Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość jajeczko12431
hahahaha, Ty może jeszcze były w poduszce trzy jajka :)? Trzeba było powiedziec klientowi, ze śniadanie miał gratis, a głupi reklamował haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrik
Posmiać sie mozna, ba warto nawet!Chyba tylko smiech w jyskowej rzeczywistości pozostaje jako ostatnia linia normalności ...Tylko sa pewne "ALE": - ale dlaczego ja mam świecic oczami przed klientem i wysłuchiwac jego (UZASADNIONEGO) krzyków?, -ale dlaczego klient wydający pieniądze (moze i małe,ale ten klient MUSIAŁ je zarobić , byc może w syfie podobnym do jysk?) ma dostawac towar ,który smierdzi , który jest poniżej wszelkich norm i który tak naprawde wart jest około 30% rządanej ceny? -ale dlaczego kontrola jakości nie istnieje? - ktoś bierze za to pieniądze i nie ponosi odpowiedzialności za to ?(rozumiem ,że moga sie zdarzyć buble,ale w jysk buble zdarzaja sie tak często ,że to nie sa buble ,ale wygląda na to,.że jest to ŚWIADOMA POLITYKA FIRMY!) Mozna by dopisać jeszcze kilka "ALE" .Ale czy ktoś za to / na to odpowie?- jak sie zrobi jakas grubasza afera to udupia mnie czy ciebie drogi sprzedawco 3/4 , aby aferę wyciszyć poświęcą kierownika sklepu , wyższy rangą dostanie upomnienie ,a sklep dalej będzie wciskać "dobrą ofertę" przez swoich "ambasadorów"...(kur..a czy ktos słyszał o ambasadorze dymającym na 1/2 czy 3/4 etatu????)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gąska na dziesięciolecie
Poczytajcie sobie http://www.okazje.info.pl/market/jysk/opis,opinie/#opinionsPage=1 Niezłe kwiatki, haha ale się uśmiałam szkoda tylko, że to nasza szara rzeczywistość!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jawny Podkarpacie
A może ten tajny coś innego ma ciasne nie tylko kuchnię, Pierwsza propozycja ciasne horyzonty, druga ciasna dupa, bo jeszcze nie wydymana przez specjalistów HR ;) Proszę zgłaszać kolejne propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedzielny robol
A propo ambasadorów dymających na 1/2 czy 3/4. znów tną etaty gdzie jeszcze coś do cięcia zostało. Okazuje się, że nawet zaangażowanie większej liczby ludzi w związkach nie ma na to żadnego wpływu, bo dyrektor generalny, razem z armią przybocznych generalnie mają to w dupie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atylla
A gdzie te cięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fresno
wkur...wia mnie juz ten zasr...any jysk, jest juz tak nudny, kazdy tylko gada jak tu beznadziejnie, jak tu zle a nic z tym nie robi, trzeba dzialac , nie moze dymac w sklepie 5 osob, bo 5 osob z tego polowki nie sa w stanie utzrymac i prowadzic sklepu, a co wtedy jak ktos pojdzie na urlop, badz na chorobowe, i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1941
...a wtedy trzeba dzwonić po pracownika tymczasowego...tylko nie zapomnij jeszcze go przeszkolić, kierowniku :-)..no i oczywiście oderwij się od swojej pracy i go pilnuj czy wszystko robi dobrze...bo może na dywaniki łazienkowe położy ręczniki, albo na pościelach będzie szukał tac z wyprzedaży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wcześniejszych postow , tajny na mebelkach. chce kupić stół do " małej "kuchni. także miejcie się na baczności. a powiedzcie gdzie znowu cięcia się zaczęły?:-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrik
Tymczasowy PONAD WSZYSTKO I WSZYSTKICH !!!Chlopak chcial u nas na sklepie dobrze - na materacach otworzyl i wyciagnal z folii top materac gold t30 w 3 trzech rozmiarach (w koncu jest konkurs i np 140 moze i na zamowienie ,ale czego sie nie robi pod "konkurs"???) oraz materac gold f30 80 i 90 (bidul nie wiedzial ,ze lezy na ekspozycji i wyciągnął drugi... ).Nic nie sprzedal ,a my teraz mamy cztery rozwalone cuda ,ktore pewnie się sprzedadzą za DŁUGI czas i to pewnie z rabatem ("co mi tu dajecie, chce nowy ,a nie jakis zwrócony przez kogoś...").Rzecz straszna się nie stała,ale sumując takie sprawki nazbiera się tego ! Może by tak instytucje tymczasowego czy innego worka wprowadzic w "dyrekcji"???- kilka "ważnych " osób idzie na 3/4 a za nich wskakują tymczasowi???Burdelu juz większego nie da się zrobić,a jakie oszczędnośći?!!!Błędy oczywiście znajdą odzierciadlenie w premii "dyrekcji" tak jak błędy worków na sklepach wpływaja na moja premię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Jak tam humory w nowym roku? Zapowiadaja się kolejne redukcje - to pewne i przesądzone! Wypytajcie swych kierowników. Pracodawca chce dodatkowo wydymac nas na urlopach. Byc moze rozeszla sie juz wsrod Was wiadomosc ,ze urlopy beda dzielone na czesci. Juz w pierwszym kwartale zostalo przydzielone tyle i tyle godzin urlopow ,itd itd. Słowem plan urlopowy nasz milosciwy pracodawca wysmarowal piekny. WAŻNE! - Urlop można podzielić na części, ale wyłącznie na wniosek pracownika. Jeżeli pracodawca podzieli urlop pracownikowi samodzielnie, to narusza prawo. Z kolei pracodawca nie musi uwzględniać wniosku pracownika o podzielenie urlopu i może udzielić go w całości. Jeżeli pracownik chce urlopu w częściach, to przynajmniej jedna z tych części powinna obejmować 14 kolejnych dni (łącznie z niedzielami, świętami, dniami wolnymi od pracy w pięciodniowym tygodniu pracy)." Pamietajcie o tym! Każdy z Nas ma prawo do odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Whiro
Chciałam ustosunkować się do tego komentarza: "laciate ktoś coś wie na temat sklepu w Stalowej?- zapytałem kiedyś, odpowiedzi nie otrzymałem na forum , ale.....ale popytałem tam i ówdzie i się dowiedziałem...ciekawych rzeczy o tym przybytku, o kierowniku tego sklepu itd... Po.....z , j..... karierowicz.itp to tylko niektóre komplementy które usłyszałem..... A sklep jaki kierownik... Bez komentarza..." Na brak komentarza o którym wspominasz generalnie zasługuje Twoja żałosna osoba, ale uczynię Ci tę łaskę i pochylę się chwilę nad Tobą, niemniej na krótką chwilę, bo smrodu nie lubię. Jedziesz na fajnego kierownika i dobrego człowieka, czepiając się przy tym sklepu, którego na oczy nie widziałeś. Brawo, winszuję tupetu i ignorancji - jak widać te cechy lubią chodzić w parze. Ogarnij się może ze swoimi kompleksami i frustracją, bo przysłaniają Ci jak widać wszystko, ze zdrowym rozsądkiem i zwykłą ludzką przyzwoitością na czele. Nie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam ustosunkować się do tego komentarza: "laciate ktoś coś wie na temat sklepu w Stalowej?- zapytałem kiedyś, odpowiedzi nie otrzymałem na forum , ale.....ale popytałem tam i ówdzie i się dowiedziałem...ciekawych rzeczy o tym przybytku, o kierowniku tego sklepu itd... Po.....z , j..... karierowicz.itp to tylko niektóre komplementy które usłyszałem..... A sklep jaki kierownik... Bez komentarza..." Atakujesz sklep i ludzi, których nie widziałeś na oczy. Kierownika takiego to szukać jak igły w sianie, jest to człowiek godny swojego stanowiska. Bardzo nam przykro, że atakujesz go, chodź to zapewne czysta zazdrość Tobą kieruje. Ewidentnie to widać w Twojej powyższej wypowiedzi, gdyż zawiera dużo z kropkowanych braków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedzielny robol
