Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nrm

obcisłe stroje, lycra, spandex...

Polecane posty

Gość Desire99
Przylaczam się. Też to lubie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borys12
super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek10112
To jest ktoś z wawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elastyczny
Kogo podnieca lycra i latex niech pisze na ramirrez1@o2.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lycra_men
Lycrafan takie stroje mozna kupic na allegro jest pełna gama kolorów i wzorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peniswlycrze
ja też uwielbiam ten rodzaj materiału jest bardzo elastyczny obcisły i wspaniale dopasowuje się do ciała idealnie go eksponując lubie jeżdzić w takich spodenkach na rowerze chodzić w nich po domu najbardziej lubię jak moja dziewczyna ubiera się w leginsy czarne i wypina się do mnie oczywiście pod spodem nie ma majtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veronika35
Tez uwielbiam stroje z likry sa boskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
veronika35:0 a jakie masz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veronika35
Topy szorty stroje plazoowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lycra fan
uwielbiam spandex na dziewczynie jest boski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Jestem rowerzystą i smigam w strojach z lycry. Bardzo fajnie się w tym jeździ. Szczególnie jak jest temperatura miedzy 14-18 stopni. Podczas zjazdów gdy balansuje ciałem niczym nie zachaczam a ubranie się nie brudzi tak szybko bo przylega do ciała. Przy butach SPD nogawki to konieczność w chłodne dni bo mam pewność że nic mi się podczas jazdy nie wkręci w łańcuch. Uczucie przyległej do ciała śliskiej tkaniny jest bardzo fajne. Szkoda tylko że mamy tak bardzo zaściankowe społeczeństwo bo niektórzy dziwnie patrzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lycraboy_wrocław
Uwielbiam nosić takie stroje. Często biegam, jeżdżę na rowerze i ćwiczę w ciuszkach z lycry i spandexu. Takie ubrania noszę od 16-go roku życia, od 20 do 24 godzin na dobę, prawie zawsze jest to w pełni zabudowany strój (kombinezon z zamkiem na plecach, rzadziej legginsy + body zapinane w kroku). Czasami do tego dochodzą rajstopy i elementy umożliwiające mi samowolne pozbycie się stroju. Tylko czasem, w największe upały odpuszczam noszenie kombinezonu, obowiązkowo zakładam wtedy czarne obcisłe legginsy pod spodnie. Zwykle noszę te ciuszki pod zwykłym ubraniem, wiadomo że reakcje ludzi na taki ubiór są różne. Chętnie poznam osobę z Wrocławia lub okolic którą kręcą takie klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal latex
własnie kupiłem kombinezon z lateksu i eko skory mnie tesz podnieca jest super na rower jak znalazł pozdrawiam szukam kolezamek z całej polski ktore lubia kombinezon latex adres michal.aug76@wp.pl lubiace tesz zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia1985
też kocham takie stroje, uwielbiam kombinezon z latexu, mam jeden , i czasami zakładam, mój facet ma bzika n tym punkcie, ostatnio kupił mi wibrujące jajeczko, włożyłam w siebie na to kombinezon i na rolki, było bosko, mało się nie przewróciłam, ale nie żałuję, było ciemno i nikt nie widział....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam sobie ekstra strój do fitnesu. Super elastyczny i jednocześnie cieniutki. Ze zwykłego wyrachowania - żeby zachęcić mojego faceta do ćwiczenia ze mną. Mamy małe studio fitness w domu, o wyjściu w nim nawet bym nie pomyślała - tak dokładnie przylega do ciała i wślizguje się w zakamarki - wiadomo gdzie. Podziałało rewelacyjnie, ale u nas spokoju nie może być długo. Namówił moją przyjaciółkę, żeby u nas poćwiczyła, najpierw dyskretnie się usunął, ale szybko dokupił jeden rowerek i teraz od czasu do czasu robimy sobie ćwiczenia we dwie pary. Właśnie w takich niesamowicie seksownych strojach, tzn faceci w szortach i koszulkach, ale my prezentujemy się bardzo odważnie - tamtym też to pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek_biała
Zapraszam wszystkie dziewczyny z Białej Podlaskiej lub okolic do wspólnego uprawiania sportów. Ja na rower czy rolki ubieram krótkie leginsy z lajkry, kombinezony kąpielowe albo gimnastyczne. Jeździ się super. Piotrek e-mail: piotrek_lajkra@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli niektóre dziewczyny też lubią lycre i obcisłe stroje ... fajnie. Szkoda że tak mało was jeździ w strojach rowerowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jeśli nie są obcisłe np. jedwabna bluzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurus
Witam. Od paru lat ubieram się w legginsy i koszulki z lycry. Super się w tym chodzi i jak jest chłodno to w legginsach jest ciepło a na upały mam spodenki. Moja narzeczona nie ma nic przeciwko. Na rowerze też się w tym stroju dobrze i wygodnie jeździ, a co najważniejsze to jak w leginsy mam na rower to nikt nie zwraca uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan lycry
Cześć dziewczyny jestem facetem fetyszystą i kocham jak dziewczyny mają na sobie getry legginsy z lycry piękne błyszczące są takie sexowne a chciałabym poznać napiszcie do mnie marxcin@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio zakupiłem sobie rajstopy Black Brilant firmy Gatta, nie prześwitują, są bardzo wygodne i świetnie się w nich na rowerze jeździ jak jest chłodno. Już wiem co będę na rower zakładał jak pojadę do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wsystki tez jestem fanem spandexu lycry i uwielbiam zakladac Kompielowki badz stringi , dlugie czarne legginsy na ktore zakladam jednoczesciowy kostium arena bedz speedo tez czarny ,koszulke i uwielbiam chodzic bedz jezdzic po lesie . poprostu lubie byc caly w lajkrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie czy można gdzieś porozmawiać na temat leginsów itp on line , bardzo mnie podniecają takie ubrania i chciałbym porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakładacie jakieś majtki pod leginsy? Fajnie się chodzi bez majtek, wygodnie i luźno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakładałam, ale mój nowy facet mnie nauczył że najładniej figura prezentuje się bez niczego pod spodem. Nie chodzi o przezroczystości czy camel toe, ale o estetykę. Obcisły strój ma pokazać zgrabną figurę, a jakiekolwiek odciski bielizny psują regularność linii. Dlatego jak już zakładam, to zrobił się standard że bez majtek, do jednolitości stylu, jak wtedy mówi, nie mam zakładać również biustonosza. Najczęściej w takim stylu funkcjonuję w domu, co byłoby ok, ale mam tak pozostawać również jak ktoś wpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo. Ja od zawsze po lycry nie ubieram majtek a jestem facetem. Lubię tę wolność, majtki tylko przeszkadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam wychodzic w kostiunie z lajkry . jestem wtedy taki podniecony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ktos jest z wawy i oprócz pisania na forum miałby ochotę spotkać się, porozmawiać itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×