Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość lahti
U MNIE TEŻ JEST ZADOWOLENIE NIE KAŻDA FIRMA DAJE KASE NA ŚWIĘTA, A TAK PO ZA TYM CO TE ZWIAZKI TAKIEGO ROBIA NIC SIE NIE ZMIENILO ZA ICH PANOWANIA TRZEBA ROBIC SWOJE I NIE BEDA SIE CZEPIAC KIEROWNICY A NIE TYLKO STAC I MARUDZIC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n0v@
dziękuję za odpowiedź na moje pytanie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfghgh
Lahti -a co związki mają zmienic? A ile osob w tych zwiazkach. Ech wy durni polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lahti
no pewnie lepiej sie zapisac nic z tego nie miec bo nas za malo a do tego placic skladeczki co miesiac przy naszych obcietych pensjach jak wszystkim tak zle to po co siedzicie w jysku idzcie do biedronki lub do tesco pracowac u nich tez jest 3/4 etatu i mniejsza kasa niz u nas powodzenia :) nie chcecie pracowac to nie pracujcie a jak chcecie to nie marudzic tylko robic swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666666666666666666666666666
Związki nam kasy na święta nie załatwiły! Kasa na Święta była zawsze! A ja pracuje już tu długo wiec wiem jak było. I tez dziękuje firmie za kasę na Święta a Piotrowi za życzenia. :) Szczerze dziękuje. I Piotrze, Tobie oraz wszystkim w Centrali życzę dobrych, spokojnych świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lahti
Zeby sie zapisac do zwiazkow zawodowych trzeba miec odwage i jaja Tego niestety valuowcom takim jak Ty brak.Temat poruszany tysiac razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżka leszka
lahti jęzor cię nie boli od lizania d....? Polaków portret własny - mam trochę lepiej niż inni (bo płacą na czas i kasę na święta dają) to Pana Boga za nogi złapałam! Ty spójrz jak niemiec , duńczyk pracuje , jakie ma warunki , płace - ciasnoto umysłowa jak tu o cokolwiek w tym kraju zawalczyc jak zawsze znajduja sie takie miernoty zabijajace wszelkie inicjatywy i bierne! A nieszczędźcie jęzorów -wiele dup w GD do wylizania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9999999
Ja również dziękuję za kasę na święta, Tobie Piotrze za życzenia, A wszystkim dosłownie wszystkim życzę wesołych świąt radości uśmiechu i zdecydownaie mniej jadu, złośliwości i różnych takich...Też trochę pracuję i wiem jak z kasą jes,t jak było ale jakie to ma znaczenie Wesołych poprostu Wesołych dni Wam życzę i nie tylko w Święta ale i w Nowym Roku i ciage i wciąż.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxd
pierwsze słyszę zeby nie rozpakowywac medicali na półce ? skad to info ? nie marudzcie firma ładna kase dała na swieta, znajomi dostali polowe tego co ja, fakt kręgosłupy ich tak nie napieprzają codziennie. Cos za cos POZDRO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość red star
ogloszenie na jysknecie bylo.......a wynika z zmiany dostawcy :) Johny Cotton teraz produkuje :P dawniejsza chyba Indriana z Polski wiec i normy surowsze i lepsze..... widać że omijacie dostawy z daleka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość jysknetu
Dawniej medicale na łotwie albo w estonii produkowali. Ale chyba producent leciał w chu... bo miały ilosciowo o połowę mniej wypełnienia niz powinny. Teraz ten cały john cotton - coraz więcej dla jyska produkuje. Produkt medyczny - vat mniejszy na tym więcej zarobią ale folia musi pozostac na produkcie. Tylko co np z kołderkami dziecięcymi? Leży to to na polce kurzy sie - wez to dziecku daj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HWDJ
