Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość Pracownik Magazynuu
Bo to jakaś p***a,która jedyne co potrafi,to plakać anonimowo na forum.Chłopie nie bądź p***a,wez sie za jaja.Zrob cos,zmien prace.Da sie ,Tylko trzeba chcieć,a nie marudzić na forum.Od tego nie zmienisz swojej sytuacji.Teraz jest takie bezrobocie,że nie wykrecisz sie że nie ma pracy.Kto mial jaja i troche ambicji,zmienił prace.Reszta chowa glowe miedzy nogi a po pracy struga bohatera na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcinając się w wasze pisanie wnioskuję, że kolega od magazynu nie ma jaj i ambicji bo ciągle tu pracuje. I nawet został dupolizem :) Pewnie liczy na awans po testach kubusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik Magazynuuu
Dlaczego wnioskujesz ze mi sie praca nie podoba ?Wiesz jesli by mi bylo tak zle jak jest tobie,to nie pracowalbym juz .Nie narzekam,jestem szarym pracownikiem.Nie licze na zaden awans,bo jest mi to do szczescia nie potrzebne.Na podstawie wpisu na forum nazywasz mnie dupolizem ?To chyba jedyne na co cie stac.Jedyne zdanie narzekaczy-albo narzekasz,albo jestes dupolizem.Zal czytac takie wypociny.Napisz cos konkretnego,merytorycznie.Czy tylko potrafisz obrazac ludzi,bo maja inne zdanie niz ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
System premiowania przy wolnych niedzielach zostaje taki sam... wiecie co to oznacza dla Nas?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejne ru....nko się szykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będą dżinsy, żeby dobrze zagłosować w ocenie satysfakcji. To dobrze, wolę dżinsy od pączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy od dżinsów byłby gin z tonikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta firma to nic specjalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakie kwieciste przypomnienie wszystkich tych "benefitów" które nam łaskawie firma daje:) Dział HR wzniosl sie na wyzyny w swych staraniach o to , by nam przypomniec jaki jysk dla nas dobry:) Brzmiało to wręcz żenująco .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale trzęsonko w dziale HR. Śmiesznie sie to czyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiedz co do benefitów: -płatne urlopy -ogrzewanie -światło i energia elektryczna -od czasu do czasu spokojna 10 minutowa przerwa -drabiny na mgazynie (nie trzeba skakać w góre)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze Darmowa toaleta +papier i mydło do rąk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ankieta oczywiście anonimowa ale potem P. dodaje że będą zalecenia do regionu i do każdego sklepu. Czyli anonimowość ale potem sm/sl bedzie sie tlumaczyc dlaczego komuś sie coś nie podoba w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak teraz nie dacie subiektywnej oceny, bo was postami przekonają na fb i jysknecie to nie placzcie. Nie ma za czym, za gorsza ocene dostana feedback z Danii i moze cos sie... Natomiast za taka sama jak dwa lata temu, zostanie co jest. Dalej beda rekrutowac sprzedawcow bez doswiadczenia za dwojke na papierze, a biedra daje wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za reklamacje materacy po zmianie umowy z dostawca to powinni : audytowi,rss'om i Dm'om odbijac od premi a nie sklepom jak wzial szit w ladnej folii. sklepy i tak cale g.. maja( w wiekszosci na tampony) z tej kwartalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ta ankieta idzie do dunoli, że taka sraczka jest z góry. Aż nawet sam Piotr p nagrywa filmik o udziale w ankiecie. Jeśli wszyscy wyrazimy to co na kafaterii to może coś pójdzie... Ale wątpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam zamiar olać ankietę i w ogóle do niej nie podejść , myślę że to zaboli bardziej. Pamiętam jakie było parcie 2 lata temu żeby wypełniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklamacje materacy to jedno a drugie to kanapy po zmianie których nie mozna reklamowac. I co ja mam robic z uszkodzonymi albo reklamowanymi przez klienta? Vilsy przychodzą każda paczka w innym odcieniu, krzywe, zle wywiercone otwory i musimy z tego cos wyczarowac. A regulacje zmniejszone do 0,65.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tyle - nie trzęscie d****i tylko oceńcie zgodnie ze swoim sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak każdy dobrze wypełni ankietę to się dunole zdziwią, tylko się nie bójcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaak, już to widzę. Wszyscy się będą bali i wypełnia tak ze piotrusie zadowolone będą. Super firma, super warunki, po prostu cud miód. Będą mieli czym się szczycić w pisaniu ogłoszeń rekrutacyjnych. Żenada. Ja zamierzam napisać cała prawdę. To co mi nie pasuje odpowiednio ocenie. W końcu jest to narzędzie do wypowiedzenia swojego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rowniez sie nie bede pierd...ł w tańću aż pewnie pozniej zostane wezwany na dywanik do regionalnego z zapytaniem czemu tak zle oceniam prace,, w koncu to anonimowa ankieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam że to napiszę ale moim zdaniem większość nie całość to opinie zakonpleksionych burakow które boją się odezwać przez całe dwa lata a na forum są tacy z***biscie i mocni w słowach ludzie część z was ma dużo racji ale to można naprawić nie tylko motywujące innych do złej oceny a samym wypełniając ankietę na 100 procent czasem wystarczy pogadać przynajmniej w soud1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam ogród już przyjęty do naszych pełnych miejsca magazynów? Czy stoi w śniegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego moje wypowiedzi nie są wyświetlane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ta ankieta to nie tylko ocena samej firmy i warunków socjalnych. Oceniacie też współpracowników i swojego kierownika. Jeżeli zespół jest zgrany, to ocena na poziomie sklepu wyjdzie dobrze, a jeżeli kierownik to kawał gn...ja to ankieta to pokaże-zwolnią go, wymienią na "lepszego" i znowu będziecie płakać na forum jakie to życie jest niesprawiedliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ta ankieta to nie tylko ocena samej firmy i warunków socjalnych. Oceniacie też współpracowników i swojego kierownika. Jeżeli zespół jest zgrany, to ocena na poziomie sklepu wyjdzie dobrze, a jeżeli kierownik to kawał gn...ja to ankieta to pokaże-zwolnią go, wymienią na "lepszego" i znowu będziecie płakać na forum jakie to życie jest niesprawiedliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TY nie mąć ludziom w głowach , bo ocena satysfakcji w pracy to nie samobój sprzedawany własnym kolegom (zapłacili ci za te brednie?) , tylko ocena firmy na wielu aspektach. Miedzy innymi ocena zaufania i wiarygodnosci dla meteorytowej - a ta dla mnie jest na poziomie zerowym. Sklep sklepowi nierówny - dla wielu sklepów marne premie lub ich brak jest wystarczającym powodem by wystawic ocenę słabą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz badania zrobione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×