Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość Niezły numer
Poczytałem trochę poprzednich stron i wiecie co wyczytałem? Kilkanaście stron wcześniej, kilkanaście osób jeździło po firmie, że nie opublikowała badania satysfakcji. Afera była straszna. Potem przeczytałem jak to pan szef zwiazków wszedł w posiadanie kompromitujacych dokumentów. Od razu kilka osób napisało "Przemek opublikuj ten dokument" i co i klops. Dlaczego teraz nie krzyczymy tak jak wtedy. Chyba już wiem. Jak my coś spiep...ymy to spoko, jak oni to krętacze i głupki. Specyficzna sprawiedliwość. Teraz czekam na prostackie ataki, wyzwiska pod tytułem "czyżby ktoś z administracji" itp. Wiecie co? Nie przejmę się tym, nie jestescie w stanie mnie obrazić. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prato
Wiecie co, czytam i płakać mi sie chce. Jeśli komuś nie pasi to niech się zwolni,proste.Fakt były lepsze czasy,ale prawie wszędzie jest gorzej, a te największe marudy niech do betoniarki idą i zobaczą co to ciężka harówka na bochenek chleba. Myślę że marudzą najwieksze nieroby i ściemniacze.Nie szanujecie tego co macie. inni nie mają pracy choć intensywnie szukkają.Co byście ludzie chcieli Irlandię może Hiszpanię a może japonię. Jeśli nie czujecie się w tej firmie(niezadowoleni) to się zwolnijcie.A jeśli centrala w Gdańsku ma oddać jakieś miliony to jest centrali problem,Jysk Polska jest bogatą firmą jak na te czasy. A związki i centrala sa siebie warci-ani jedni ani drudzy nie przedstawiają konkretów a podwyżek i tak niebedzie bo trzeba skończyć MC i nową centrale w Gdańsku. Co do tego,że jakaś firma zarządała dane od jakiegoś forum-dane takie może zarządać policja na wniosek prokuratury, i aby firma się dowiedziała kto to musi złożyć sprawę o zniesławienie i działanie na szkodę firmy,a takiego faktu nie było . Pozdrawiam wszystkich jyskowiczów i naprawde SZANUJCIE SIĘ LUDZIE bez względu czy jesteśmy sprzedawcami , dyrektorami, Larsem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oposqw1
no tak lepiej nic nie mówić ,myśleć sobie zawsze może być gorzej,harować jak wól za grosze,ale jak to prato pisze SZANUJCIE SIĘ LUDZIE ! takich bzdur to dawno nie czytałem a jak to ktoś z poza jyska chce zobaczyć jak wygląda ciężka harówka na bochenek chleba... to zapraszam na dostawę, kiedy jest 3 osoby na zmianie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do: do ...jakie to ma znaczeni
Dzięki za odpowiedź :) Czy taka pożyczka musi być na jakiś konkretny cel (remont, auto itp.), czy można ją wziąść bez podawania konkretnych powodów i bez przedstawiania jakiś kosztorysów czy faktur? Z góry dzięki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hamax
Weź może zapytaj kierownika albo poczytaj procedury, to się wszystkiego dowiesz na temat pożyczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prato
Do oposqw1 SZanowaś się -czyli nie ubliżać ani poniżać ect. a jeśli żle płacą to poszukaj lepszej pracy albo startuj na regiona lub kierownika. chyba masz takie mozliwości przecież.A myślisz że tylko u nas jest tak z pensją? Cieszmy się ze mamy na czas,ze mamy cos tam na święta itd. Inni nie mają nawet połowy z tego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze-niskie-ceny
prato, masz zerowe pojecie o takich rzeczach, wiec rzeczywiście lepiej weź się do roboty, a nie wypisuj bzdur o forach i prokuraturze. przyjedzie regionalny i znowu ochrzan dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oposqw1
Prace zmienię na pewno i nie zamierzam mieć więcej nic wspólnego z tym cyrkiem,ale nie zmienia to postaci rzeczy że dopóki tu pracuje chce godnie zarabiać.A jeśli myślisz ze w jysku jest dobrze to grubo się mylisz ,ta firma przede wszystkim stwarza pozory typu jysk values ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała polska czyta dzieciom...
