Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miliannnna

Jakie kolory pasują do fioletu? pastelowego i ciemnego

Polecane posty

Gość miliannnna

A które odradzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miliannnna
up doradzcie proszę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sobie go własnie kupiłam
mi sie ostatanio podoba zestawienie ze złotem choc koloru złota nie lubie. ogólnie fiolet to ciezki kolor, trudno go sie zestawia - ja go nosze z czarnym i jeansem, pastelowy moze jeszcze pasowac z białym, ale z innymi kompetnie mi sie nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowa***
I to są chyba jedyne pasujące do siebie zestawy kolorów; oprócz tego złota, może być też taki piaskowo-beżowy-ecru. Zaryzykowałbym jeszcze brąz, ale bardziej do takiego lila fioletu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemny bord

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miliannnna
Ciężko z tym fioletem nie? Podoba mi się teraz na wiosnę i chciałabym odświeżyć swoją szafę... A widziałyście gdzieś fajne ciuszki w tym kolorze? W sieciówkach typu hm,mango,zara albo na allegro coś fajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaakasmala
myślę, że fajnie do fioletu może wyglądać blady odcień żółtego, czarny, biały, srebrny, zielony, a nawet czerwony - wiele możliwości :) Fiolet jest piękny i tworzy ciekawe zestawienia z wieloma kolorami. Ostatnio kupiłam sobie fioletowe baletki z tej strony, mają kilka ładnych rzeczy w tym kolorze : www.sklep.dlaurody.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolet z zielenią
?? czerwienia za nic nie pasuje! te kolory sie gryzą po prostu! wyglądac pstrokato ne kazdy lubi. polecam topik o kolorze fioletowym - tam jest pare zdjec gdie mozna kupic fajne fioletowe ciuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miliannnna
baleriny fajne!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolet tylko z czekoladą
do tego "drewniana" biżuteria w ciemniejszym kolorze- bosko:) Fiolet z czernią też ujdzie...ale tylko zimą- wiosna za oknem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miliannnna
Dziewczyny dawajcie jeszcze jakieś fajne namiary na ciuszki i buty z fioletową nutką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruyuiyregh
ostatnio słyszałam wypowiedź jakiejś stylistki , no fakt że od fryzur, że jak czasem ma problemy z dopasowaniem jakichś kolorów to ona obserwuje przyrode, otaczający świat, bo ponoć w przyroda dopasowuje kolory świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nojaaaaaaaaaaa
zdecydowanie zolty pasuje :) uwielbiam takie polaczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony świetnie wyglada z
ciemnym fioletem :)) A zielony najlepiej jakby był w kolrze zielonej trawy wiosna :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolet i czerwony na tak
odpowiednie odcienie fioletu i czerwieni dają naprawdę super efekt, dla mnie te kolory naprawdę do siebie pasują i łącze je z powodzeniem, oprócz tego zielony jak najbardziej z fioletem współgra no i żółty również, fiolet można jeszcze połączyć z szarym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nojaaaaaaaaaaaaaaaa
dokladnie - fiolet super wyglada z zoltym, czerwonym, zielonym, szarym, czarnym i ROŻOWYM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczególnie na papudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styl666
Za nic w świenie nie założyłabym fioletu połączonego z różem. Takie połączenie wygląda dobrze tylko w wystroju wnętrz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paróweczka
do ciemnego na moje oko dobrze wygląda trawiasty, soczysty zielony oraz oliwkowy; chłodny, jasny żółty tez wygląda dobrze, mnie sie tez podoba połączenie z cyklamenem do jasnego fioletu dolączyłabym rudy, oliwkowy, szary, zielony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja to ja
zgadzam się z jaakasmalą do fioletowego pasuje wiele kolorów a juz na pewno czerwony, czasami sama ubieram sie mieszając te kolorki, wszystko zalezy od odcieni a no i do fioletu uwielbiam tez złoto, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skkskaaaaa
Boooosh, fiolet to cięzki kolor??? Z zaproponowanych połączeń fiolet z czarnym to pogrzebowym masakra, fiolet z białym jeszcze bardziej. Fiolet pasuje do zielonego, żółtego, pomarańczowego, różowego, popielatego, niektórych odcieni niebieskiego, czerwonego. Wszystko zależy od typu fioletu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaa
fiolet świetnie wygląda z jeansem. Mi osobiście bardzo podoba się z szarym, z czarnym trochę smutno ale można też go ozywić... Fajnie wygląda z kremowym, ciemnozielonym, białym :) ze złotym i żółtym według mnie wygląda trochę tandetnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaRkEr xD
do fioletu pasuje idealnie kolor rozowy mozna polaczyc fiolet + roz + czern

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaRkEr xD
tylkoo niee czerwien a poloczenie zlota i fioletu to obcja bazarowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko123
KOlory fioletu pasują do koloru jasnego np.fioletowy jasny nie można mieszać fioletowego z czerwonym,niebieskim,zielonym,i pomarańczowym itp.PONIEWAŻ fiolet nie lubi ostrych kolorów tylko grającymi z sobą a nie rywalizacyjnymi jak np.rzucające się w oczy.;) Pozdrawiam..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steeella
Mi najbardziej podoba się fiolet z Fioletowymi torbami i butami świetnie do siebie pasują ;) Ja osobiście nosze np.coś fioletowego z Fioletowymi pantoflikami oczywiście! z dżinsami niebieskimi lub czarnymi tobba oczywiście fioletowa (duża)!i dodatki świetnie wyglondam chociaż tak myśle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stylistka Radzi
PO PIERWSZE NIGDY NIE WOLNO MIESZAĆ FIOLETU Z CZERWONYM !!!!!!! ponieważ to drażni nie tylko oko ale oszpeca fiolet! Najbardziej pasuje do fioletu (siwy)! Albo do dżinsu!!! Pozdrawiam Was Gorąco Anna Z Zielonej Góry Stylistka H&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stylistka Radzi
Nie Zgodzę się z Kilkoma osobami np.że fiolet nie pasuje do czarnego wręcz przeciwnie Kolory jaskrawe do jaskrawych Ciemne do ciemnych to każda stylistka i na forach internetowych ci powie. Kolor fioletowy pasuje!!!do czarnego i pięknie się komponują razem z dodatkami i nie tylko ;) Zapraszam na strone www.stylistka-radzi.pl Pozdrawiam Was Wszystkich.!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×