Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość 007007007
Nie jest zła ta szafa - prezentuje się dość solidnie , jest stabilna. Przynajmniej to moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Jak wklejacie linki to róbcie to dokładnie. Żaden link nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linki działają, tylko trzeba usunąć spacje z adresu, w pierwszym jedna, w drugim dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyskowa
Hej...jestem za północy i u nas był już tajny na meblach i na kołdry /poduszki a jeśli chodzi o wypełnienie ankiety czy jesteśmy zadowoleni z pracy to jest to czyste szaleństwo ponieważ oni lecą sobie z nami w kulki...redukcja etatów i nietylko a do tego w ankiecie było napisane ..."żeby lepiej poprawić sytuację JYSKa "...dla mnie to wypełnienie ankiety to czyste szaleństwo a do tego artykuły niektóre jeżli chodzi o impulsy to czysta żenada ...czy szczoteczki do zębów czy też plastry czy poszewki masakra ...czuję że muszę szukać innej pracy bo w jysku się niczego niedorobię jak tylko garba Pozdrawiam wszystkich juskowiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga badanie satysfakcji z pracy można przeprowadzić też domu wchodząc na stronę www.datafabrikken.dk i wpisując podany wylosowany kod. Jest to jedyna szansa by pokazać jak przedstawia się sytuacja firmy z punktu widzenia pracowników. Dlatego musimy uzupełnić ankietę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TajnyFajny
Witam Serdecznie Jyskowiczów i osoby czytające to ciekawe forum :) Czy mógłby ktoś napisać gdzie się teraz Tajny przechadza, jedni dzwonią i mówią że kołdry inni że meble ? :) gdzie obstawiać ? wolałbym pewniaka,bo przy takiej ilości załogi to nie da się upilnować każdego działu a zarzynać też się nie ma co :) A co do badania satysfakcji to porażka na całego :) najlepsze zaznaczanie regionu i kto jest kierownikiem, i oczywiście stażu pracy :) Pominę już to że nie chciało przepuszczać dalej w niektórych pytaniach po zaznaczeniu zbyt niskiej oceny.. :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 153154156
No co ty? Ja zaznaczyłem w każdym pytaniu ocenę max 3 i wskakiwały wszystkie pytania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TajnyFajny
153154156 Poważnie mówię, z pyt dot. BHP nie przepuszczało jak się bodajże dawało poniżej 5 czy jakoś tak i jeszcze z czegoś, dałbym sobie rękę uciąć,ale za Jysk nie warto :) Nie wiesz jak z TK ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyskowiec
Mam zapytanie czy w którymś sklepie w polsce opiekun magazynu przeszedł z całego etatu na 3/4 bo takie mnie słuchy dochodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jysk to dno i HWDJ
Z tego co wiem to To chyba nic nie grozi magazynierom. Jeśli sytuacja się nie poprawi to redukcja dosięgnie opiekunów biura niestety:( więc muszę zacząć chyba szukać nowej pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
To jest odpowiedź na tzw kryzys - brak jakichkolwiek umiejętnosci menadzerskich , jysk sie cofa - schowal sie w dziurze podniosl ceny ( jakosc artykulow w dol) , etaty redukują - ale grzmia hasłami i propagandą: JESTESMY LIDEREM! NIE DAJMY SIE A ZESRAJMY SIĘ! MAM WSPANIALA OFERTE I JESTEM DOSTEPNY (w kilku miejsach jednoczesnie he he bo zapierdalam za trzech) I oni sie dziwia ,ze klienteli mniej. A Ikea jakos dobrze sobie radzi - i kryzys nie straszny. Panie P.P. i retail menadzerowie - pamietajcie , z gówna bata nie ukrecisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z-ca
