Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość Sciente.
Oczywiście,że głosować. W końcu można na coś wpłynąć,a może być tylko lepiej,bo gorzej już napewno nie będzie. Nawet jakby mieli wywalić z roboty to tylko przysługę zrobią :) trzeba korzystać z prawa głosu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głowa umyta
Jak powiesz "głosujcie" to Ci napiszą ,ze agitujesz. Solidarnosc - nie , pracodawca nie , kazdy sam sobie pare groszy wziac i czekanie na cud:) Polandia. Kiedy sie ludzie obudzą? Ale to dotyczy calego kraju nie tylko jysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 122565588
Ale jesteście zabawni z tą agitacją :D A tak na marginesie, czepiacie się tu nowo budowanego biura Jysk a czy ktoś widział wczoraj w TV jaki wielki budynek buduje sobie na biuro Solidarność w Gdańsku? Ciekawe skąd oni maja na to kasę... no bo Jysk to prywatna firma zajmująca się sprzedażą więc odpowiedz jest jasna a na biurowiec solidarności Wy się chyba składacie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głowa umyta
Ale powiedz mi w co Was ludzie jest takiego ,że Wy wszystko negujecie? Ze tak Wam ta solidarnosc wadzi? No powiedz mi bo nie rozumiem? Kogo Ty popierasz? Interes pracodawcy ( a interes pracodawcy - nie bój się nie jest zagrozony. Takie firmy jak jysk poradzą sobie nawet z najwiekszym kryzysem) Uwazasz ,że dobrze jest jak jest? Inflacja rośnie , pensje nie rosna. Powiedz mi drogi przedmówco o co Wam ludziki chodzi? Jeśli jest dobrze ,to czemu jęczycie non stop na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedzielny robol
122... Skoro Ty się nie składasz to chuj Ci do tego. I też zrobię uśmiechniętą mordkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlkp
chodzi tylko im o stołki, i o zielone cyferki w statystykach zeby Lars był zadowolony niewazne jakim kosztem-ale to sie skonczy afera jak w biedronce, zreszta w poznaniu rusza jakis proces w kwietniuprzeciw jysk, a sprawy o mobbing ustaja dopiero po 3 latach od zwolnienia wiec kto wie co jeszcze wypłynie solidarność sie polsce zasłuzyła a jysk to na razie tylko doprowadza pracowników do urazów kregosłupa i nerwicy czy sie myle numerze 122565588 ? w sumie tym dokłądnie jestes dla larsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głowa umyta
Tradycją w naszym kraju jest ,że zamiast skupic sie nad wspolnym problemem - polacy dziela sie wynajduja tematy zastepcze - rozpoczynaja klotnie i zwady. No historia zatacza kolo. Jestesmy narodem bialych murzynow i dopoki ludzie na ulicach z glody zdychac nie beda to sie nie obudzicie! Cicho miernie , wiernie a może nie zwolnia! Filozofia polaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 156157158
Ale chyba nie musimy zaprzeczać, że dla Jyska i Solidarności jesteśmy ogniwem przynoszącym zyski :) Jedyna różnica polega na tym: kto komu za co płaci i w związku z tym może czegoś wymagać. A idąc dalej tym tropem dojdziemy do tego, że bez Jyska nie byłoby Jyskowych Związków! A w mojej głowie rodzi się pytanie - czy ktoś przypadkiem nami nie manipuluje :/ (ehhhh te pieniądze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głowa umyta
Kolego Ty sie zastanów co piszesz. Za ile te związki utrzymujesz? za 15 zł miesięcznie? I jesli nie solidarnosc to co jest w stanie ujac sie za interesem pracownika , jaka organizacja polaczy wszystkich pracownikow? Krytykowac kazdy umie - tylko powiedz jeden z drugim , co Ty bys zrobil , w jaki sposob walczyc o swoje prawa i o godny byt? Znasz odpowiedzi na te pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że nie wszyscy kierownicy siedzą w biurach i pierdzą w magnusy...Nasz też orze jak może i uwierzcie mi nie jest lekko ale narzekać na kiero nie możemy :) Skoro pozwoliliście swoim kierownikom siedzieć w biurze to macie problem.A nie możecie pogadać i zagonić go do roboty? Miejcie jaja -przecież was nie zwolni bo by musiał wtedy naprawdę wziąć się do pracy. Powodzenia przy skręcaniu ogrodu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivier123
o i tu mamy problem-ponieważ nasz kiero z 9 lat haruje jak może na magnusie,że więcej perspektyw do roboty nie widzi-i jak go ruszyć?hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiat
Zły przykład. Nie dalej niż za pół roku część pracowników wyleci na bruk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedzielny robol
