Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
Jak wy czasem p*********e i przepraszam tu tych ktorzy maja rzeczywiscie cos merytorycznego do napisania bo z nimi sie zgadzam macie rację na tym forum jest nas za mało zgoda i że wydaje się za dużo na jakieś pierdy typu plakaty 2500 sklepów zgoda że zarobki nie są adekwatne do stażu pracy (jeśli nowy pracownik ma 2800 )zgoda ale nikt nas tu nie trzyma i są gorsze firmy Zamiast świadczeń świątecznych w formie gotówki są bony i to o połowę mniejsze firma Carrefour Polska świadczenia za straty odpowiada pracownik i premia mniejsza o straty ta sama firma Regionalny traktuje Cię ja Pana szmatę Carrefour pracujesz 30 dni po 16 godzin !!!!!!!!!!!! Nie ma z możliwości wypowiedzi swojego zdania inna firma i jest mnóstwo takich porównań ale trzeba usiąść i zrobić takie statystyki i ja je zrobię dlaczego bo każdy ma prawo wiedzieć jak jest gdzie indziej a gdzie indziej niestety jest gorzej swoją drogą szukam administratorów nowej strony która powstanie odnośnie pracy w jysk i handlu ludzi patrzacych obiektywnie na rzeczywistość a nie jakaś tam solidarność której niema pozdrawiam niepiotrus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram Cię kolego "niepiotrusiu" w 100% i podpisuję się pod Twoimi słowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ilu jest pracowników którzy odeszli do lepszej firmy, bo tak źle im się pracowało w jysk. A po pół roku wracali z podkulonym ogonkiem i prosili o powrót bo okazywało się, że "nie wszystko złoto co się świeci"? Wszyscy z Was JYSKOWE MARUDY powinniście spróbować swoich sił gdzie indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupku zacznij od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj gorąco robi się co niektórym Piotrusią. Już lizanie dupska na FB nie wystarcza i nawet tu włażą. Wiadomo jakie są problemy z zatrudnieniem sensownego nowego pracownika - i może dlatego taka osoba dostaje tyle samo co nowa albo i więcej. Tylko w końcu tak przegną, że ludzie zaczną masowo odchodzić i ciekawe jak sobie poradzą takie nowe jyskowe baranki. A gadanie typu "jak się nie podoba to się zwolnij" jest tak samo debilne jak całe podejście firmy do pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"...że ludzie zaczną masowo odchodzić i ciekawe jak sobie poradzą takie nowe jyskowe baranki...." - tak, zaczną i nagle przestaną mieć kredyt hipoteczny i rodzinę na utrzymaniu :P To przecież główny argument, że nie zmieniacie pracy mimo, że Wam nie odpowiada ale jednak zaczniecie masowo odchodzić, hahaha... Szczyt hipokryzji. Żenada 100% Również popieram kolęgę - niepiotrus !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś napisał ze zna ludzi którzy sie zwolnili i wrócili u mnie jest odwrotnie znak ludzi którzy sie zwolnili i sa zadowoleni ze nie pracują w jysk .Idiotyczne firma pamiętam jak sie zatrudnianialem ekipa byka zgrana na przestrzeni 2 lat prawie wszyscy sie zwolnili ja jeszcze zostałem.I tak powinno być w firmie pierwszego dnia wypełnianie na kompie durne testy jak to jakiś koleś sam otworzył jysk i zapieprzal od rana do wieczora sprzedaja bajki jaka to dobra firma a jak traktują pracownika pracuje za dwóch przychodzi kretyn z ulicy i dostaje więcej .Idealna firma a musze sprzedawać używane materace.I jakiś Piotruś pisze mi dlaczego narzekam bo przecież firma idealna a jak cis sie nie podoba to powinienem się zwolnić debile które liza du*e reguinalnemu .Przyszłość firmy moze nie teraz ale w przyszłości Ukraińcy będą tam pracować bo nikt ne będzie chciał tam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat to firma niechętnie ponownie zatrudnia byłych pracowników. Ciekawe tylko dlaczego ostatnio pojawiło się tu tylu Piotrusiów wychwalających firmę?? Może nie mają już