Pewnie kierownik ze Stalowej przeczytał co o nim się mówi i do kontrataku na forum przystąpił. Jak jednak widać po formie tychże wypowiedzi to łaciaty miał rację. Nie dość, że "pojebany z niego karierowicz" to do tego grafoman ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płyta Pilśniowa
my mamy kryzys, a tymczasem IKEA w roku finansowym 2010/11 (do sierpnia) odnotowała największy ZYSK w historii - we wszystkich krajach. http://biznes.onet.pl/ikea-zanotowala-rekordowe-zyski,18572,5003864,1,news-detal Przypomnę tylko, że zysk= przychód - koszta, czyli mowa jest tylko o proficie. Artykuł pojawił się na głównej stronie onetu więc może i nasze Towarzystwo Wzajemnej Adoracji go zauważy i wytłumaczy nam czy faktycznie jest kryzys, czy go nie ma, a jeżeli jest to dlaczego główny konkurent odnotowuje rekordowe zyski? Czy to że robią z nas murzynów ma faktycznie powiązanie z kryzysem czy w ten sposób znaleźli środki na budowę centrali w Gdańsku? Jeżeli faktycznie jest tak krytycznie to może ktoś weźmie za to odpowiedzialność, bo skoro konkurencja rozwija się naszym kosztem tzn. że polityka rozwoju firmy jest oderwana od rzeczywistości. Jeżeli nikt nie poniesie konsekwencji, tzn. że kryzysu nie ma, a firma radzi sobie przyzwoicie, oszukując wszystkich wokół i wykorzystując pracowników...to dopiero były by wartości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józio
Jysk notuje tylko zyski na uciętych etatach pracowniczych. Reszta to same straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka snow
Do Płyta pilśniowa. Jysk jak najbardziej odnotowuje zyski i to spore, ale się tym nie chwali ponieważ więcej oczekiwalibyśmy od firmy. Także gadka o kryzysie jest naszej firmie na rękę, a o zyskach cicho sza. Jeśli interesują Cię zyski tej firmy za zeszły rok to na stronie ZZ był bilans :) Poszukaj, poczytaj, zakasaj rękawy i do roboty, ku chwale dżyska Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makroregion GBA
Do "niedzielny robol" i pewnie też do innych bo masz różne pseudo,każdy wie kim jesteś,OM-w sklepie east3,nie piszę w którym ,nie ośmieszaj się już swoimi postami,zazdrościsz awansu koledze?Cały makroregion poznaje cię po postach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Załatwiajcie swoje prywatne wojenki na drodze mailowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna gąsko GBA nie wiem jak "niedzielny robol" ale ja nie jestem "OM-w sklepie east3'' ;) poza tym nie zazdroszczę nikomu niczego itd itp Żeby było jasne po prostu nie lubię takich małych nędznych fałszywych wytapetowanych karierowiczów... Pozdrawiam... Aha to mi się bardzo podoba: " Kierownika takiego to szukać jak igły w sianie, jest to człowiek godny swojego stanowiska. Bardzo nam przykro, że atakujesz go, chodź to zapewne czysta zazdrość Tobą kieruje..... " Droga "adkaaa'' pięknie to napisałaś, mogłaś tylko dodać że dzięki niemu krowy będą dawać więcej mleka kury będą się nieść jak nigdy dotąd a dziura ozonowa zniknie.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fresno
SZKODA SŁÓW NA TAKIEGO CZLOWIEKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fresno
ZNAM CZLEKA, NIERAZ NA SPOTKANIACH KIEROWNIKOW SRAL NA SWOJA BYLO ZALOGE( WCZESNIEJ Z TEGO CO WIEM TO BYL KIEROWNIKIEM W TARNOBRZEGU, PRZEPRASZAM NIE KIEROWNIKIEM, TYLKO ZASTEPCA)SRAL DO SWEGO GNIAZDA, A TAK SIE NIE ROBI, POZBYLI SUIE DZIADA I DO STALOWEJ POSZEDL, NIE RAZ NAWALAL NA KIEROWNICZKE( TAM JEST KIEROWNICZKA KOBIETA), TAKIE GLUPOTY ZE SZOK, SZKODA ZE NIKT JEJ NIE POWIEDZIAL PRZEZ TYLE LAT, SZKODA SLOW NA TAKIEGO TYPA, JESZCZE MU ZYCIE W DUPE NIE DALO, A POWINNO, TO BY ZROZUMIAL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do frustratów.