Tak sobie czytam i się śmieje. Że Wy jesteście po prostu stworzeni do bycia beduinami :). ramuszka z WAS. Nic tylko ciąć etaty a Wy i tak "jarząbki" będziecie jeb... , jeb.. itd ... za dwóch a nawet za trzech. Sami dajecie firmie przykład :) że można :) pozdr... dla "wytrwałych" buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lahti
ja nie musze lizać dupy,jak się pracuje wiele lat a dokladnie 8 to już sie ma wypracowane dobre imię i nikt nie ma do mnie żadnego ale... ja sie z tego cieszę i lubie swoją prace i robię wszystko jak należy, i ja również dziękuje za pieniązki FIRMIE a nie jakimś związkom bo to nie one mi dały te pieniądze, i tobie Piotrze za życzenia bardzo miło było je znaleźć w skrzynce. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liż liz
Liż lahti liż może się doliżesz do stanowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanim kosztem
chciałem życzyć WSZYSTKIM kolezankom i kolegem, konformistam i nonkonformistom, najczęściej piszącym na kafeterii:) wszystkiego dobrego z okazji świąt. Piorzte, piszesz ładne życzenia swoim pracownikom do domu, piszesz w biuletynach że święta rodzinne powinny być, żeby z bliskimi je spedzić aby w wigilię o 13 zamknąć i na pirogi szybciutko!! a tmczasem dziś SS udający DM wysyła do nas wiadomość że trzeba w niedziełe 23 po godzinach zostać a w wigilię 24 przed otwarciem sklepu przyjść do pracy bo WYPRZ! zimowa jest najważniejsza!! Piotrze, mam wrażenie że ktoś lekceważy Twój świąteczny przekaz albo nas robaczków, gdziś na południu próbuje wydy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie bongo
Ja też pracuję już trochę w tej firmie i kasy na święta sobie nie przypominam, owszem bony były ale nigdy na Wielkanoc, i w mniejszej kwocie. Przypominam sobie również trzynastki:). Pisanie że związki nic nie dały jest kłamstwem i powodowane jest chęcią siania zamętu i pieniactwa. moim zdaniem gdyby nie związki dostali byśmy na boże narodzenie po 3 stówki sodexów i na tym by się skończyło. A teraz dostajemy na rok prawie tysiaczka. Ale związki są be Jeśli naprawdę pracujesz tutaj długo musisz przyznać mi rację. Chyba że chodzi Ci tylko o to by pokazać związek w złym świetle Radzę przestać uczyć się procedur na pamięć i zacząć używać mózgu, myśleć samodzielnie i wyciągać wnioski. Nie przypominam sobie listów od PP z życzeniami to jest nowość pewnie też przez związki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wielkie bongo: O jakich związkach piszesz? Robią coś ostatnio, piszą cokolwiek? Chociaż z tego co słyszałem pan prezio ostatnio zaczął znów nagabywać do wstąpienia w jego szeregi bo grunt mu się pali pod nogami i za chwilę znów na sklepie będzie pracował. Biedactwo jak on z tym brzuchem dostawę przyjmie ha ha ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja008
Ja0007 : wole poprzeć tego pana z dużym brzuchem niż pana dyrektora z gdańskiej siedziby. Rożnice - większą szanse na poprawę sytuacji na rynku pracy (i na naszym jyskowym polu walki) widzę w związkach zawodowych (i nie ważne czy pan z dużym brzuchem , czy chudy , czy murzyn albo chińczyk) A dyrektorzy , menadżery i inne kukiełki liczą się tylko z kasa - ty dla nich jesteś śmieciem , nie podoba się -wypier.... ci powiedzą i tyle , w kolejce po prace czekają setki. Dlaczego polak biedny? Bo głupi , dlaczego głupi , bo biedny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie bongo
