Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DorotaPoznan

wynik testu pozytywny,moge jednak nie byc w ciazy?

Polecane posty

Gość gilonka1
hej dziewczynki...ja jestem w 35 tyg ciazy:):)przed zajsciem bralam duphaston a potem luteine....i wtedy zaszlam..a teraz juz tylko tygodnie odliczam,wiec glowa do gory pozdrawiam was i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka86
Wyniki już są... Wynik negatywny... Na prawdę kochane nie życzę żadnej z Was, w ogóle nikomu nie życzę aby przeżył takie rozczarowanie jak ja... Teścik ciążowy wykazuję piękne dwie krechy, okres spóźnia sie 2 tygodnie, no ciąża jak wypisz wymaluj, a tu usg nie wykazuje ciąży, teraz badanie krwi też nie... No myślałam, że umrę z rozpaczy jak widziałam, że wynik negatywny... matko no za co to wszystko... A już tak się cieszyłam, że jestem w ciąży... Dobrze, że jeszcze nie zdążyłam pochwalić się o tym wszystkim, bo dopiero bym przeżywała jakbym miała sie wszystkim teraz tłumaczyć, że jednak nie jestem... No teraz to już chyba nie ma wątpliwości co do tego, że nie jestem w ciązy...Badanie krwi na pewno by to wykryło, prawda dziewczyny? No ale co zrobić, trzeba próbować dalej... Dzisiaj biorę ostatnia tabletkę lecytyny, kilka dni poźniej powinnam już dostać @ (tak mi lekarka powiedziała)... No i co jak dostanę już tą "małpę" to zaczynam przygodę z wiesiołkiem... Pozdrawiam Was dziewczyny i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka86
dora26 z całego serduszka życzę Ci aby Ci się udało :):) Ale tak na zapas radzę nie cieszyć się z góry, spójrz na mój przypadek... Poszperałam trochę w necie i znalazłam kilka powodów przez które test ciążowy może dać fałszywie pozytywny wynik... oto niektóre z nich: -przyjmowanie leków przeciwdepresyjnych -choroby nerek -nadczynność tarczycy -usunięcie operacyjne jajnika -leki hormonalne zawierające hCG, zwykle podawane w zastrzykach -nowotwór jajnika, wątroby, cysty ja żadnego z tych podpunktów nie potrafie przytoczyć do siębię, a mimo to test dał fałszywie pozytywny wynik... Może to faktycznie te zmiany hormonalne, ale do cholerki od czego te zmiany... dora26 trzymam kciuki aby fasolka była :):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora26
Witam ponownie!!! Odebrałam wczoraj wynik bety: 116956!!!!!! Zwariowałam ze szczęścia, mąż też!!!! Według normy na badaniu to 7 tc. We wtorek lekarz, zobaczymy czy będziemy cieszyć się jeszcze bardziej! Dzięki za słowa wsparcia. Wszystko się ułoży. Trzymajcie tymczasem kciuki!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka86
dora gratuluję :) Ale szczęście, wyobrażam sobie waszą radość :) A objawy jakieś już masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora26
Witam!! Milka dzięki za gratulacje!!! Wierzę bardzo mocno, że Tobie też się uda!!!! Cierpliwości i spokuju życzę. My też długo próbowaliśmy. Co do objawów to lekkie mdłości ale z reguły popołudniowe, no i wylczy apetyt jak na mnie niejadka :-). A tak poza tym czuję się super dobrze!!!! Zobaczymy co jutro lekarz powie. Mam nadzieję że z maleństwem wszystko dobrze. Napiszę jak będę coś wiedzieć. Pozdrowienia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_mz2
Dziewczyny wczoraj robiłam test wyszedł nieprawidłowy dzisiaj w po drodze do pracy kupiłam następny wyszedł pozytywny, pobiegłam po nastepny wyszedł nieprwidłowy i jeszcze jeden kursik do apteki i wynik negatywny. Okres spóźnia mi sie jeden dzien, postanowiłam zrobic jeszcze tescik jutro z samego rana. Strasznie sie denerwuje bo nie planowałam drugiego dziecka teraz. Mam pytanko ile sie czeka na wyniki z krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FFFFF Być może poronienie, Ale nie chcę Cię wprowadzać w błąd. Najlepiej daj się zbadac lekarzowi, jesli lekarz nie będzie pewny idź do drugiego. Mam jednak nadzieję, ze wszystko bedzie tak jak chcesz... po