Tajny na stołach (znowu) ale teraz na duzych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli jest redukcja etatów to kierownik decyduje kto leci na 3/4 czy opiekun biura czy opiekun magazynu czy oboje poprostu kierownik dostaje przykaz że trzeba uciąć tyle i się wybiera kto mniej potrzebny. Słyszałem o sklepie gdzie tylko kierownik ma na cały etat :) Więc nikt nie jest bezpieczny wszystko zależy od produktywności na sklepie. Ja bym się martwił tym czy od nowego jyskowego roku będzie u nas potrzebny ktoś taki jak opiekun biura i opiekun magazynu widział ktoś jakiś inny sklep gdzie jest 4 kierowników i 1 sprzedawca :) bo ja nie i mówię wam związki zawodowe będą wam bardzo potrzebne i dobrze by było by były silne, ja nie chcę wiedzieć co by teraz się wyprawiało jak by ich nie było choć pracodawca i tak ma gdzieś związki i dalej wprowadza rzeczy z którymi się 99% z nas się nie zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taira
Kierownik nie zawsze ma coś do powiedzenia przy redukcjach. Ja np. dostałam tylko info tego i tego redukujemy nawet nikt mnie nie zapytał o zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czara goryczy
u nas tez tajny na dużych stołąch!!!!był we czwrtek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1941
To pewnie jakaś kaczka dziennikarska. U nas też tajny na stołach jadalnianych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3/4
Witam!Pracuje w jysk 3 lata. Jestem załamany, nigdy nie dostałem notatki służbowej zapierdzielałem za trzech i co dostałem awans?podwyżke? Nie redukcje atatu z całego na 3/4!!!Śmiech na sali!! 4 kierowników i 2 pracowników Ha HA HA.To są jakieś kpiny! w tej chwili ide do pracy bo ide i tylko patrze na zegarek kiedy juz pojde do domu!Zarobki 1400 brutto a pracy do zrobienia za 3 osoby!! i wogóle tajny klient,impuls i kryteria do premii... to jakis chory system, szkoda gadać!!! Nie Polecam tej firmy NIKOMU!!!! JYSK=WYZYSK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3/4 ale mniej
No zobacz 3/4! - mam identycznie ,ale stowe mniej!Czyki jak widzisz moze byc jeszcze gorzej! Jestem tu bo jestem.ale na dniach mam nadzieje ,ze juz mnie w Jysk nie bedzie - firma z ktora rozmawiam nie moze uwierzyc w moje relacje i sprawdza ,jak to mozliwe ,ze wypuszcza sie pracownika z trzyletnim doswiadczeniem ot , tak po prostu - to jest podejrzane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3/4 ale mniej
No zobacz 3/4! - mam identycznie ,ale stowe mniej!Czyli jak widzisz moze byc jeszcze gorzej! Jestem tu bo jestem.ale na dniach mam nadzieje ,ze juz mnie w Jysk nie bedzie - firma z ktora rozmawiam nie moze uwierzyc w moje relacje i sprawdza ,jak to mozliwe ,ze wypuszcza sie pracownika z trzyletnim doswiadczeniem ot , tak po prostu - to jest podejrzane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1/2 etatu
głosujcie w referendum. mydla wam oczy, ze kryzys. podwyzki w tej firmie od poczatku byly złodziejskie. dostales niby podwyzke, a zmienialy sie kryteria dostania premii. czyli zarabia sie teraz duzo gorzej, a co my jestesmy gorszymi pracownikami?!! chyba lepszymi, bo kryjemy wszystkie bledy zarzadzajacych. A czym? swoja praca. dwa: kryzyzu nie ma. obroty sklepow sa na plus. a oni dodaja do tego kase z wiezowcow, a to nie jest zarobek sklepow, a inwestycja ich. jak jest kryzyzs, to sie przestaje budowac!!! a nie buduje dalej i niszczy instrument zarabiajacy. i uwierzcie, nie oni zarabaiaja na wasza premie, a wy na ich! głosujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie bongo
Do 1/2 etatu Nie namawiaj Ich niech siedzą tu i się żalą że jest źle, szybciej by swojemu regionalnemu oddali ostatnią kasę żeby móc pracować nawet na 1/2 etatu i dalej się żalić niż ruszyć mózgiem i zrobić coś w kierunku polepszenia swojego bytu. Bez pozdrowień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama nadzieje że większość z nas weźmie w tym głosowaniu udział no chyba że ktoś nie chce podwyżki ?? ?? Nawet ci co nie sympatyzują związkom też by chcieli troszkę więcej zarabiać, wystarczy zagłosować na TAK w referendum. Skopiowane z http://www.jysksolidarnosc.pl/ Witajcie Koleżanki i Koledzy, Zapewne wszyscy wiecie, że Zakładowa Organizacja Związkowa NSZZ „Solidarność JYSK Sp. z o.o. w październiku 2011 r., w związku ze znaczącym pogarszaniem się warunków