Pan z dużym brzuchem?? Nie masz argumentów to nabijasz się czyjegoś brzucha. Oj to takie typowe. A co do kampanii zachęcających do wstąpienia w szeregi zz to uważasz że ten pan nie ma prawa tego robić? a zapomniałem nie ma procedury w tej kwestii na jysknet czyli czegoś takiego nie ma. Weźcie się trochę ogarnijcie ludziska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjghjgjgjgjgj
Ja mam marzenie świąteczne, oby cały związek zawodowy udławił się swoja nienawiścią. :D Oczywiście powinno się im życzyć by trochę zmądrzeli i zobaczyli świat we właściwych barwach ale to jet niemożliwe. Tez dziękuje FIRMIE za kasę na święta, świąteczny poczęstunek a Piotrowi za miłe życzenia. I również wszystkim składam życzenia, wesołych świat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
No czytam i nie wierzę:) Ilu szczęśliwych:) Hurra niech zyje pierwszy sekretarz. Polak to jednak musi byc niewolnkiem - mentalnosci sie nie zmieni. Wojenki ,prywata , klotnie o byle co , non stop - i podzialy. Grajdol Europy - tu zawsze bedzie nedza. PanuPiotrowi za nic nie dziekuje - bo kasa na swieta mi sie nalezy , nie dziekuje za placenie na czas - bo to standard i zaden luksus , nie dziekuje za ubrania robocze bo to tez standard , itp. To co gdzies jest standardem w Polsce wydaje sie co poniektorym ze to dopust Boży. To tylko swiadczy jak fatalny mamy rynek pracy. Aha - no i gdzie ten koniec swiata? Znowu go nie ma. Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byly Magazynier
Lahti Ja też pracowałem w tej firmie tyle co Ty Tez duzo widziałem i duzo przezyłem Jakbys wiedzial tyle co mowisz to bys wiedzial ze pieniadze na swieta nie pochodza od piotra Wiedzial bys tez to ze zarowno Ty jak i reszta valuowcow sa tylko pionkami a liczą się tylko wyniki statystyki i tabelki.Co do zwiazkow to juz kwestia indywiudalna Chce to sie zapisuje,nie chce to nie zapisuje Kazdy ma swoj rozum i powinien wiedzieć jakie są tego plusy a jakie minusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadad
"Ja mam marzenie świąteczne, oby cały związek zawodowy udławił się swoja nienawiścią. " -- niezła hipokryzja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iisk
gdzie tajny sie pałeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chomik II-IV
Ludzie!Spokojnie!Niechcący wywołałem lawinę z powodu zwykłego słowa "dziękuję". Dostałem ekstra pieniądze w grudniu i ciesze się z tego powodu.Nie wiem czy pochodzą z kieszeni związków,Piotra P.,z ZFŚS czy z odbytu właściciela firmy Jysk.Na koncie mam napis ,ze od Jysk więc podziękowałem Firmie. I powtarzam "Dziękuję" ,bo grzecznośc i kultura wymaga ,aby za prezent podziękować.I to nie symboliczny ,ale całkiem konkretny. Nie jestem ślepym wielbicielem Firmy.Wiele tu głupoty,absurdów za które ktoś odpowiada.Ale mam porównanie do innych miejsc pracy - i w Polsce i za granicą(równiez w gloryfikowanych przez nas miejscach).Co moge powiedzieć? - mogłoby byc lepiej ,powinno być lepiej,ale jest naprawdę o wiele więcej miejsc gorszych do pracy. Uwazam ,ze jest lepiej niż np rok temu .Widać badanie satysfakcji i pobyt Kenneta przstraszył kilka osób.Pewnie niedługo będzie znowu badanie satysfakcji i powinnismy znowu szczerze napisać ,co sądzimy .Jeśli słupki skocza,ale np tylko o 10% to klimat będzie dalej do wytrzymania. Spokojnych świąt życzę i spokojnego przejścia do "wyprzedaży".Ludzie - luz - na sklepach to gorący okres,ale "zarząd" dalej odpoczywa i mozna sobie olać to i owo ...