Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
hejka ludziska a wiecie co się dzieje z Gba? :D bo waść mość pana nie widać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GeBA został zwolniony lub sam sie zwolnił i to juz jakis czas temu. A na 15 sierpnia to mnie pocalujcie w d**e z tym z***banym jyskiem . Wsadzcie sobie gdzies ta wasza integracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gba krzywdził ludzi to i jego skrzywdzili :D karma wraca :D cieszy mnie to bardzo :D niech wie jak to jest szukać pracy kiedy sie tego najmniej spodziewasz :) jeszcze trochę zgnilizny tam zostało w szeregach , niech i na nich przyjdzie czas :D np je..żyna któremu z gęby jedzie jak z szam..ba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej a ja od kilku tyg nie pracuje w tym jeba...nym syfie jeszcze spotrafia z ochrony dzwonic w sprawie alarmu bo moja była zaje....sta kierowniczka mentorka od siedmiu boleści pewnie zapomniała mnie zgłosic. A co do reszty bagna to kontaktu z nikim nie utrzymuje bo nie ma z kim du..pe wiedzą jak obrobić a później udają że wszystko jest ok.banda dycydentów na czele z mentorką i rst mam nadzieje że w końcu go wyje...bią na zbity ryj przestanie żuć gume i łazić w pedalskich branzoletach.tyle mam do napisania to ja Pan Jarząbek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy u nas nie płacą za urlop, tzw. wczasy pod gruszą? Zawsze było na odcinku i nie chodzi mi tu o wynagrodzenie za urlop bo to co innego, wyliczane na innych zasadach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćew
A płacą wczasy pod gruszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak po famili daj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze trzeźwieją... Opowiadali sobie znowu historyjki o solution sikerach i łowcach promocji. Hurra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U was w regionach można było zabrać rodziny? Bo u nas nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz ktoś może jakieś przecieki odnośnie systemu premiowania w przyszłym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne wzorem innych krajów w JYSK, odetną premiowanie - tak jak zrobili z 5-latkami. Poza tym te ciągłe reotwarcia, reorganizacje, zmiany konceptowe itd. muszą ich sporo kosztować, więc komu miel by obciąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gotowi na swietowanie urodzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyliłeś strony. Lizusy świetujące są na facebookowej grupie. Tam się ciesza z byle czego jak murzyn z blaszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widział już ktoś system premiowania jakie są parametry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma żadnych parametrów, tak samo jak nie ma premii miesięcznych...Pozostaje kwartalna, z tym, że podniesiona do 6%, a nie 2% jak było przedtem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i wyczarowali z premiami. Gratulacje dla całej dyrekcji. Aby mieć to co miałem z premii to index musiałbym mieć w okolicach 120 każdego miesiąca. Zaprawdę wykonalne, a wszystko po to aby nasze premie były jak największe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z premiami to kpina jakaś. Dobra dla małych sklepików, bo jak duży sklep ma zrobic 115-120% ? i to pomniejszenie o regulacje..... z powodu szajsownego towaru mam miec mniejsza premie? z powodu braku towarów w dostawie mam dostać mniej kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisujcie sie do zwiazków. przyjmujecie wszystko na klate i skomlicie na kafeterii. Jawnie obnizyli wam zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas się ewakuować bo w tej firmie to możesz dorobić się ale garba jeżeli jeszcze nie masz .Tragedia z tą firmą się dzieje a tak kilka lat było fajnie przynajmniej premię można było dostać a teraz !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozbawiły mnie gratulacje od ojca derektora na Gąsknecie, wspaniały rok i fantastyczny wynik oraz zaproszenie na lody...Pytam się zatem co sprawiło, że zabrano nam nasze piniądze (premie)? Przecież oczywistością jest, że skoro miniony rok był zielony w całej Polsce, to ten rok najprawdopodobniej będzie słabszy. Spece od finansów w Gdańsku świetnie to wymyślili, a za rok oddadzą premie i wszyscy będą wniebowzięci, całując ich po rękach. Ci geniusze doskonale wiedzą, że tylko niewielka część pracowników się zwolni po tego typu akcji, natomiast większość zostanie bo mają kredyty i inne zobowiązania, poza tym duch firmy i cała gęsia idea jest przecież ważniejsza od zarobków. Dali na ciastko po 10 zita, to jakby pedofil w ramach zadośćuczynienia zaprosił dzieci na lody...Weźcie wy się tam ogarnijcie Metoeoryty gdańskie, bo ludzie mają już dość waszego pieprzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzicholec
Nowa akcja Jyska: "Więcej za mniej": więcej pracy i wymagań za mniejsze wypłaty. Ciekawe jakie premie zabiurkowi pracownicy Jyska sobie zaproponowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Premia kwartalna
Jak osoba decyzyjna(dyrektor) mogla zgodzic sie na cos takiego!. Wiekszosc z nas utrzymuje rodziny z miesiecznej pensji wiec premia miesieczna ma tutaj zasadnicze znaczenie. Jest ona nam potrzebna w kazdym miesiacu, a nie co kwartal. Gratuluje pomyslu. Kolejny absurdalny pomysl. Brak slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możemy zrobić ogólnopolski bunt i przestać sprzedawać. Pan/Pani tego nie kupuje bo to Price szajs, bo to gold - zawyżona cena i po co przepłacać, ten model ma dużo reklamacji, to to jest tańsze u konkurencji, tego nie ma na magazynie (choć mamy 100 sztuk), tego nie można zamówić (a status 11), to ma długi czas oczekiwania ... itp/itd. Leżymy na magazynie, siedzimy sobie poza zasięgiem kamer lub w biurze - kasa i tak gwarantowana (premie niech sobie wsadzą w D....) a indeksy czerwone a wręcz bordowe. Można ? MOŻNA !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli firemka jysk tak stawia sprawe to ja p*****le , po prostu. Taki system premiowania ma zachecic pracownikow do zwiekszenia sprzedazy?! Kpina. Odj***c swoje , pracowac powoli , miec w duuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to czyta administrator Grupy Jysk na FB, to prośba do Ciebie-miej jaja, zrób screena i wrzuć jako post te oto wypowiedzi zwykłych, codziennych zjadaczy gęsi i uzmysłów co MY myślimy o tym, co NAM uczyniono, może się MR. Gąska El Presidente vel Padalak zastanowi i coś ruszy. Pokażcie, że macie cohones i napiszcie na kafeterii, przecież wiadomo, że czytacie nasze wypociny i macie bekę. Ustosunkujcie się towarzysze bo żeśta bryndzy narobili, a pamiętajcie, że to Polska, my mamy we krwi walkę o to co nasze, a w tym przypadku nie wygracie. Po prostu przestaniemy robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja prorokuje większy odpływ pracowników - kobiet. Po co mają tyrać światek piątek - 500 plus na dzieci i będą siedzieć w domu. Bardzo dobrze. Zatrudnią z Ukrainy - jak w magazynie centralnym:) Translatory im kupią. Obniżają zarobki to ich stac. A na jyskowej grupie propaganda szczęścia i valuesowych wartości. Tam każdy dzień w jysk to zabawa! Bawcie się , bawcie - z jeżynami , Piotrusiami i innymi pięknie się uśmiechającymi "przyjaciółmi":) A wiecie gdzie wiekszosc pracowników ma wasze valuesy? Dokładnie tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy znany w świecie erudyta i myśliciel AKA też będzie miał premię raz na trzy miesiące)). Jak mu pozamykają sklepy w niedzielą to na pewno)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniżej poziomu
Wstyd mi jest za Was, że stosujecie takie praktyki handlowe. To co robicie ludziom, którzy napędzają mechanizm handlu jest po prostu skandaliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz zamiast premii, dostaniemy czasem 10 zeta na loda.... Firma pokazuje swoją wdzięczność. Murzyni robią za grosze, robotę za czterech, na pół etatu, bo przecież nadgodziny niepełnych etatów są tańsze niż całych, wiec można orac w człowieka. Na chorobowe tez strach iść bo kierownictwo szantazuje ze im premie zabierają....jawny mobbing i terroryzm psychiczny. A ten co wymyślił ten plan budżetu oczywiście dostanie podwyżkę za genialny pomysł, a nam zabierają. Ludzie pracują za 1400 na reke, a te polmozgi z meteorytowej po kilkanaście tysięcy, żyją jak pączki w maśle, a człowiek ledwo na czynsz ma,już nie wspominając o jakiś przyjemnosciach. Powodzenia, ludzie i tak będą się zwalniać, ale oni maja to w d***e, bo przecież firmę nowy pracownik kosztuje tylko tyle co badania wstępne. Nie wiem czy oni otworzą oczy kiedykolwiek, dla nich liczy się tylko kasa,kasa,kasa,kasa...ale nie nasza... Byle ich konta były zawsze pełne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy jeden miesiąc pokazać im co to znaczy jak zwykli sprzedawcy będą mieć wy******ne na wszystko.. jak index spadnie do 80% wtedy może docenią... teraz uje*** wszystko.. po co mi kwartalna, którą trudno wyrobić i to "aż" 6% jak miesięcznie stracę dużo więcej.. raz nie wyrobisz kwartalnej i jesteś 5 miesięcy bez premii przy gołej wypłacie lepiej jest nawet w biedronce.. jakim prawem się chwalicie suuuuper wynikami jak wszystko zabraliście ludziom, którzy to zrobili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×