Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oscypka

jak zmienic mleko modyfikowane?

Polecane posty

Gość oscypka

witam mojej corci od pocztku podawalam bebiko 1 gotowe w butelkach jednak mala ma po nim straszne wzdecia. chcialabym je zmienic na omneo. w zwiazku z tym mam pytania czy moge od razu podac nowe mleko, czy powinnam je mieszac poczatkowo ze starym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej mieszać nie wolno. A zmianę mleka najlepiej skonsultować z pediatrą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oscypka
moj pediatra powiedzial ze moge zmienic jednak nie zapytalam sie go w jaki sposob :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmienialam tak-po prostu.te nie dobre to dawalam inne i nic sie zlego z dzieckiem nie dzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mleko które ma mniej substancji mogących wywolać alergie, wzdęcia, biegunki itd można zmienic odrazu. gdybyś zmieniała odwrotnie z omneo na zwykle wtedy trzeba by bylo mieszac - przynajmniej tak mi kazala pediatra. Jak zmienialam z nan na nutramigen to odrazu a jak z nutramigenu na bebilon to musiałam mieszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotka Matylda w papilotach
pomyśl logicznie, skoro po starym ma wzdęcia, to co ci da mieszanie?? Jeżeli dalej dziecko będzie miało wzdęcia to nie będziesz wiedziała od czego aż się tak zakręcisz że nic nie będziesz wiedzieć. Po prostu mleko się zmienia od razu, bez mieszania z innymi, i obserwujesz czy te nowe służy dziecku czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotka Matylda w papilotach
Brzuchacz--->głos oddany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oscypka
dziekuje bardzo za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmieniałam z bebilonu 1 na bebilon ar- za zgoda pediatry, stopniowo, mieszalam az zaszlam na ar ( około tygodnia wprowadzalam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmieniłam z bebiko 1 na enfamil 1 bez żadnego mieszania i jest ok. Lekarz doradził mi enfamil bo przy karminiu piersią lepsze jest mleko lekkostrawne a enfamil podobno takie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×