(jeśli macie normalnego kiera). Nienajlepszy pomysł z tą całą "wyprzedażą" zaraz po świętach,pojechac z jakąś akcją typu "super oferta poświąteczna"my na gwałt robimy akcje ,która tak naprawdę będzie się jeszcze ciagnać prawie 1.5 miesiąca.Pomysł godny ponownego przemyślenia. Zamiast skupić sie na kliencie,oferować dobry towar w "poświątecznych cenach" będziemy robić grupy cenowe, zmieniać plakaty,szyldy , dłubać w cenach,ciągać z miejsca na miejsce towar ,przewalać magazyn ,aby miejsce znależć na świąteczny przeżytek.Lidera nie uświadczysz,bo musi odwalić papiery ,których i tak nikt nie sprawdza i nimi sie nie kieruje ,bo są robione na czas wyznaczony przez "zarząd" ,a dostawa i tak wszystko weryfikuje,bo to ,co zaplanowane nie przyjechało... Ale wrzućmy na luz, teraz są juz prawie święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wszystkim i sobie życzę aby taki jeden regionalny co go zwą "kapo z auschwitz" w końcu trafił tam gdzie powinien, czyli na bruk. Jego pomysły i stosunek do ludzi z całą pewnością przeczą wszelkim wartościom Jysk. Pozdrawiam Jyskowiczów i życzę wesołych świąt. Ps. Należy się czy nie to kasa na święta jest ok. dzięx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polska mowa zdrowa mowa
a ja życzenia kieruje do działu audytu - by się otrząsnęli wreszcie , żeby skończyli z pozorowanymi kradzieżami;) Patryczek - we love you;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1941
Wszyatkiego Najlepszego na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Dużo miłości, spokoju i radości. Dla wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Towar z gazetki
Pan K. przez ZZ latał ostatnio bo mu się związkowcy wykruszają i biedak na sklep wróci jako sprzedawca i będzie robił za grosze, w końcu robił jako LS na umowę zastępstwo za dziewczynę która była na wychowawczym. Myślicie, że walczył o NAS? chciał się ustawić a teraz gdy wiedział, że wróci dziewczyna z wychowawczego latał po sklepach jak głupi, żeby kasa brać jako LS a nie sprzedawca jak kiedyś ! Póki prezesem ZZ jest pan K. nigdy się nie zapisze do nich, bo nie będzie mnie kombinator ( co chwile L4, wypadki w pracy itp) prezentował ! Kasa na święta w porównaniu z wieloma innymi firmami naprawdę SUPER, fakt duża część pochodzi od nas samych ale i tak duży plus. Gadacie, że firma patrzy tylko na tabelki wykresy itp, a jaka firma na to nie patrzy? chyba każda firma (właściciel w szczególnie) chce mieć jak najwięcej, liczą się zyski i tyle, w mało której pracy teraz, zwykły robol jest "szanowany" tak jak byśmy tego chcieli, tym bardziej w handlu, i albo się to akceptuje albo trzeba szukać innej pracy lub założyć własną. Jakby nikt nikogo nie "cisnął" to zamiast coś robić pewnie byśmy mieli wszystko w D... Co to absurdów w naszej firmie jest ich dużo, ale pracowałem w innej firmie, słyszę od znajomych jak jest gdzie indziej i JYSK się niczym nie wyróżnia w tej kwestii, ale jak to się mówi, wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
A nie wkurwia was to ,że pracując jesteście biedakami ,że ledwo starcza na wszystko ,że na mieszkanie trzeba brać kredyty na 30 lat podczas gdy w jebanej Danii sprzedawca za swoją pensję godnie żyje? I brak alternatyw - i bierność , choholi taniec narodu , uśpienie letarg. Teraz sylwester głupi naród bedzie "świętował" - po nowym roku podwyżki i po raz kolejny bierność i przyzwolenie. W tym kraju nic nie urośnie - przeklęta ziemia. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×