Twojej myśli. Ja starałam się o maluszka ponad pol roku. Mówię tutaj o staraniu bo seks "na całego" był już od wiele dłużej więc zajsc w ciążę mogłam o wiele wcześniej. Po wielu miesiącac nieudanych prób poprpostu z narzeczonym odpuscilismy, doszlismy do wnisku, ze po ślubie [ktory mial sie odbyc za pol roku) zaczniemy nowe starania ze stertą leków. W miedzyczasie przygotowalismy sie do ciązy [juz poslubnej :P] biorąc kwas foliowy - ja, narzeczony androvit:) i tak po 2 tygodniach zażywania witaminek i nie myśleniu tak obsesyjnie o ciąży pojawiło się nowe życie pod moim serduszkiem!!!:) Nie mogłam w to uwierzyć, zrobilam 3 testy ciązowe, wszystkie zamiast rano to popołudniu bo nie wytrzymałabym do rana:) Potem lekarz to potwierdził:) Także dziewczyny moim zdaniem trzeba się odstresować, nie myśleć tak obsesyjnie o ciąży, po prostu na jakis czas odpuscic, powiedziec sobie "jak bedzie to będzie... jak Bóg da to da":)) Trzymam za Was wszystkie dziewczyny kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mi sie okres spoznia prawie miesiac robiłam 3 testy i wyszły pozytywne a lekarz mi poiwedział ze prawdopodobnie mam torbiela aolbo jestem w ciazy sam nie mogł tego stwierdzic i tez niewiem co o tym myslec..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatałódź
najgorsza jest ta niepewność:/ mnie okres spóźnia się jakieś 3 tyg., piszę "jakieś" bo w marcu zaprzestalam zazywania tabl. anty po czym mialam tylko jeden okres, a drugi juz sie nie pojawil wygląda na to że zaszłam w ciążę:) w dzień matki zrobiłam rano test-tylko dla sprawdzenia jaka jest syt. i wcale nie spodziewałam się pozytywnegowyniku a tu dwie kreseczki:) super prezent:) no więc zrobiłam od razu drugi dla upewnienia-tez pozytyw. a do tej pory zrobilam juz 6 roznych testow (!);p wszystkie pozytywne. byłam u mojej gin, zbadala mnie, powiedziała "wygląda na to,że TAK" i przepisala luteinę na sprawdzenie-jak nie pojawi sie okres-ciąża, w przeciwnym razie nie ma ciazy. no i czekam narazie nic, 15.06 idę do innego ginekologa ktory bedzie umial badaniem potwierdzc lub wykluczyc ciążę, czekam poniedzialku z niecierpliwością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja031188
Cześć mam takie pytanie dzisiaj rano zaraz po obudzeniu zrobiłam test ciążowy. Obie kreski są bardzo wyrażne ale wcześniej tzn jakieś 2 dni temu brałam Ketonal który zawiera luteinę. Czy to może wpłynąc na pozytywny wynik testu?? Bardzo prosze o odpowiedz w pn Wybieram sie do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! od około 4ni mam bóle podbrzusza, trwają zaledwie kilka sekund i są identyczne jak w trakcie okresu, który powinnam dostać 2dni temu.Brzuch zrobił się jakiś taki nie całkiem do wciągnięcia (jestem bardzo szczupła i zauważyłam jakby takie troszkę "sadełko" Przed chwilą zrobiłam test ciążowy i pojawiły się 2kreski.Czy to może być ciąża? zrobiło mi to ogromną nadzieję bo od pół roku na to czekam... ale trochę się martwię bo dzisiaj dostałam dwa razy krwotok z nosa... czym to może być spowodowane? proszę poradźcie mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziennie mam bóle w podbrzuszu, uczucie puchnięcia. Co to może oznaczać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catia84
Hej dziewczyny! mam pytanko, dziś robilam test ciążowy i wynik był pozytywny, choc ta druga kreska byla słabo różowa, to jednak nie dało sie jej nie zauważyć. Jesli to prawda, to będzie gdzieś 3 tydzień czyli za wcześnie na wizytę u ginekologa. Dwa miesiące temu miałam wycinaną torbiel jajnika wraz z całym jajnikiem. Czytałam, ze to moze falszowac wynik. jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catia84
Witajcie! dzisiaj zrobiłam bete i wyszło mi piękne 0, testy z krwi sa jednak niezawodne, to był 17 dzień po owulacji więc na pewno jest wiarygodny, a jeśli chodzi o płytkowe, no to trudno, raz pokazują prawdę, raz nie, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelinnaa
witam. Mam pytanie.spuznia mi sie okres 4tygodnie robilam test az 3 razy i wyszedl mi pozytywnie mam nudnosci zawroty glowy bule brzucha z dolu i takie tam cžy to oznacza ze jestem w ciazy jak myslicie . Serdeczne pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś idę do lekarza okres spóźnia mi się 9 dni , 4 dni temu robiłam test i wyszedł pozytywny czy moge być pewną ciąży ? :) dzięki za odpowiedZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hch
na bank jesteś w ciąży lekarz to potwierdzi nie wiem czy już coś na usg wykaże ale jak cos to da skierowanie na badanie krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was bardzo serdecznie. Mam taki problem, jestem dosyc mloda jak na maciezynstwo, ale ostatnio mielismy dosyc stresujaca sytuacje z moim partnerem, nie staralismy sie o dziecko, ale doszlo do zblizenia bez zabezpieczenia, mialam wtedy dni plodne, ale nie skonczyl we mnie, mam plan zrobic test za kilka dni to juz bedzie powyzej 10 dni od stosunku, co do objawow to ciagle boli mnie brzuch, nie jest mi niedobrze za bardzo, ale jestem nerwowa, a w brzuchu mam.uczucie jakby....ucisku, skurczu...cos takiego, jakbym miala w brzuchu tone powietrza, ktore napina mi brzuch, byc moze to przez efekt placebo, bo tak sie boje tej ciazy, ze moglam wmowic sobie, ze napewno w niej jestem, a czytalam, ze to mmoze powodowac urojone objawy, poza tymm, czy nie.jest za wczesnie.na objawy ? Musze miec 100% pewnosci, ze jestem w ciazy, zanim komus powiem, bo jestem za mloda na dziecko i moja rodzina moze nie zaakceptowac tego ze sypiam ze swoim chlopakiem, czy test zrobiony w najblizszym czasie bedzie wiarygodny ( powtorze go 2 razy) i czy jesli nie biore zadnych lekow hormonalnych, ani nie mialam zadnych operacji to moge byc w ciazy ???? Prosze o pomoc !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was moje kochane. Mam pytanie.. Ja również jestem za mloda aby zostać matką.. Ale chodzi o to ze spóźnia mi sie okres, powinnam dostać cos okolo 21/22 sierpnia, dzisiaj mamy 27 sierpnia.. Wcześniej nie bylam pewna i przed planowanym okresem zrobilam test.. Pokazal mi dwie kreski z czego ta druga byla lekko różowa.. Dzisiaj powtórzyłam test i pokazal mi dwie ciemne kreski.. Ostatnio byla tez sytuacja ze dostalam od lekarki antybiotyk gdyż mialam stan zapalny z powodu rozcięcia na palcu .. Mam wzmorzony apetyt, jestem nerwowa a także mam uczucie jakby cos bąbelkowało mi w brzuchu.. W poniedzialek idę do ginekologa.. Czy to moze byc ciaza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja miałam dostać okres 12 lutego ale nadal nie mam wczoraj zrobiłam dwa testy dziś rano trzeci wszystkie pozytywne mam nadzieję że w końcu się udało bo od dawna się z mężem staramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie prawda, że test fałszywie pozytywny może wyjść tylko z w/w powodów. Ja niedawno robiłam test (okres spóźniał mi się tydzień), wyszedł pozytywny. A po paru dniach dostałam okresu(na pewno nie było to poronienie, bo zrobiłam kolejny test, który wyszedł neg). Byłam potem u lekarza, zrobił mi usg, nie stwierdził ciąży ani raka czy torbieli. Może pierwszy test wyszedł pozytywny, bo robiłam go popołudniu zamiast rano? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Witam was wszystkie 2 lata temu mia. Konizacja szyjki macicy nie wycieli mi wszystkiego tylko zmiany rakowe lekarka mówiła że mogę mieć problem z zajściem w ciążę ale oczywiście jest to możliwe. Dziś spóźnia mi się okres dwa dni piersi bardzo mnie bolą a do tego zrobiłam test i są dwie kreski 🙂 we wtorek pójdę do lekarza ale mam nadzieję że to już będzie ciąża nam 28 lat i od jakiś 4 miesięcy świadomie z chłopakiem staramy się o dzidziusia 🙂 pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×