Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

takaONA26

szukam pierscionka..........................

Polecane posty

kochane Kobietki!ja z prosba do Was.szukam pierscionka,jest on szeroki chyba ok 2cm,ma kilka oczek(cyrkonii??),żółte zloto,na pewno znacie jakies adresy stron jubilerskich,sama tez go szukalam,ale bez skutku:( pierwszy raz tak zachwycila mnie biżuteria:D z gory dziekuje!!i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj może pod swoim łóżkiem albo w lesie? tam rosna dokładnie takie pierścionki, jakie Ty chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takaONA26 : dziewczyno, nie rozumiesz że założyłas temat, na ktory malo kto Ci pomoże? to tak jakbys napisala: szukam jabłek i wsyzsyc Ci ejdnogłośnie odpiszą TO IDŹ DO SKLEPU! a nie tu nam zawracasz dupe pytaniami i zero konretów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała porzeczka>>>>robilam tak,nie znalazlam go .myslalam,ze moze ktoras z Was skojarzy o jaki mi pierscionek chodzi i poda adres stronki:) ale nie ma tak latwo:) oby wiecej takich problemow :D ale dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozanne
www.apart.pl www.aren-jubiler.com www.jubilerschubert.pl www.redrubin.pl www.excelsior.pl www.goldcommerce.pl NAJBARDZIEJ ZNANE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na jakiej podstawie mozna to skojarzyć? że jest złoty, ma 2 cm i ma cyrkonie? jak dasz ogłoszenie: sprzedam auto to wiadomo, że ma 4 koła i kierownice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozanne DZIEKUJE!!!! (sekata,chyba tylko ty nie zrozumialas co napisalam.skoro nie mozesz lub nie chcesz pomoc to sie nie wypowiadaj wcale..wyluzuj :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozanne podała tylko linki do stron, które bez problemu powinnaś znaleźc jako pierwsze na goglach (ponoć juz szukałaś....chyba nie dokładnie skoro nie wiesz gdzie można znaleśc pierścionki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie.najpierw podziekowalam a potem zajrzałam tam i nie ma tam mojego pierscionka.oj sekata..a ty dalej nie wiesz o co mi chodzi.moze dziewczyny szukajace np obraczek akurat wpadly na podobny pierscionek do "mojego" i tylko dlatego tu napisalam.na codzien tez tak zrzędzisz czy tylko na forum sie tak wyżywasz? i odczep sie ode mnie .myslalam ze na tym dziale sa mile kobietki,ale zawsze sie jakas fladra trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojezu WIEM o co Ci chodzi, ale tak mało pdoałaś szczegółów tego peirścionka..dużo jest takich szerokich przecież i złotych, no ale dobra, już nic nie mówie, nie chcę byc podwójna flądrą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo jest :) to pokaż :D jakbys go zobaczyla to tez bys sie w nim zakochala.i za cholere nie umiem go inaczej opisac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozniej posiedze na necie
to poszukam bo nie bede miala nic innego do roboty. jak znajde top podrzuce ci tu inka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila moja mila
dziołcha, 2 cm to jakaś chyba nakrętka od śruby! :P Weź se zmierz, ile masz miejsca na palcu, gdzie się nosi pierścionki, a potem zakładaj durne topiki :o sękata dobrze ci mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila moja mila
RZadko jak coś, Sękata;) ale 2 cm.. pierścionki 5mm są już grube, a 2 cm nie każdemu na palcu się zmieści :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, no ale cooo tam, w końcu ja flądra jestem i się nie znam.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(zarówno jesli chodzi o RZ jak i o 2cm pierścionki :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam mowie ze ten pierscionek jest zajebisty :) widocznie go nie widzialyscie w sklepach( szukam go w necie zeby porownac ceny),jest taki troszke sygnetowy i jak go w koncu znajde to wam kopary opadna :D,a co do durnych topikow,to widzialam durniejsze na kafeterii :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale on ma duzo wiecej oczek
niż 3!!! takich to ja widziałąam duzoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×