Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam wazne zapytanie

OD KIEDY W PODRÓŻ Z NOWORODKIEM?10 H SAMOCHODEM

Polecane posty

Gość mam wazne zapytanie

moj maz pracuje za granica, nie bylam z tamtejszej opieki zadowolona wiec zdecydowalam urodzic w Polsce a potem do niego przyjechac. I wlasnie zastanawiam sie ile powinno miec malutkie dziecko nim wyrusze z nim w podroz? samolotem odpada, pojedziemy samochode, maz mnie odbierze, czy miesieczne dziecko moze jechac tyle godz w samochodzie czy poczekac dluzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z moim synem ,ktory mial trzy miesiace bylam w podroozy ( 16 godz) samochodem i bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wazne zapytanie
trzy miesiace to juz cos moja mala ma 2 tyg i zastanawiam sie czy za tydz moge juz jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja radzilam sie pediatry ,namawial mnie bym poczekala ,az dziecko skonczy trzy miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My równiez z mezem czekalismy z jazda do Polski az maly skonczy 3 miesiace. Mieszkamy w Holandii. Jechalismy 15 godzin a ostatnio 13. Dziecko prawie cala droge spalo. Radzilabym Ci jeszcze troszke poczekac. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wazne zapytanie
hej nati nati ja wlasnie mam zamiar dojechac do meza bo mieszkamy na stale w holandii. pogadam z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do jakiego miasta jesli moge wiedziec, moze blisko mnie ;) teraz bedziemy sie przeprowadzac w okolice Amersfoort/Leusden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wazne zapytanie
Haga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, to spory kawalek ode mnie :) Pozdrówka i wszystkiego dobrego dla Twojego maluszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×