szmat do prasowania czy trawy do malowania na zielono? Kołderki i ręczniki równo ułożone? Ale zaraz przyjdzie black friday i będzie pełno zdjęć z przebieranek i wystroju sklepu. Potem można się przebrać w czapeczkę i inne stroje niby świąteczne. Także Piotrusie do dzieła - my tu sobie pomarudzimy, a wy bawcie się i wrzucajcie foty na FB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotrusie dostały nakaz chwalenia firmy i wystawiania dobrych opinii bo ludzie masowo się zwalniają i na ich miejsce nikt nie chce przyjsc bo nikt głupi nie jest i najpierw poczyta co się dzieje w firmie. O każdej pracy (sklepy) jest dużo opinii, dobrych i złych, ale tyle złych co o jysku to żadna firma nie ma... na smt już mało kto się zgłasza, teraz parcie maja sprane głowy na program dla regionalnych. Myślą ze kasa większa hahahaha kij i marchewka dla bezmózgich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu sie zgodzę z kolego wyżej jysk ma duzo złych opinii cos w tym jest. Zawsze sie znajdzie maruda ze skomentuje prace w swoim sklepie w jakiejś firmie ale w jysk na tym forum ciezko znaleść dobre opinie. Przepraszam sa dobre opinie pisane przez kilku regionalnych heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regionalni maja swoich ludzi nazywają sie po łacinie lizusus o***tus bardzo dobrze wykonują swoja pracę chwaląc firmę :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie mogę napisać że mnie się podoba ta praca skoro tak jest Dlaczego nie mogę napisać że mam miła atmosferę w pracy skoro to prawda Dlaczego nie mogę napisać że mamy czasem dużo pracy a w 2 osoby jest ciężko to też prawda Dlaczego nie mogę napisać pozytywnymch rzeczy jesli takie sa u nas a już wiem bo nazwziecie mnie Piotrusiem lub lizyd**em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w stanie uwierzyc ze ci sie podoba praca ze wzgledu na ludzi z ktorymi pracujesz, ale to przeciez nie zalezy od firmy tylko dobrze trafiles po prostu, a placa wyzsza dla nowych pracownikow jest brakiem szacunku I tego nigdy nie zrozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się częściowo z Tobą ale moim zdaniem powinno być to rozwiązane w inny sposób jeśli już firma daje stawki nowym pracownikom takie jak doświadczonym z kilkuletnim stażem to nic złego ale masz rację jest to trochę nie fajne i powinno być to rozwiązane moim zdaniem w sposób bardzo prosty dodatki stażowe do wypłaty ale tym musiały by się zająć nasze szanowne związki zawodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są ludzie, którzy mają wysokie kwalifikacje do pracy w jyskkołchozie i są tacy, co spadła im sztabka złota z nieba. Nawet pracując w dwie osoby, wysłuchując poniżających uwag od pseudo klientów będą Customersami. Ale pranie mózgów niestety postępuje - co widzę u mnie. Pierwsze co robią po przyjściu do pracy to sprawdzanie indeksów - choć i tak je znają :) A może jakiś "meil" od dystrykta? Można zabrać premię miesięczną, oddawać nadgodziny kosztem innych pracowników, płacić te same pieniądze nowym pracownikom, tolerować braki z DCR wrzucając je w nasze regulacje i nawet premii kwartalnej się nie doczekamy, dawać "po dyszce"na lody gdy zarabiamy setki tysięcy... Można pisać same pochwały, można pisać same negatywy. Ale najbardziej obiektywne jest zawsze - jaką firma ma rotację wśród pracowników i liczba ogłoszeń o pracę w danym sklepie. Im lepszy kolega DM-SM tym większy burdelik na sklepie !!! Więc chyba tak dobrze to tu nie jest jak to Piotrusie by przedstawiali ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje im się że podwyżka to jakieś nie wiadomo co. Szczują ludzi psełdo podwyżkami, ta dbają o dobrą atmosferę wśród pracowników. Ciekawe czy DM z ulicy po szkoleniu dostanie tyle co ten z 5 letnim stażem? Tak firma dzieli się