pracy i płacy, wstąpiła w spór zbiorowy z pracodawcą. Poprzez pogarszanie należy rozumieć wypowiadanie warunków pracy i płacy do lub etatu. Pracownicy, którym zredukowano czas pracy wraz z wynagrodzeniem, często nie są w stanie utrzymać siebie i rodziny. Osoby, które ominęły cięcia, również odczuły negatywne skutki tych zmian. Oprócz swoich , i tak wielu, obowiązków otrzymały prace, które do tej pory wykonywali dotknięci redukcjami koledzy. Oczywiście w ślad za tym nie poszło adekwatne zwiększenie ich wynagrodzenia. Nasz pracodawca szczyci się tym, że w dobie kryzysu „daje pracę, a nie zwalnia. Pytanie, czy jest to zadowalająca, dająca możliwości praca, czy może sprytny sposób na zmuszenie do dobrowolnych zwolnień ? Pytamy się również, w jaki sposób kryzys dotknął naszego Pracodawcę, jeżeli Jysk Sp. z o.o. w Polsce na przełomie trzech lat osiągnął zysk ok 130 milionów złotych netto ?!!! Oczywiście zdajemy sobie sprawę, iż firma posiada zadłużenie, i to w wysokości ok. 500 milionów, ale jest ono w dużej mierze spowodowane angażowaniem środków w nowe inwestycje, które mają w zamyśle wspomagać dodatkowo rozwój firmy. Poza tym zyski, o których piszę wykazane są już po spłacie zobowiązań, więc widzicie jaki poziom osiągają zarobki naszego Pracodawcy. Teraz, dzięki redukcjom, będą one jeszcze większe. Powróćmy jednak do informacji o prowadzeniu sporu zbiorowego między Zakładową Organizacją Związkową NSZZ „Solidarność JYSK Sp. z o.o., a JYSK Sp. z o.o. Podczas sporu jest kilka etapów, podczas których powinniśmy dojść do porozumienia z pracodawcą. Najpierw są to rokowania, a następnie mediacje, na poziomie których znajdujemy się obecnie. Niestety doszło do mediacji, gdyż w czasie rokowań Nasz pracodawca kategorycznie zapowiedział, że nie będzie nawet 1% podwyżek, ponieważ firma nie może sobie na nie pozwolić , przy czym ,jak dotąd, nie przedstawił nam żadnych dokumentów finansowych firmy. Tak więc, do rozwiązania sporu potrzebowaliśmy mediatora, który został wyznaczony przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej i jest nim Pan Arkadiusz Siekaniec mediator z listy Wojewody Śląskiego. W tym tygodniu ma dojść do pierwszego spotkania mediacyjnego, w którym my, jako Zakładowa Organizacja Związkowa NSZZ „Solidarność JYSK Sp. z o.o., deklarujemy (o czym mieliście również możliwość przeczytać w protokole rozbieżności), że jesteśmy gotowi aby prowadzić poważne negocjacje odnośnie skali i sposobu realizacji podwyżek dla pracowników. Poprzez protokół rozbieżności macie również możliwość zapoznania się ze stanowiskiem naszego pracodawcy odnośnie podniesienia płac pracownikom, w którym jednoznacznie daje do zrozumienia, że negocjacje z góry skazuje na niepowodzenie w obecnej kondycji gospodarki europejskiej. W związku z powyższym, moi drodzy, to MY teraz musimy podjąć pewne kroki, aby przeciwstawić się takiemu podejściu pracodawcy i pokazać, że jeżeli chce robić oszczędności tylko naszym kosztem, to narazi się na jeszcze większe straty. To MY musimy pokazać że solidarnie protestujemy wobec braku podwyżek. Zwróćcie uwagę na fakt, iż od roku 2008 nie podnoszono nam wynagrodzeń i realnie np. chleb, który kupowaliśmy w tymże roku stanowił ok 1% budżetu rodzinnego, a w roku bieżącym ten sam chleb kosztuje trzy razy więcej (ok 3% budżetu) co jest skutkiem inflacji. Piszę o tym, ponieważ biorąc pod uwagę niechętne stanowisko naszego pracodawcy, prawdopodobnie przejdziemy do następnego etapu sporu zbiorowego (którego my jako związek chcemy uniknąć), czyli legalnego strajku generalnego. Aby jednak doszło do strajku, musi zostać przeprowadzone głosowanie strajkowe, w którym będziemy musieli MY WSZYSCY pracownicy opowiedzieć się ZA lub PRZECIW strajkowi. W celu ułatwienia przeprowadzenia takiego głosowania została stworzona podstrona www.jysksolidarnosc.pL/referendum, na której będziecie mogli przekazać swoją decyzję odnośnie strajku, do którego