koń pociągowy ma 200 % racji. A tu rozmawiam z ludźmi na sklepie a tu słysze tekst typu. Bo związki to was tylko wykorzystają i zostawią... I się zastanawiam czy ty człowieku jeden z drugim taki głupi jesteś czy naiwny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miał być duch walki, bo rozmowa zeszła na tematy kierownicze. chcemy walczyć o podwyżki to walczmy. ... wiadomo, że nie dostaniemy 40% ale na pewno za każdemu pojawiłby się uśmiech na twarzy i chęć do pracy gdyby choć 1/3 tego udałoby się wynegocjować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głowa umyta
Po raz kolejny wam mowie - tchórzy tyle co sie własnego cienia boja , a na solidarnosc to pluja bo "łuni tylko o sobie myśla , łuni nam tylko gorzej zrobią" To grzbiety pręzyc pod szafami bruxeles i nie narzekac i cichutko grzeczniutko do roboty z piesnia na ustach. Hej ho hej ho do jyska by sie szlo he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JYSK-owiec
Tajny na kołdrach i poduszkach!!! :) POWODZENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Towar z gazetki
Każdy ma swoje zdanie, czy to przeciwko czy za ZZ, to i to zdanie trzeba szanować, a taka prawda że taka reakcja ZZ powinna być już we wrześniu gdy pierwsze osoby dostały redukcje a nie gdy 1/4 pracowników. Zamiast walczyć o nierealne 40% procent (wiadomo że i na 20% by się zgodzili bo po to jest taki procent żeby móc troszkę opuścić, wystarczy na logike pomyśleć, że jak redukują o 25% zarobki to teraz o 40% nie podwyższą ), to powinni starać się o przywrócenie etatów dla pracowników. Chcecie walczyć z firmom o godne płace i warunki itp a nawet nie umiecie trzymać się razem, teraz jest tylko bo kierownictwo nic nie robi, po co ich 4 na sklepie itp itd. zazdrość ? czy myśl, że etatów wtedy nie cieli? nie musicie brać udziału w strajku , wystarczy dać szanse innym i zagłosować na TAK a i tak się boicie tego, wasze głosy nie widzi przecież nasza kochana administracja. A fakt jest taki, że dużo firm redukuje etaty na 3/4 lub 1/2 bo im się bardziej opłaca trzymać takiego pracownika niż pełno etatowca, będąc właścicielem firmy też byś tak zrobił, czy byś chciał czy nie, liczy się pieniądz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość price star
czy kierownik może tylko popychać pierdoły przez pół swojej dniówki i nic wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firma RUBEX z łodzi oszust
UWAGA NA OSZUSTA!!! Jeśli będziesz miał lub masz do czynienia z firmą PPHU RUBEX to licz się z tym że zostaniesz OSZUKANY!!! Trudno powiedzieć ile osób oszukał Włodzimierz Ruciński. Oszustwa Włodzimierza Rucińskiego polegają między innymi na nie wypłacaniu lub częściowym nie wypłacaniu obiecanej stawki za prace w jego firmie. Dla przykładu Włodzimierz Ruciński obiecał murarzowi 14 PLN/h a wypłacił tylko 3.50 PLN/h. Nie prawdą jest że Włodzimierz Ruciński wywiązuje się z terminów jak chwali się na swojej stronie internetowej http://www.rubex.com.pl/ gdyż brakuje mu ludzi do pracy z uwagi na to że nie chce ludziom wypłacać pieniędzy. Z tego powodu ludzie zatrudnieni u niego porzucają prace. Między innymi Włodzimierz Ruciński nie wywiązał się jak należy ze zlecenia w muzeum sztuki Więckowskiego 36 z łodzi i prace na terenie ogrodu zoologicznego w łodzi na ul.Konstantynowskiej 8/10. A terminy zakończenia projektu się opóźniają z winy Włodzimierza Rucińskiego. Nie prawdą jest to że w jego firmie pracują ludzie z wykształceniem średnim technicznym jak chwali się na swojej stronie internetowej Włodzimierz Ruciński. Na dowód tego mogę podać swoją osobę bo pracowałem u Włodzimierza Rucińskiego a nie posiadam żadnego wykształcenia oprócz podstawowego jak wielu innych pracowników byłych i obecnych w firmie PPHU RUBEX w łodzi. Wielokrotnie byłem świadkiem awantur z użyciem słownych epitetów wulgaryzmów i gróźb pomiędzy Włodzimierzem Rucińskim a pracownikami. Awantury te były spowodowane tym że Włodzimierz Ruciński nie chciał wypłacić należnych pieniędzy. Mi wypłacił Włodzimierz Ruciński za dwa miesiące pracy 1278 PLN a powinien wypłacić 1528 PLN zmniejszając mi stawkę z 8 PLN/h do 6.50 PLN/h tłumacząc się że odciąga te pieniądze na podatek dla urzędu skarbowego. Do dnia dzisiejszego Włodzimierz Ruciński nie zapłacił podatku i nie wysłał pit rozliczeniowy na mój adres przywłaszczając sobie 250 PLN które ja zarobiłem. Dlatego uważam że Włodzimierz Ruciński jest oszustem i złodziejem a nie poważnym biznesmenem. Mariusz S bunt500@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę że do żadnych strajków nie dojdzie, jysk chyba będzie miał większy problem, albo już ma : http://m.wyborcza.biz/biznes/1,106501,11225877,Wstrzymana_dotacja_dla_Polski_w_ramach_unijnego_programu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Mnie tylko zastanawia - jak można wypłacać unijne dotacje wielkim zagranicznym koncernom na budowę magazynów. Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Mnie tylko zastanawia jak można przyznawać ogromne unijne dotatcje by budować majątki wielkich koncernów. Mi to się w głowie nie mieści - i to pod pięknie brzmiącym tytułem "kapitał ludzki". To jak bogacza wspierać dodatkami z MOPS-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jysk będzie musiał oddać te miliony to dopiero wtedy zaczną się oszczędności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3/4 ale mniej
No to dopiero zacznie sie niedługo szukanie oszczędności!!!O kurna chta! A moze sam wielki Osobisty Dostawca Krolewski (czy jak tam leci tytulatura wielkiegoLarsa) o tym usłyszy???- panie Piotrusiu - lecisz do nibylandii niedlugo!A droga brać sklepowa niech sie szykuje na info na jedynej , slusznej stronie INTRANETOWEJ :"Dyrektor Generalny do centrali poszukiwany .Wymagania:...(Szefo przyjedzie w teczce oczywiscie).Może i klakierzy popłynał za nim ???SWidmo referendum do nic, to kłopoty WEWNĘTRZNE,ale sciemy przy FUNDUSZACH UNIJNYCH? Polecą lby,oj polecą! P.S.Piotruś - w Lukowie szukają chętnego na LS - może warto zglosić się?Klakierzy ?- co wy na to ?-smrodek przy unijnych funduszach może sie rozejśc! (ponoc coś jeszcze w związku ze szkoleniami bylo zasilane z kasy Unii - może też wypłynie? - szkolenia po których nikt przeszkolony nie był tak naprawdę???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UNIA
Hallo Piotruś !! Jak tam Audyt sie udał ? miejmy nadzieje że nie robił go Zbysiu hahaha Kto był odpowiedzialny za projekty unijne ?? czyżby Tomasz M. ? i co dostał nową posadke ?? Jakby to był pracownik ze sklepu który zrobił coś łamiąc procedure i wpadł by któryś z 3 wspaniałych to zaraz afera i do zwolnienia :) ... ale Was na Grunwaldzkiej żadne procedury nie obowiązują :) bo po co ?? Najlepiej kase wziąć przedupcyć na jakieś widzi mi sie, a później TNIEMY !!! szukamy oszczędności , komu i gdzie upier...lić ? Uwazajcie z tym waszym bunkrem co stawiacie ... żebyście go zdążyli wybudować i troche dupsko zagrzać boo przyjdzie UNIA i Wam go zabierze hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UNIA
Hallo Piotruś !! Jak tam Audyt sie udał ? miejmy nadzieje że nie robił go Zbysiu hahaha Kto był odpowiedzialny za projekty unijne ?? czyżby Tomasz M. ? i co dostał nową posadke ?? Jakby to był pracownik ze sklepu który zrobił coś łamiąc procedure i wpadł by któryś z 3 wspaniałych to zaraz afera i do zwolnienia :) ... ale Was na Grunwaldzkiej żadne procedury nie obowiązują :) bo po co ?? Najlepiej kase wziąć przedupcyć na jakieś widzi mi sie, a później TNIEMY !!! szukamy oszczędności , komu i gdzie upier...lić ? Uwazajcie z tym waszym bunkrem co stawiacie ... żebyście go zdążyli wybudować i troche dupsko zagrzać boo przyjdzie UNIA i Wam go zabierze hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyygrek
Za każdym razem kiedy w pracy dowiaduję się że ucieli komuś etat, ktoś odszedł albo kolejny raz muszę się tłumaczyć z absurdów to w mojej głowie pojawia się tylko to: http://www.youtube.com/watch?v=qy03EDdDsBw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRODUKTYWNOSC
plotki głoszą że na sklepach beda redukcje dopóty dopóki wsaznik produktywnosci sie niebędzie zgadzac a sklepy w centrach gdzie w pewnym momencie ze wzgledu na bardzo dużą liczbe godzin otwarcia i zbytnią redukcje etatow niebeda mogły funkcjonowac (jedna do półtorej osoby na zmianie) będą pomimo przynoszenia dochodów w imię produktywnosci zamykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Produktywności
A Ty skąd masz takie informacje? Może przestańmy snuć czarne wizje w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×