom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drogi Radosławie
Drogi Radku! Czemu usuwasz z bezkresnych przestrzeni internetu coś co powinno zostać zachowane dla potomnych ? To wygląda tak jakbyś się wstydził swoich zachowań. A takie blokady w kontaktach międzyludzkich nie są wskazane. Zastanów się czy to aby na pewno jest zgodne z Valusem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą ciekawe czemu nie zastanowiło kogoś "na górze" dlaczego w ciągu miesiąca odeszło trzech doświadczonych pracowników... Będąc przejazdem znów was myszki odwiedzę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Robercik się odezwał... mały człowieczku na niejednym spotkaniu robiłeś z siebie pajaca , opowiadałeś głupoty i nadawałeś na innych, cóż nic się nie zmieniło...;) Jak kiedyś napisałem - uważajcie na tego typa i na to co przy nim mówicie, REGIONALNI to także do Was. Pozdrawiam serdecznie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×