prawo gwarantuje nam Konstytucja. Aby wziąć udział w głosowaniu należy się zarejestrować na tej podstronie, a ze względu na fakt, iż pracodawca odmówił przekazania imiennej listy pracowników zatrudnionych w JYSK Sp. z o.o., to konieczne będzie podanie przy rejestracji swoich danych, takich jak numer pracowniczy (ewidencyjny/TimePlan) oraz imię i nazwisko wraz z adresem email. Dane te posłużą wyłącznie do ewentualnej identyfikacji, czy dana osoba jest pracownikiem JYSK Sp. z o.o. i będą widoczne tylko dla administratora podstrony, czyli Zakładowej Organizacji Związkowej NSZZ „Solidarność JYSK Sp. z o.o.. Po rejestracji na podany przez was adres email zostanie przesłana wiadomość zwrotna z hasłem, które będziecie musieli podać podczas logowania. Loginem będzie wasz numer pracowniczy. Na zadane w głosowaniu pytanie możecie odpowiedzieć logując się na podstronie w swoim domu lub w sklepie, w którym pracujecie z poziomu przeglądarki internetowej pod adresem: www.jysksolidarnosc.pl/referendum Prawo do strajkowania mamy zagwarantowane w Konstytucji RP. W stosunku do osób biorących udział w legalnym strajku nie mogą być wyciągnięte żadne ujemne konsekwencje. W razie pytań proszę o kontakt. GŁOSOWANIE TRWA DO 10.03.2012 R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Nie patrzcie na innych - tylko w kupie siła , z jednostką się nikt nie liczy. Nasza bierność powoduje ,że tak się dzieje. Głosujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mody22
Witam! Zaraz po @ Związków był @ od pana P.P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mody22
Co za POJEBANY kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurgen.
A co szanowny pan PP odpisał ? Ciekawy jestem,a mam urlop i mnie nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3/4 ale mniej
Sytuacja jest ostra:pan PP zazwyczaj tak szybko nie odpowiada ,a to dzien po info o referendum juz jest wypowiedz!!!Chyba troche tylkami gora trzasc zaczela, bo jak by byl strajk to Dania by sie zainteresowala naszym podworkiem.I wyszloby jak to lokomotywa Jysk czyli Polska placi swoim pracownikom !!(na poziomiekrajow Azji Pd-W).Pan PPtwierdzi ,ze nasze pensje nie odbiegaja od srednich w sieciach .Chyba w spozywce tylko ...I gdzie jeszcze oprocz sklepikow osiedlowych sprzedawca jest kasjerem,doradca klienta,magazynierem , punktem przyjecia towaru , obsluga reklamacji , serwisu naprawczego,sprzataczem , ochroniarzem,konsultantem telefonicznym.GDZIE SIE PYTAM PANIE DYREKTORZE???? I dlatego bede w referendum glosowal na tak i wezme udzial w strajku !Co mi mozecie zrobic?Zwolnic? - super! - dostane od reki zasilek .Moze by tak oszczednosci zaczac od siebie ,a nie w dobie kryzysu fundowac sobie kredycik na 500 mln???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Waldemar Duński
A ja będę głosował na tak w referendum.Będę brać udział w strajku .Czemu? - bo nie mam juz nic do stracenia. A pan panie Piotrusiu ?Jakie pan podjął OSOBISTE kroki dla ratowania finansów firmy?Mi zabrano 400 zl czyli 1/4 zarobków .Czy pan też ze swoich 30-40 tysięcy oddał 1/4?Czy pana najblizsi współpracownicy oddali ze swoich zarobków 1/4?Jeśli tak to proszę o ujawnienie dochodów i ja będę od tej pory najlepszym sprzedawcą za moja obecna stawkę!Jeśli nie to pan nie ma prawa głosu i patrząc z punktu zwykłego człowieka jesteś pan żałosny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaiby na niby
Pan P.P. to się wstydzic powinien pisząc takie rzeczy. Skończ Waść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głosujcie za strajkiem!!! Ja już jestem po głosowaniu. Moja pensja zmalała o prawie 700zł. teraz dostaje 700zł. to jest jałmużna. jak mam się utrzymać z tej kasy ... rachunki, dom, rodzina ... mam żyć powietrzem??? ja się nie dam. jeżeli zwolnią mnie przez to że wziąłem udział w strajku podam ich do sądu ... to mi gwarantuje Konstytucja RP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×