Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość rtwertwer
Pierdzielił coś po duńsku tłumaczone było na polski ogólnie zapraszał klientów na zakupy i jak można było się spodziewać nie odniósł się do pracowników, zresztą nie było to specjalnie dla nas polaków robione tylko poszło z odpowiednim tłumaczeniem na do każdego kraju ot co, i nie wiem po co było tyle szumu o to chyba aby zwiększyć oglądalność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfbb
monia sie pewnie posikała ze szczescia a na meteorytowe odbył sie uroczysty pokaz gdzie wzruszeiu ,łzom , szczescia i slepej wierze w powodzenie kampani nie było konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saco
Hmm , myślałem ,żę coś osobistego powie po polsku typu " na zdrowie" czy "hlusniem to jutro na kasie nie uśniem"... Jutro sprawdzę pod jakim numerem można domówić dodatkowe szampany i jaki mają status -mam nadzieję że nie central allocation costam... Dumna pracownico jysk - chwała ci za twoją dumę!Tylko nie pisz więcej "OPCIĄĆ" bo aż mnie wzdryga ,a prof.Miodek to chyba by cię wybatożył (bo nie wierzę ,ze to literówka - od "p" do "b" na klawiaturze droga daleka)...Ale życzę ci udanej zmainy ekspozycji ,bo niedługo regionalny przyjedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyborca z białorusi
Fajnaaa7 - w jysk nie ma jednego zastępcy .W tym sklepie jest kierownik i trzech zastępców.Najważniejszy z nich to Lider Sprzedaży,a potem jest Opiekun Magazynu i Opiekun Biura.Lider w średnim mieście ma 2850-2500 (zależnie od stażu, obrotu sklepu i wielkości rynku ktory sklep zdobył).OM IOB maja podobne pensje i j est to przedział 2200-2500 .Mówimy o płacy brutto,bez premii i dodatków rożnych (np jeśli juz w sieci pracujesz i się przeprowadzasz to masz dofinansowanie i jednorazową kasę na urządzenie sie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnaaa7
Czyli to, że ktos jest zastepca kierownika to w gruncie rzeczy jest normalnym pracownikiem ii ma płacę taka, jak normalny pracownik? Nie ma żadnego dodatku z tytułu tego zastępcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnaaa7
Dobrze, czyli podsumowując..zostając zastępcą na ile mogę liczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qpa na meteorytowej
Dziecko drogie jeśli zamierzasz zostać opiekunem biura i będziesz na pełnym etacie to dostaniesz 1800-2200 z premią a jeśli startujesz na lidera to tak jak to napisał ktoś wyżej 2850-2500 w Warszawie możesz sobie doliczyć kilka stówek więcej. Ciekawe bo w nowym newsletterze pisali że HIPO głowią się nad nowym podziałem stanowisk i wkrótce ogłoszony zostanie nowy podział ciekawe czy dalej będą OM i OB czy wrócimy do kierowników zmian z punktu widzenia OM i OB to zła wiadomość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnaaaa 7 pytasz o pensje z-cy to zależy od tego jak jesteś fajna i jak fajnie pracujesz!!!!nie ma jednoznacznej pensji dla tych stanowisk od razu na pewno fajna nie będziesz-na początek trzeba potyrać-nic z nieba nie kapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burax
a gdyby zlikwidowali om i ob to kier. zmiany ile mial kiedys???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inex
Zlikwiduja przydomek zastepca, bedą same opisy : opiekun magazynu, opiekun biura, lider sprzedazy. Nie bedzie sie czym chwalić w swiadectwie - z-ca to bylo zawsze cos. A teraz...lipa! nawet premii kierowniczej nie maja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROBUSTA CZARNA I PUSTA
HURA HURA BAWMY SIE ZARAZAJMY SIE OBSESJA SPRZEDAWAnIA< BO W KONCU WSZYSCY JESTESMY SPRZEDAWCAMI hehe PO CO KOMU KIEROWnIK NA SKLEPIE SPRZEDAWCY MNIEJ KOSZTUJA:P HURA HURA SZAMPANY PO 19 ZLOCISZY hehee smiech na sali:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majtasy
A przypinkę dostał , szampan wychlał? to czego chce jeszcze ? Larsena na białym koniu?:) lepiej powtarzajcie jak mantrę - "jestem dostępny , jestem dobrym kolegą , jestem usmiechniety" . "Jest super jest super wiec o co ci chodzi?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enke31
Witam wpadłem na pomysł założenia forum jyskowego i oto ono: https://jyskpl.fora.pl/ tylko wy mi możecie pomóc w jego rozwinięciu i przekazaniu dalej. Mam nadzieję że mój pomysł przyjmiecie z aprobatą;) w końcu forum nie powstało dla mnie tylko dla NAS Jyskowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2000 Biedronek
jakiś spryciarz próbuje za pomocą nowego forum zdemaskować szyderców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burax
wiadomo gdzie tajny sie podziewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z-ca
Tajny wg, nas na materacach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leleum
a wg nas na kołdrach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedzielny robol
To ja was przyjaciele pogodzę. Tajny śpi na S15 basic oczywiście przykryty kołdrą Price Star ;) i wszyscy powinni być zadowoleni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burax
to gdzie jest ten tajny? koldry? materace? tyle to kazdy wie!! moze ktos cos wiecej wie? a jak jaja sobie robicie to nie narzekajcie pozniej na brak kasy! teraz chociaz 50% mozna wyciagnac do premii. pozdro dla normalnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxd
JYSK 9000 toż to się już u nas dzieje nie wiem o co ci chodzi. U nas takie rzeczy na porządku dziennym, dzisiaj pani szafe oddała co kupiła ją 4 miesiace temu oryginalnie zapakowana ;) nie mowie juz o innych dziwnych przypadkach typu odpadające blaszki ze stołu foxton ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super premia
Burax ciesz się ciesz że dostaniesz 50% nie zapominaj że max twoja premia to 15% brutto od tego co masz na umowie hmmm załóżmy że to 1200 no to wychodzi 180 z podatkiem szał pał a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna g.
a ja mam dwa działy, bo u nas więcej działów niż pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jysk 9000
Do vxd: Chodzi mi o to ,że jak podał jysk net regionalni mają być nieco pogonieni do roboty - biuro do 11,pomoc na sklepie ,dzien jeden na najsłabszym sklepie regionu,nawet praca czasem w sobotę(sic!).A ja sie boję ,że będę musiał odkręcić to co regionalny obieca, sprzeda,powie klientowi .Ja jestem na sklepie codzienie,a on raz na jakis czas i to ja świecę póżniej oczami,odkręcam głupoty i wychodze na kłamcę,bo towar nie dojechał "tak jak tamta pani,pana szefowa obiecała"... O to mi chodzi . Jak leci układanie planogramów na strategicznych działach ? - u nas toto leży i dosłownie i w przenosni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedzielny robol
Ale służby szubko działają aż jestem zaskoczony nagłością tego wydarzenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3600116
następny n amebelkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3600116
Premia za 09. od 120- 300 na sklep łącznie z SM, ciekawe ile otrzymał DM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3600116
tak jest w 3miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloo90
dzieki za info z tajnym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JYSKOWIEC
Potwierdzam - TAJNY KLIENT na kołdrach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×