Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bananofee

Ile kosztuja zdjecia ze slubu reportaz+plener

Polecane posty

Gość Komedia81
Za mi Pana szkoda, robil Pan zdjecia w Kaczkowie :PP a nie wie Pan gdzie jest Ciechocinek. Nigdy nie za pozno na lekcje geografii, moze zamiast siedziec tu i zawalac forum reklamami, wezmie Pan mape Polski i sie podszkoli. jak mowie na nauka nigdy nie jest za pozno, przynajmniej bedzie Pan wiedzial dokad sie udac za pare lat do sanatorium :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...patrz Bananofee,jakie to proste.To tylko od 700 do 8000,-PLN,a jeszcze ta jakość..no trudne pytanie.Całe szczęście,że praktycznie ślub jest jeden,a pózniej to raczej sami \"pstrykamy\" i nawet różnica nie jest duża,wystarczy pewnie talent na taką okoliczność.Wszystko jednak da się wytłumaczyć w sposób naukowy...Przeciętny Kowalski nie dostrzega różnicy,bo nie wszyscy rodzą się artystami...ale,ale cenę to już widzi.Więc wybieraj co ci \"kieszeń mówi\"..:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bananofee
Siekba dziekuje slicznie za info, poniekad masz racje, przedzial jest dosc obszerny i faktycznie dla kazdego cos sie znajdzie. Ja zdecydowalam sie na 3000zl, uwazam, ze fotograf wart ceny. Ale jakie beda efekty to sie okaze. Poki co dziekuje za odpowiedz (malo ich tutaj :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiechu wartee
Cały ten temat to wielka jedna prowokacja.. Czemu w takim wypadku ma służyć ta prowokacja? Sztuczny temat, aby kilku fotografów w rozwijającej się dyskusji mogło się wszystkim pokazać. Jeśli ktoś umie wyszukać kafeterię to potrafi wpisać w google frazy związane z fotografią ślubną. Stron z propozycjami i cenami są setki nie licząc portali ślubnych. Normalnie myślący człowiek nie będzie prosił o radę ludzi, których nigdy nie widział na oczy i ich nie zna. Fotografowie promujący się poprzez manipulowanie uczestnikami forum to najgorsza grupa usługodawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bananofee
Ja tam uwazam, ze Ci panowie sobie tylko zaszkodzili, bo nikt nie bedzie traktowal powaznie ludzi sledzacych cale dnie forum, zamiast zajmowac sie praca. Mnie ten topic pomogl, bo pojecia nie mialam ile zdjecia moga kosztowac, czy 200zl czy 5000, nie zebym sie calkowicie sugerowala, ale przynajmniej przygotowalam sie na to ile to moze kosztowac i podjelam decyzje. A to, ze z prostego pytania zrobil sie blog desperatow, to juz inna historia. Dziekuje slicznie wszystkim, ktorzy odpowiadali na pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małami45
Zależy gdzie zrobisz zdjęcia. Możesz trafić na bardzo dobrą okazję ale nie zawsze powiedziane jest że zdjęcia będą takie jakie można sobie wymarzyć. Ja mogę Ci polecić tylko jednego fotografa z którego z resztą korzystałam nie tylko ja ale też wiele moich przyjaciółek: http://www.michalkowalski.pl - Pan Michał-pełen profesjonalizm, ładne ujęcia, dobra organizacja- nic tylko polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę placic 2500,woj.swietokrzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z plenerowych zdjęć faktycznie byłyście zadowolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z narzeczonym również planujemy przyjęcie weselne w plenerze. chcę żeby to był wyjątkowy dzień, który zapadnie wszystkim w pamięci. Współpracuję z Panią Aleksandrą z Aj-event.pl i jestem niezmiernie jej wdzięczna za pomoc na każdym etapie przygotowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×