Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcę ładnie wyglądać

Eleganckie buty dla wysokiej kobietki-jakie??

Polecane posty

o matko boska..czytam czytam, i nie wierze.. "rzuc tego frajera/ zostaw kurdupla/ po co sie masz meczyc z takim chlopem" matko boska.. we mnie by sie dawno buzowalo... sama jestem wysoka, ale moj chlopak jest ode mnie wyzszy o 3cm, nie jest to duzo... matko kochana.. ludzie sie ze soba wiaza, moze nie tylko po to zeby moc nosic wysokie obcasy?? a jak bedzie z nim zerwala to co ma niby powiedziec? "sorry ale za niski jestes i mi bylo glupio wkladac szpilki" ................no prosze was.... a co do topiku... no wiesz.. ameryki tu nie mozna odkryc... raczej sadze ze jakies sandalki (nie wiem dlaczego ale wydaje mi sie ze odkryte palce beda lepsze niz zabudowane czółenka) na nieiwlekim (3cm?) obcasie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buty z odkrytym palcem
nie są eleganckie; z odkrytą piętą też. To znaczy, jeśli masz cudo-stopy, to mozesz odkrywać i wszyscy bedą zachwyceni, ale z reguły na wazne uroczystości zakłada się buty kryte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoooka
Tak się składa, że niedawno byłam na weselu z facetam niższym ode mnie jakies hmmm...5 cm. Nie jest to mój facet, ale serdeczny przyjaciel. Ale tego nikt akurat z gości nei wiedział. Uznali nas za super parę bo bawiliśmy się idealnie! Śmieszą mnei te głupie komentarze i nazywanie Cię zboczoną! Nie moge uwierzyć w to, że w dzisiejszych czasach ludzie kierują się takimi głupimi stereotypami! Przecież nie wzrost, wygląd się liczy, tylko to, co się czuje i jaki człowiek jest! No chyba, że ja jestem staroświecka... :P Do rzeczy... Na ślub i początek wesela miałam niewysoki obcas, ok 4 cm. Ale potem...tak się rozszaleliśmy na parkeicie że i tak skończyłam w płaskich balerinach i tak było najwygodniej! ;) Najchętniej to bym na boso tańczyła, no ale jak to pewien poeta mawiał: trza być w butach na weselu! ;) Życzę udanej zabawy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramka82
przejrzyj sobie buty na tej stronie www.sklep.dlaurody.pl może coś fajnego znajdziesz. Mi się kilka fasonów tam podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×