Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
Blokada świąteczna ja widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćegweer
Czemu blokada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio czytając komentarze klientów na profilu jysk na Facebooku natknęłam się na wpis pewnej pani, która zachwalała nasz sklep, napisała ze dostała od obsługi rabat na 20 zł w zamian za wypełnienie ankiety na telefonie.... czyli już wiemy w jaki sposób sklepy z nps 100% uzyskują ten wynik. Po prostu przekupują klientów. Drodzy DM-owie- może warto zainteresować się tematem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a co ty myślał? Wszystkie sklepy mające po 100 nps oszukują i wie o tym kazdy kto tylko pomyśli. DM i RM tez o tym wie Nie da sie miec 100% idealnnie obsłużonych klientów. Jak tego sie dokonuje? ALbo wlasnie przekupując, albo podchodzac z klientem i wypelniajac ankiete za niego. Jaki ma sens takie wtpełnianie? Nie wiem. Oprócz tortu nic to nie da, nic sie nie zmieni. Dziwi mnie tylko bierność RMów i HORa w tej kwestii, bo chyba szkoda takiej kasy na sztuczne wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyniki mają być sztuczne i mają być dobre żeby dunole byli zadowoleni i dali piorusiowi i jego dworowi więcej kasy dla nich bo przecież nie dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tych ludzi posrało. Kupują wszystko bez opamietania. Świąt się odechciewa wyprawiac jak patrzy na to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po świętach 1/8 zwrócą albo zareklamują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję w Jysk już 4 miesiące, nie mam zastrzeżeń póki co...tylko ten kierownik sklepu. Wiecznie nadęty, przynosi chumorki do pracy. Przychodząc do pracy patrzysz na minę i już wiesz, że dzień będzie choooojowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I szkoda, że na premię nie ma, a na sztuczne porządki w niektórych sklepach przed wizytą dunoli jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne ,że jeszcze informacji o rozdzielnikach na ogrodówkę nie ma . Już najwyższy czas wypełnić magazyny ,kontenery i wiaty sklepowe towarem ogrodowym jeśli chcemy być przed konkurencją. Informuję,że u mnie juz miejsce jest ,bo się wszystkie vigi sprzedały ,a melbu z rozdzielnika zapomnieli dać na ofertę miesiąca więc prosze natychmiast o 5 stołów Grimstad,5 słupków Leknesów , 23 parasole przeciwsłoneczne no i jakieś 15-20 zestawów juelsminde .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, nie pracuje w Jysk już od pół roku i jestem ciekaw jak system premiowania jakieś zmiany? Na święta dalej były te same widełki świadczeń? Kiedy pierwsze dostawy ogrodówki ?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba było się nie zwalniać to byś wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawi się ktoś jeszcze w te ,,konkursy"?? tak poparzyłem że stówa za oczekiwania to trochę bekę kręcą, a te parę groszy co można wyjąć to reotwarciówki biorą i spamują mi józkneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkursy ????? Kogo to.. Tu trzeba przetrwac nie ma kiedy polek zatowarowac bo nie ma kto , dopiero wczoraj chwila oddechu i nie goni cie horda spragnionych dobrej oferty, psychicznie trzeba dojsc do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybka oferta finansowania Jestem gotów pomóc W celu realizacji twoich projektów, funduszy biznesu, finansowanie studiów, zakup nieruchomości lub zmiana Twój samochód, zakup urządzeń ...., ciesz się wzorami pożyczki dostosowane do wszystkich Twoich potrzeb. Skorzystaj z naszej wiedzy rzetelny i szybki. Dla wszelkich informacji po prostu spraw sobie trud skontaktuj się z nami bezpośrednio. Aby uzyskać więcej informacji, możesz się ze mną skontaktować (Christcorinn @gmail.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojojoj jaka cisza zapanowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywnyjysk
I całe szczęście, że zapanowała cisza. Skończyło się (pewnie na chwilę) to wieczne użalanie osób bez honoru i ambicji, którzy nie mają odwagi zdecydować się na zmianę otoczenia, gdy coś im się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale lizod**y ciągle się czają i już pewnie myślami są przy sezonie ogrodowym. Ciekawe jak szybko będą wrzucać zdjęcia ogrodu w śniegu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślicie na temat wolnych niedziel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla sklepów które i tak miały otwarte do 20 w weekend to lepiej ale Ci co pracowali w sobotę do 18 a niedziele do 16 to sytuacja jednak sie pogorszyła. Zdecydowali za nas że w sobotę mamy pracować do 20 a w pracujące niedziele do 18 , chyba ze wolimy zmniejszyć sobie etat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu powyzej -jakis brak logiki w tym co piszesz. To nie lepiej że bedziesz miec tak naprawde trzy niedziele wolne? Co cie zbawi sobota pracujaca do 20 zamiast do 18?:) Aaaaaaa - badanie "satysfakcji" z pracy nadchodzi!!!! Pamiętajcie - prawdę , prawdę , prawdę , bez owiajania w bawełnę. Niech się valuesy trzęsą w gdańsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu powyzej -jakis brak logiki w tym co piszesz. To nie lepiej że bedziesz miec tak naprawde trzy niedziele wolne? Co cie zbawi sobota pracujaca do 20 zamiast do 18?:) Aaaaaaa - badanie "satysfakcji" z pracy nadchodzi!!!! Pamiętajcie - prawdę , prawdę , prawdę , bez owiajania w bawełnę. Niech się valuesy trzęsą w gdańsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże_uchroń_mnie_od_JYSK
Nie mogę pojąc dlaczego w każdym innym sklepie - małym, dużym, u prywaciarza, w korpo, opłaca się zatrudniać 20 pracowników na placówkę a w JYSK 7-8 to już jest dużo za dużo. Rozumiem że te osoby miałyby o wiele większe pensje od konkurencji, ale tak nie jest i raczej mieścimy się w ogonie płac niż w czołówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywnyjysk
Na razie to Ty się tutaj czaisz, bezesensownie wylewając swoje żale. Wolę oglądać zdjęcia wrzucane przez ludzi podpisujących imieniem i nazwiskiem, niż czytać takie idiotyczne, nic nie wnoszące komentarze. A co do niedziel to chodzą pogłoski, że niektóre sklepy mogą być czynne od 9 lub też w niedzielę do 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmiana cen we wtorek wieczorem na białe i tych samych cen na drugi dzień wieczorem na żółte - bezcenne mistrzostwo planowanego marketingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam tu każdy może zarabiać w domowym zaciszu na własny rachunek https://freebitco.in/?r=3281589 dzisiejszy kurs Bitcoin 49661 zł daje naprawdę dobre możliwości do wygenerowania sporego zysku jeśli się zdecydujesz i założysz konto to wytłumaczę jak działać w programie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma na każdym kroku nas ru...a, ale lizood**y i tak się z tego cieszą. Ale co zrobić jak dla nich praca w jysku to cały sens życia, a wręcz religia. Dzień bez wrzuconej fotki lub oceny jakiejś na FB to dzień stracony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nadal w tej firmie pracujesz, skoro "na każdym kroku Cie ru...a"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×