Widzę, że paru nieudaczników znowu sie uaktywniło. Jesteście za słabi na kierowników, to jeździcie po kimś, komu się udało. Przecież, na kilometr czuć od Was ( laciate, fresno i inni), że zazdrości i słabości dajecie upust oczerniając wszystkich wokół. Nie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fresno
WIDZE ZE KIERO ZE STALOWEJ SIE OBRAZIL BO AKTYWNIE SIE BRONI, PAMIETAJ NIE MASZ ZADNYCH PRZYJACIÓŁ, BO NIE ZASLUGUJESZ NA NICH, LIZ DUPE DM TO MOZE W KONCU REGIONALNYM ZOSTANIESZ, NIE!!!!!!!! LEPIEJ RZESUA B. ZASTAPISZ Z LOGICZNYM MYSLENIEM, I ODRUCHAMI JAK OPEWNEJ ,, PANI,, Z RUCHU PALIKOTA.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm "LIZ D**E DM TO MOZE W KONCU REGIONALNYM ZOSTANIESZ..." -Myślę że ten człowieczek nie zostanie regionalnym ,ponieważ: - nie szanował i nie szanuje nikogo ani w tej ani poprzedniej pracy (tak tak zadałem sobie trud i sprawdziłem to i owo :) ) - jego obecny regionalny jak i poprzedni powinien wiedzieć ze pomimo tego całego lizania prosto w oczy, to za ich plecami sra i smaruje po nich jak po zapuszczonych szaletach miejskich ;) Mam nadzieję że szanowni panowie DM czytują czasami to forum i zaczną się przyglądać nad wyraz miłym "kolegom"- tylko panowie nie obrażajcie się nie jesteście jedynymi obrzucanymi łajnem... A na koniec dla wszystkich, dobra rada: uważajcie co przy takim typku mówicie... Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ale się uwiesiliście na tym kierowniczynie. Pewnie mu się należy - Każdy orze jak może. Uważam że to wina regionalnych że nie rozpoznają kiedy ktoś nimi manipuluje. No cóż niektórzy lubią jak ktoś im liże, czują się wtedy ważniejsi i bardziej wspaniali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sadzicie o regionalnych? tylko nie rzucajcie nazwiskami...BO według mnie część z tych człowieczków dosłownie nic nie robi. Nie potrafią nawet przenieść małego kartoniku z np. plasterkami... Masakra jakaś. Nie mówiąc już o pomocy jakiejś na sklepie...ehhhhhhhhhhhhhhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klipka
Wprawdzie już w Jysk nie pracuję, ale z sentymentu lubię sobie to forum poczytać. I skojarzyłam, o kim mowa, nawet nie wiedziałam, że R. awansował na kierownika w Stalowej. Powiem tak - nie potrafię uwierzyć, że obrabiał tyłek swojej byłej kierowniczce z Tarnobrzegu, jeszcze za moich czasów miał wiele propozycji zostania kierownikiem i je odrzucał, zawsze wypowiadał się o A. w samych superlatywach i ich dobra współpraca była powodem, dlaczego nie chciał awansować. Wierzcie mi, on nikomu tyłka nie musiał lizać, ja sama, jak go lepiej poznałam to pytałam, jak to możliwe, że przy swoich kompetencjach jeszcze nie został kierownikiem i dziwiłam się, że zamiast robić karierę woli być lojalny A. Naprawdę, jego chyba na siłę do tej Stalowej wysłali, jestem przekonana, że nie musiał o to zabiegać. Otwieraliśmy swojego czasu jeden ze sklepów i wiem, na co go stać, to super facet. I prędzej uwierzę, że to jedna osoba, która z jakiegoś powodu czuje do R. zawiść obrabia mu tyłek pod kilkoma nickami, niż że R. tu pisze. Znając go wali go to forum i co się o nim pisze, a załoga na pewno go szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykończona
mam już dość pracy w tym obozie. jedyne co mnie trzyma przy życiu to atmosfera wśród pracowników sklepu. niech w ten burdel pierdolnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×