bajki typu "wszędzie jest tak samo albo gorzej" można wsadzić sobie głęboko w ... półkę, przekonajcie się sami, zamiast tracić energię na ciągłym narzekaniu weźcie się porządnie w garść i poszukajcie innej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magazynier
Najgorsze jest w tym wszystkim podejście ludzi typu prato "Cieszmy się ze mamy na czas,ze mamy cos tam na święta itd. Inni nie mają nawet połowy z tego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto ot
No właśnie - ten pierdolony minimalizm. Cieszmy się kurwa mac ze mamy tysiąz złotych bo inni mają 500. Jestesmy dziadami Europy i bedziemy - bo za duzo ludzi o podobnym podejsciu. Robcie i nawet za 400 na larsena. Zwijam zagle z tego syfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troll 111111111111
Mam propozycje dla wszystkich frustratów! Załóżcie własne firmy i ktoś będzie na Was robił :D bo chyba o to wam chodzi. :-D Możecie jeszcze starać się o posady dyrektorów, prezesów i wtedy nic robić nie będziecie, samochód, laptop wam dadzą no i może w końcu przestaniecie jątrzyć, jak was przyjmą oczywiście lub jak będziecie potrafili zarządzać własna firmą. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ch w du
Podwyżki podwyżki podwyzki. Teraz gaz 10 % do góry. Pensje stoją! Zadowolony jestes "trolu" ze swoich zarobkow? Praca nie chroni przed bieda czy uwazasz ze to normalne? Kurwa jak mozna byc taki debilem! To wielki koncern wiesz jakie oni maja profity! Wiesz ile kasy wszystkie te koncery "produkuja"? Polska to dla nich raj - tania sila robocza ktora byle gównem da sie omamic do tego wysokie bezrobocie i mamy zielona wyspe! Obudz sie trolu bo ci garb wyrosnie i nawet 40 nie dozyjesz dzieki takiemu poziomowi zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KońPociagowy
Może nich pani Ewa M. zgłosi sie lekarza, a nie pierdoli w mediach co jej ślina na język wlezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolter
Pani Mroczek niech Pani się w końcu obudzi i przestanie opowiadać ludziom kłamstwa. Protest jest m.in. dlatego, że zarząd nie ma absolutnie chęci przystąpienia do rozmów, mediator był już wyznaczony przez ministerstwo, lecz m.in. jaśnie oświecona pani od HR negowała ciągle jego wiarygodność chociaż mediator miał poparcie ministerstwa. W końcu to sam mediator zrezygnował aby mediacje mogły w końcu się odbyć. Teraz trwa oczekiwanie na nowego mediatora i ciekawe co teraz będzie nie pasowało, kolor oczu? a może karnacja?. Bo do tej pory ciągle coś było nie tak i coś ciągle państwu z Gdańska nie pasowało. PROSZĘ WIĘC NIE MÓWIĆ O BRAKU SZUKANIA KOMPROMISU ZE STRONY ZWIĄZKU, BO DOBREJ WOLI BRAKUJE TYLKO I WYŁĄCZNIE ZE STRONY DYREKCJI NACZELNEJ. Co do samego referendum to od samego początku, prowadzone były działania mające na celu zniechęcenie pracowników do brania udziału w referendum, czy to poprzez rozsiewania błędnych informacji o tajności numerów pracowniczych (sama firma nie dochowała tajności tych numerów), czy poprzez różnego rodzaju czarny PR, dążący do przedstawiania w złym świetle działań związku oraz przedstawiania nie prawdziwych informacji o dobrej woli dyrekcji. Na koniec w kwestii sprostowania zarobki w cale nie kształtują się na poziomie średniej branżowej kto jest zainteresowany o to link do badań w tej kwestii, dodam, że magazynierzy zarabiają w Jysku 1800 brutto http://www.wynagrodzenia.pl/moja_pl aca.php?s=174&Magazynier Jak więc widzimy trochę tutaj brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale coś mi się nie zgadza w tych płacach magazyniera... Po pierwsze są to wartości uśrednione na całą Polskę, a nie dane województwo, czy miasto. A najlepsze jest to, że to są płace całkowite, a u nas podałeś stawkę podstawową bez premii! Też brałem udział w tym badaniu i niestety w moim mieście moja wypłata jest zbliżona do mediany. Poza tym każdy może wziąć udział w tym badaniu i po wypełnieniu ankiety otrzyma dostęp do podsumowania zbiorczego wszystkich stanowisk z podziałem na branże, region, wykształcenie, wielkość miasta oraz otrzymywane dodatkowe benefity. Mam propozycję - wypełnijmy ankietę i podajmy odchylenie od mediany w naszym województwie lub mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolter
theq nie masz racji ponieważ: -wyraźnie jest napisane płaca brutto a dopiero poniżej informacja o premiach - Pani Mroczek mówi średniej dla kraju więc wartości podane na tej stronie jako wartości dla całego kraju mają sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolter
theq nie masz racji ponieważ: -wyraźnie jest napisane płaca brutto a dopiero poniżej informacja o premiach - Pani Mroczek mówi średniej dla kraju więc wartości podane na tej stronie jako wartości dla całego kraju mają sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolter
Ok trochę się zagalopowałem z tymi danymi, rzeczywiście wynagrodzenia całkowite. Żeby mieć pełny ogląd należałoby znać pensję podstawową bo premie są różne w różnych firmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolter
Ok trochę się zagalopowałem z tymi danymi, rzeczywiście wynagrodzenia całkowite. Żeby mieć pełny ogląd należałoby znać pensję podstawową bo premie są różne w różnych firmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety w opisie już na górze jest info o wynagrodzeniu całkowitym. Poniżej są szczegółowo podane części składowe - 88% płaca podstawowa oraz 12% premia! W wyliczeniu średnia premia wychodzi na poziomie 267,60 brutto czyli niecałe 190 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby mieć wgląd w wartości i pewność wyników to każdy mógłby zrobić tę ankietę... I tak jak pisałem - wyniki wypadają średnio. Niestety średnio w moim województwie, ale może gdzieś indziej rozbieżności będą większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście nie zmienia to faktu, ze rozmawiamy tu o wynagrodzeniu, a nie o zakresie obowiązków. Takich badań jeszcze nikt nie prowadzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kliczko Wladimir
Burza sie rozpętała! - Walka miesiąca:na forum walczą pani z Mrocznością w nazwisku oraz prezio Solidarności!!!Moze to i dobrze - wygląda na to ,że to neutralne pole .Nikt tyłów oficjalnie nie da,jest czas na ripostę!Dawać!Jazda!Waga zawodnikówjednak nierówna -za Mrocznością stoi w cieniu osoba będąca pośród pierwszych czterystu najbogatszych ludzi świata.Za preziem słabiutkie tyły .Walka ustawiona chyba więc Na forum równiez coraz więcej zwolenników słusznej polityki firmy - wiernopoddańcze pieski zawsze załośnie poskaczą jak Pawłow rozkaże!Skaczcie.Taka wasza natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kliczko Wladimir
Coś mi przerwało. Więc w drugiej walce (mozna by ja jednak ustawic jako preludium do walki miesiąca) ciągle rosnacy w siły zwolennicy słusznej polityki firmy (upasione na żarciu od swego Pawłowa) naprzeciw zredukowanych cieniasów.Cieniasy cały czas mocne,caly czas dogryzają.Ciosy wyprowadzaja dobre- czasem silne i ślepe,ale często podstepne i inteligentne.Nie maja nic do stracenia i moga walic poniżej bandy.Walka jednak tez sie wydaje ustawiona - bardzo bogaty sponsor w tle ekipy słusznej polityki firmy,zawodnicy wypoczeci (weekendy zawsze maja wolne,komfortowe dojazdy słuzbowymi Skodami)), dobrze odżywieni(pensyjki niezredukowane,w zanadrzu karta firmowa) , no i komfort psychiczny.Moze byc ciekawie!Zaklady co do wyników walk przyjmuja zaklady bukmacherskie w RADOMSKU,uczciwosc wyplat gwarantuje sama pani Tereska.Nad przestrzeganiem procedur walk czuwac bedzie sama Katarzyna S. !Gwiazdorska obsada ,zdeterminowani zawodnicy !- czego chciec więcej !Zapraszamy do dalszej części wątku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Kliczko - dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się, że w tych walkach nie będzie zwycięzców - jeśli na jednym polu coś zyskasz to od razy na dwóch innych stracisz :) Tak w jednym, jak i drugim obozie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze impulsy słabo sie sprzedawały w tej kampanii jeden sklep w naszym regionie tylko powyzej sredniej he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×