Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość Slowianin
theq nie rozśmieszaj mnie każdy kto już trochę pracuje w tej firmie to wie jak wygląda sprawa jakichkolwiek awansów, każdy składa podanie a i tak wiadomo kto awansuje. W DC były nawet przypadki, że nie było konkursu i nagle ludzie awansowali z kapelusza. Proszę więc daruj sobie te impertynencje. A co do renegocjacji umów, to patrz zdanie powyżej. W tej firmie nikt indywidualnie nic nie zdziała, jak już pojawiła się organizacja która o to walczy (co w cywilizowanych krajach jest normą) to pojawiają się takie gnidy które wyrosły z epoki ciężkiego komunizmu gdzie zap...lało się dla dobra partii. Tym osobą którym nie podoba się istnienie wolnych związków zawodowych odpowiadam jedno wyjazd do KRLD tam będziecie zapieprzać dla dobra wielkiego wodza i związki nie będą wam przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wasze wypowiedzi jedynie potwierdzają z jakiego Ciemnogrodu się wywodzicie! I śmiesz pisać o cywilizowanych krajach, choć sam ledwo wylazłeś z jaskini? Nie dziwi mnie więc wylewanie żalu w takim miejscu - niczego innego nie potraficie! Was nie przekonam (maci klapki nie tylko na oczach ale i uszach), ale przynajmniej 10 załóg z różnych sklepów wie z autopsji jak wygląda sprawa SMT! I tak, zgadza się - ja też wiem to z autopsji :) Przypomniało mi się jedno powiedzenie: nie warto dyskutować z idiotom, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość East 3
Do pana z postu powyżej the coś tam. jak chcesz obrażać to rób to przynajmniej gramatycznie.Mianowicie pisze się "idiotą" chyba że w Gdańsku funkcjonuje forma"idiotom"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość East 3
Na temat doświadczenia też nie zamierzam polemizować, bo widzę że masz spore, tak więc nie mam szans ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slowianin
Po pierwsze koleżanko lub kolego theq z Ciemnogrodu to chyba jesteś ty i zalecam powrót do podstawówki bo pisze się IDIOTĄ a nie IDIOTOM to tak na marginesie analfabetyzmu. Po drugie ja wyszedłem z jaskini w której ty nadal siedzisz. Koniec dyskusji. Jeśli uważasz, że jakiekolwiek przejawy działalności społecznej w tym zrzeszanie się ludzi w organizacje związkowe to przejaw Ciemnogrodu, to jesteś na etapie paleolitu. Obudź się więc świat poszedł daleko do przodu w tym ludzka świadomość. Nie mierz więc ludzi swoją miarą idioty bo możesz popaść w kompleksy i okaże się że ci których uważasz za idiotów dla ciebie okażą się geniuszami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, test na ukończenie podstawówki zdany :) Niestety - czytanie ze zrozumieniem nadal sprawia problemy. Polemika z Kromaniończykiem również mija się z celem, ponieważ na argumenty odpowiadasz w jedyny znany sobie sposób: agresja i obelgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość killus z gdanska
http://www.exsite.pl/filmy_video_movies/filmy-dvdrip-brrip/706333-chciwosc-margin-call-2011-plbrripxvid-j25-lektor-pl.html obejrzyjcie sobie MARGIN CALL - chciwość (2011) myślę, iż ten film Wam się spodoba, a niektóre teksty, uśmiechniecie się pod nosem słysząc je zobaczcie, gdzie korporacja ma klientów, pracowników - liczy się tylko KASA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
końiu pociagowy mam dla Ciebie przykrą wiadomość..... Te kwoty o których mówisz są przyznawane co miesiąc jako dodatkowa premia a jednorazowo to dostaliśmy wszyscy bony na 2500..... musisz się postarać o lepszego informatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Wy naprawdę sobie myślicie że kazdy kto nie zgadza się z ZZ jest regionalnym kierwnikiem lub z administracji??? Znam osobiscie dziewczyne której ZZ odmówiło zapomogi po tym jak się spalił jej dom i to mi wystarczy żeby mieć swoje zdanie na ich temat. Za to firma potrafiła wypłacić jej kase bez łaski ZZ i nie z ZFŚS. I teraz mi powiedzcie mi jak można myśleć dobrze o ZZ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracoFnik
a ta dziewczyna, co spalił jej się dom, to sorki, pełnosprawna umysłowo? rozumiem, ze 900 pln zarabia a ubezpieczenie nieruchomości to 1800 rocznie? ale i tak szkoda, ze ja tak potraktowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to była ubezpieczona tylko że nasze ubezpieczalnie lubią szukać dziury w całym.... żeby nie wypłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie takie trujDUPY co marudzą powinni zwolnić-wilk byłby syty i owca cała! może wtedy zaznalibyście zadowolenia a ci co lubią tą pracę -robiliby swoje!!! Gówno się znasz Słowianin na szczeblach kariery-zaczynałem od sprzedawcy potem starszym sprzedawcy ,później zostałem z-cą-i to tylko dzięki sobie i swojej pracy. podwyżki sam negocjowałem z regionalnym-bo kierownik jakoś nie miał siły przebicia i za każdym razem się udawało!!!może właśnie dlatego jestem zadowolony z pracy bo tak ją sobie organizuję aby była satysfakcjonująca i sam otwieram gębę gdy zajdzie potrzeba i walczę o swoje.w tej pracy trzeba mieć to coś w sobie ,co nie pozwala stać w miejscu,co pcha do przodu i przede wszystkim motywuje innych!!!jest to zauważalne!!!A ci co odbębniają swoją robotę -wiecznie dostaną po dupie-bo po co im podwyżki jak tylko marudzą ?????? niech spieprzają do innej firmy i nie trują dupy!!! proste? pozdrawiam wszystkich zadowolonych a marudom mówię precz!!!!na zasiłki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszły Regionalny
Do Kubica : Cytuję "jeżeli wg was nie ma kryzysu o którym firma mówito mogłaby winę za spadek obrotów na sklepach zrzucić na pracowników.Zrobiła to ???" A co nie zrobiła ?A czym były redukcje i cięcia etatów na sklepach na których nie było co ciąć???Przerzucenie ich roboty na barki tych ,którym etatów nie ucięto? Czy to nie zrzucenie winy maciusiu? P.S.TAJNY NA MEBLACH .SZUKA BIURKA.POWAŻNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ty bredzisz!!! Czy ktoś usłyszał ze obcinają mu etat bo źle pracuję??? Bo u nas było mówione o tym że sprzedaż spada i taka jest smutna prawda. Nie narzekam teraz na nawał pracy bo nie nie ma klientów. Ale u ciebie pewnie zielono było w marcu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KońPociągowy- czas pociągnąć mordą zieloną trawkę!!! na ubój z tobą-wałkoniu :-) czyżby ci piana poszła? widzę że optymizm innych cię zabija ech-idź na pole .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troll11111111
Słuchajcie nielubiący związków, wysłali nam dzisiaj przelewy po 4500zł tak na Święta, super nie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde... a obiecali po 5000 tyś. No trudno jakoś przeżyjemy te święta ale na wakację obiecali że się bardziej postarają ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiński niewolnik
Foxconn, największy na świecie producent elektroniki użytkowej, zamierza poprawić warunki pracy w swoich zakładach. Jest tylko jeden problem - na nowe warunki nie zgadza się część osób tam zatrudnionych. Pod koniec marca Tim Cook, prezes Apple, wizytował jedną z fabryk Foxconnu w Chinach. Efektem tego były uzgodnienia na temat poprawy warunków pracy zatrudnionych tam pracowników, czyli m.in. zmniejszeniu liczby godzin pracy. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości. Jednak na takie warunki nie zgadza się część tam zatrudnionych - informuje Reuters. Sprzeciw budzi ograniczenie liczby nadgodzin z obecnych 60 do 36 w miesiącu, zgodnych z chińskim prawem pracy. Według cytowanych zatrudnionych, mniejsza liczba nadgodzin oznaczać będzie dla nich mniejsze wynagrodzenie. Jedna z zatrudnionych mówi, że dzięki dodatkowym nadgodzinom jest w stanie zarobić równowartość około 2 tys. zł miesięcznie. Po ich zmniejszeniu będzie to zauważalnie niższa kwota. Jak sama mówi, warunki pracy w fabryce Foxconnu są znacznie lepsze niż w małych fabrykach. Według niej, ma być tu być znacznie czyściej i bezpieczniej. Poza tym utrzymuje, że problemem będzie zagospodarowanie wolnego czasu, gdyż w okolicach fabryki nic ciekawego się nie dzieje i nie ma co robić. Taki obrót sprawy stawia Apple w coraz trudniejszej sytuacji. Z jednej strony firma oskarżana jest o zgodę na wykorzystywanie pracowników i oferowanie niskich pensji przy produkcji drogiego sprzętu, z drugiej - ewentualne zmiany na liniach produkcyjnych wiążą się ze sprzeciwem samych zainteresowanych. a jak Ty zamierasz pomóc swojemu pracodawcy???? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxd
umyje jutro szyby sklepowe, po co ma firma placic 500 zł innym napedzajac im biznes skoro moze to 500 przeznaczyc na zalesienie brazyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubyca II
Jak zamierzam pomóc memu pracodawcy? - zamiarzam jeszcze raz wypierd...ć z baranka mego bolidu w nowa siedzibę Dżyska.Bolid ubezpieczony,ja ubezpieczony ,a buda stawiana na kredyt z definicji musi byc ubezpieczona!Każdy zarobi!Mówiłem to ja , orginalny Kubica ,a nie pomiot co się pode mnie podszywa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie bongo
Do Pracowników DC w Radomsku. Jeśli dobrze zrozumiałem są plany wprowadzenia równoważnego czasu Pracy czyli takiego jaki jest na sklepach. Jeśli zgodzicie się na jego wprowadzenie, to jedynym waszym prawem będzie 35 h wolnego na tydzień (nie kalendarzowy) i co 4 niedziela wolna (nie wiem czy pracujecie w niedzielę) Po tej zmianie wprowadzą wam produktywność i będzie jeszcze lepiej będziecie robić na 1/2 lub 3/4 bo "łatwiej" zarządzać czasem pracy takich pracowników i bardziej można ich dopasować do potrzeb, a wtedy to nadgodzin nie będzie tylko dopracowywanie do pełnego etatu ale tego już się pilnuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bob sapp
gdzie teraz czolga sie tajny? na wycieraczkach, wykalaczkach, szczotach do wc czy moze po raz 4 dla odmiany na meblach :) ? ps: dzieki za ostatniego cynka z materacami, bylo pomocne :) jedyny odczuwalny plus calej dyslusji na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihott
na ogrodzie szuka różowej budki dla ptaków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik Magazynu
Ten system miał byc wprowadzony od stycznia,lecz się na to nie zgodziliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba1123
W tym roku też dostaną premię za wyniki z zeszłego roku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jyskowiec123
Koledzy a kiedy będzie manifestacja związku przed siedzibą w Gdańsku? Chodzą słuchy, że coś się szykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość \asrb
Ale tu syf i gówno. Za dużo Czesiów, Piotrków, Grzesiów i Arturków.... Kto jest mądry- niech spieprza z tego obozu pracy. Macie szanse w innych firmach na godne traktowanie i godziwe pensje. Nie dajcie się zwiesć retoryce PP i jego sługusów!!! Dla nich jestescie narzędziami. Na Waszym pocie, krwi i znoju budują swoją pozycję. Odrażające typy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownica Jysk
No i w biedronce pracodawca w czasie slynnego "kryzysu" daje pracownikom podzwyzki,no ale w jysku kryzys,wiec nie ma co liczyć na podwyżkę nawet 1%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×