Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miliannnna

Jakie kolory pasują do fioletu? pastelowego i ciemnego

Polecane posty

Gość Sylistka Radzi
Nie zgodzę się z Kilkoma Osobami które mówią że czarny nie pasuje do fioletu wręcz przeciwnie bardzo pasuje!!! Radze Ubierać się stosownie do okoliczności Oczywiście że fiolet nie pasuje do eleganckich dżinsów i do swetra koloru Fioletu myśle że,kolory pasują do siebie ale nie tak jak widać wizualnie Moie Rady Się Sprawdzają! Pozdrawiam Ania Z Zielonej Góry.;) Stylistka z H&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGNUM D....iSSSSSAAAA RADZIII
DZIEWCZYNY! wszystkie wiemy że świetnie wyglądamy w fiolecie z siwym i czarnym nie które puste dziewczyny gadają bzdury ja zgadzam się w 100% z (stylistka radzi) ;) Ma 100% racie nie tylko w tych komentarzach ale na innych forach internetowych np.na www.pantofelik.com albo www.babski-swiat.pl polecam nie tylko strony ale i rady stylistki prawdziwej stylistki ;) Pozdrowienia Marlena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keisak...wroc
zieleń , zieleń i jeszcze raz zieleń !!! nie bójmy sie mocnych soczystych ciemnych kolorów ............ . szykuje sie własnie na wesele . zakładam czarną sukienke , piękne delikatne - choć bardzo wyraziste , fioletowe szpilki ( cuuuuuuuuudne !!!!) i.... szukam zielonej kopertówki :) ( najlepiej kolorowej gdzie bedzie przeważała soczysta ciemna zieleń + fiolet , żółć ) , lub jednokolorowej , piękne połączenie ... . nie zapominajmy o dodatkach !!! może kolczyk na jednym uchu lub branzoletka w zupełnie innym odcieniu ......a moze nawet kolorze .:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma_rta
zależy od odcieniu, ale dla mnie zdecydowanie do fioletu pasi czerwień, ostatnio zakochałam się w połączeniu fioletu z turkusem. Złoto też tworzy niezłe zestawienie, ale tylko na imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sadziecie o połączeniu
fioletowej sukienki szarego bolerka i torebi a czarnych butach ? Jak by do tego biżuterie ubrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze tak
a moze tak filoetowa sukienka czarne buty czarne bolerki i srebna bizuteria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna M
o fioletu idealnie pasuje granat:):))polecam , bardzo modny w tym sezonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 96nika96
ja bardzo lubie laczyc fiolet z oliwka... to jest piekne polaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonnnnaaa
do fioletu kochana pasuje oliwka, pomarańcz, musztardowy a ja to nawet turkusowy albo czerwony nakładam, a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitellia
Do fioletu :) Bialy i czarny najlepiej chyba pasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie pdooba sie
polaczenie fioletu z szarym, srebrnym, popielatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Style queen
Wczoraj kupiłam sobie kilka modowych rzeczy w tym sezonie tj spodnie, buty, spadało i bluzki w kolorach niebieski( dopasowalam w identycznym kolorze pasek do spodni i buty i wyglada to ślicznie), pomarańczowy, jasny zieleń itd oraz buty w kolorze jasny fiolet coś jakby kwiat Bez, ale nie wiem co mogę konkretnie dobrać jaki dodatek do nich. Chociaż wolałabym coś w identycznym kolorze może okulary p.słoneczne, pasek, naszyjniki, bransoleta, apaszka, torebka bądź bluzka...co myślicie? Jakieś pomysły? Z góry dziękuje xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Style queen
Wczoraj kupiłam sobie kilka modowych rzeczy w tym sezonie tj spodnie, buty, spadało i bluzki w kolorach niebieski( dopasowalam w identycznym kolorze pasek do spodni i buty i wyglada to ślicznie), pomarańczowy, jasny zieleń itd oraz buty w kolorze jasny fiolet coś jakby kwiat Bez, ale nie wiem co mogę konkretnie dobrać jaki dodatek do nich. Chociaż wolałabym coś w identycznym kolorze może okulary p.słoneczne, pasek, naszyjniki, bransoleta, apaszka, torebka bądź bluzka...co myślicie? Jakieś pomysły? Z góry dziękuje xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Style queen
Wczoraj kupiłam sobie kilka modowych rzeczy w tym sezonie tj spodnie, buty, apaszki i bluzki w kolorach niebieski( dopasowalam w identycznym kolorze pasek do spodni i buty i wyglada to ślicznie), pomarańczowy, jasny zieleń itd oraz buty w kolorze jasny fiolet coś jakby kwiat Bez, ale nie wiem co mogę konkretnie dobrać jaki dodatek do nich. Chociaż wolałabym coś w identycznym kolorze może okulary p.słoneczne, pasek, naszyjniki, bransoleta, apaszka, torebka bądź bluzka...co myślicie? Jakieś pomysły? Z góry dziękuje xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremowy czyli ecrui
biały szary srebrny czasem złoty, czarny , beże niektóre zielenie a nawet czerwienie, granaty błękity, różowe kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kmk
Nie łączyłam fioletu z czerwienią ale tylko z bardziej neutralnymi kolorami jak czerń.Nie potrafię sobie wyobrazić fioletu w połączeniu z np. zielonym.Ale fiolet i złoto/żółty wygląda fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupka szuka
z pomaranczem - moje ulubione polaczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoniaraNWD
Myślę, że wszystko zależy od odcieni. I od fioletu i od drugiego koloru zależy. Ale tak ogólnie , to zgadzam się że fiolet pasuje do zielonego, czerwnoego itp a nie tyko do brązowego..Ludzie- to że Wam się nie podoba, nie znaczy że ładnie nie wygląda. Moja koleżanka ostatnio założyła czerone spodnie i fioletową bluzkę. Wyglądało to przefajnie. Każdy kolor z każdym można łączyć, po to są jego różne odcienie. Moim zdaniem, trzeba próbować . Ja mam fioletowy pokój i wokół różne kolory. Jest bardzo ładnie. Nie tylko jest ten brązowy ( chodź żeczywiście ładnie to wygląda , ale bez przesady ) , ale i inne kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żółty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×