zyskami z pracownikami, marketing ciągnie kasę że hej. Są widoczne skutki NIE a rzeka kasy płynie, tam są nasze pieniądze. Walczyć o indeksy po co, co z tego mamy nic więc polecajmy serie BASIC. Klient wyda mniej Jysk zarobi mniej, bo co ma nas motywować chyba KASA, jest niema więc po co się starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w sklepie połowa załogi odeszła w ciągu ostatniego roku, nagroda dla tych co zostali to pensje o 150-200 brutto więcej od nowych pracowników. Czy warto zostawać??? Raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
200zl.brutto wiecej od nowego pracownika to chyba OM I OB maja hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtgghuuh
Cieszcie sie u nas w rosmanie kazdy zatrudniony pracownik ma tyle samo co ten kilkuletnimnstazem..to jest masakra....zarabiamy nienajgorzej kasjer krakow 2500 do2700...ale ribimy jak roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje do końca roku i kończę z jyskiem wyjeżdżam za granicę mam dość pracy w tym sklepie . Nie boje sie ciężkiej pracy ale ale jak mam zapierdzielac to wole za konkretne pieniądze a nie wypłatę jyskowa.Na sklepie pracuje za dwóch siedzę na kasie kolejka ogromna ktoś d**e truje przepraszam ale widziałam w tv reklamę czy macie kołdrę za 50 złPrzykro mi kołdra mamy najtańszą za 55 i lament ale w reklamie.....i tak cały dzień a przy kasie kolejka.Większość fajnej ekipy sie zwolniła pracuja lenie straszne . Oczyma to świadczy ze na przestrzeni 2 lat prawie nikt nie pracuje .Na magazynie wielkości duże mieszkania jeden wielki syyyfffff ciągle dostawy nie ma jak mieć porządku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Black friday czas olać go moczem, niech poczują straty. Niech się zacznie, gdzie badanie satysfakcji z pracy. Ktoś wie tam też oceny firmę jak zasługuje ;))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy wy widzicie co się dzieje na lizofejsie? Foty z imprezy w domu, w koszulkach black friday, w łazience, w łóżku, o masakra!!!! Ktoś ogarnia co ci ludzie maja w głowach? Ja rozumiem dla beki wstawić u siebie na profil, ale firmowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie potrafię zrozumiec tego zjawiska:) "Gdy praca za mocno wchodzi do głowy.. " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc, jestem nowy w jysk (pcim dolny) planuje zrobic impreze w domu ale mam tylko 5 koszulek firmowych. Ktos moze mi przeslac wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbrawo
Też z tego smiechlem Większej żenady nie widziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden dzień sklepy zamknięte i szajba odbija, żyć nie mogą bez pracy. Pewnie śpią w niebieskich koszulach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jysk stał się pracodawcą niepoważnie traktującym swój największy zasób jakim są ludzie tworzący zespoły. Pracownicy są marginelizowani i słabo opłacani, a to przecież my stanowimy sól tej firmy i mamy realny wpływ na obroty i na to jak firma jest postrzegana przez klientów. Nieuczciwy jest system premiowania i a wynagrodzenia niskie, to wszystko sprawia że ludzie są sfrustrowani i odchodzą. Bardzo to źle wszystko wygląda i jest to po prostu przykre. Sama praca nie jest zła ale czas się zwijać bo chyba lepiej tu już było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba Ci nowi śmieją się z tych z kilkuletnim stażem. Na początku jest dużym leszczem a biorą więcej od rekinów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a was co, boli ze ktos poza marudzeniem lubi spędzić sobie fajnie czas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chlanie wódy w koszulkach black friday nie jest fajne wstawianie tego na publiczne forum tez nie jest fajne a wrecz zenujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×