Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wild Dream

Do czego nosić takie buty?

Polecane posty

Wpadły mi w oko te buty: http://allegro.pl/item316409103_bucikowo_wszystkie_kolory_teczy_od_ss_z_usa_39.html Zastanawiam się nad ich zakupem, ale nie jestem do końca przekonana, bo są kiczowate i w ogóle trochę przesadzone. Z drugiej strony mam kilka pomysłów, z czym je nosić, ale może jeszcze któraś z was mi coś ciekawego doradzi przed zakupem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Bardzo fajne na wiosnę czy lato. Te czrno białe i zółto-niebiesko-czerwone mi się podobają. Do jakiś sukieneczek w dobrze dobranej kolorystyce, do dżinsów. Mi sie podobają. Nie twierdzę, że są przesadzone i kiczowate ( chociaż jedne są - ten kolor odcieni różu i fioletu, a reszta jest spoko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja się zastanawiam nad czarno-białymi albo właśnie tymi w fiolecie:) A co do raczysz zartowac, jaki to strój? Widzę, że znasz się na tego typu rzeczach, może coś podpowiesz, bo ja nie w temacie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strój do tych butów mniej kolorowy,ja bym założyła dżinsy i jakis gładki top i fajną duża torbę w jednym kolorze pasującym do odcieni bucików ,może jakąś fajną grubą bransoletkę taką z plastiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×