Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona_z_drobnymi_w_portfelu

ONE TREE HILL 5 SEZON!

Polecane posty

dobra to najpierw opowiem o moich wrazeniach zwiazanych z 17 odc :) Byl taki w miare. nawet mi sie podobal. szczegolnie niektore sceny. ogolnie deb i skills no normalnie wymięk :D:D nie spodziewalam sie kompletnie. i wogole jaka ona tera szaloona sie zrobila xD nathan z małym na hulajnodze-tez bombowe sceny. haley z jamiem i ich rozmowa, i wogole fajny pomysl ze tak sie krecili na tej hustawce.. fajne ;p haley i peyton na dachu tez przyjemna scenka. mia-pozytywne zaskoczenie,ze wrocila. i hallelujah zaspiewane przez nia-bomba lucas i wybuch wscieklosci i agresji- hahaha boski szał. :D:D Lucas i jego koncowa scena..? wieprz. to najgorsze co peyton mogla od niego uslyszec.. Brooke i Angie. Poryczalam sie jak Brooke oddawalam małą pielegniarce.. :( Chirurg wydaje sie milutki i przesympatyczny. ale i tak pewnie nic z tego nie bedzie.. No to chyba wszystko broke brooke noo ethan wydaje sie milutki. ;] ale nie wiem czy cos miedzy nimi bedzie.. wkoncu zostal juz tylko 1 odc. kss co do 5 serii to bedzie ona na 100%. zostalo to oficjalnie potwierdzone. iks_pe rzeczywiscie,zgadzam sie. mi tez bardziej podobaly sie wczesniejsze sezony. W 5 sezonie tak strasznie podobalo mi sie tylko pare odcinkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iks_pe
Właśnie oglądałam ostatni odcinek 4 sezonu... ech. Wie ktoś może jaki tytuł ma piosnka, która leciała na samym końcu? Wtedy, kiedy oni grali w kosza (chłopaki kontra dziewczyny) ;> Nie mogę jej nigdzie znaleźć... A słów też nie potrafię wyłapać, bo wykonawca niewyraźnie spięwa... wrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broke brooke
ja juz po ostatnim odcinku tego sezonu dziwny ten odcinek nakrecili go chyba tylko po to zeby pokazac ze beda krecic dalej bo wszystko jest niedopowiedziane i takie dziwnie krecone poza tym zabrali brooke mala angie ;( ale najlepszy motyw - dan .... zyje czy nie? jak myslicie? czy ktos wie kiedy mozna sie spodziewac nowego sezonu? pewnie znowu kaza czekac pol roku jak nie wiecej eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iks_pe
Nom, motyw Dana był hmm... zabójczy :D jeszcze ten peager (nie wiem jak to się pisze;p). Moze tym razem go uśmiercili ;> Myślicie, że do kogo dzwonił Lucas z lotniska ;> suuuper, no to sobie troche poczekamy -.-'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iks_pe
Nom, motyw Dana był hmm... zabójczy :D jeszcze ten peager (nie wiem jak to się pisze;p). Moze tym razem go uśmiercili ;> Myślicie, że do kogo dzwonił Lucas z lotniska ;> suuuper, no to sobie troche poczekamy -.-'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broke brooke
he tez jestem ciekawa ale mysle ze dzwoni jednak do linsday bo sie przelamala i powiedziala mu pare rzeczy przez tel wiec luc wykorzystuje sytuacje ;) niestety przed nami duzo czasu oczekiwania zanim sie przekonamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do 18 odc too. Poczatek-rewelka. Jamie uroczo spiewal no i potem Gavin DeGraw mm.. brakowalo tego :D Lucas i jego irokez a pozniej mały z malym irokezikiem ogolnie bomba. Treningi Nathana,podbudowywanie Jamiego i Q. swietne. Brooke,szkoda ze musiala oddac Angie bo chcialam widziec scene na plazy 'Kocham cie L.Scott, ja cie tez B.Davis' fajne,przyjacielskie sformulowanie koncowka intrygująca i ciekawa. Dan..?! nie umieraj. nie umrze To Dan. ogolnie fajny ten odc. Lucas ma wkoncu fryz podobbny do tego z 2 sezonu :D:D no i Peyton na dachu xD xD co do telefonu to mam nadzieje ze to nie linds. Jakby to byla Linds to chyba lukowi bym nakopała. przestane to ogladac normalnie Moze Peyton bo zagadywała o slubie. Brooke? niee,to by nie przeszlo. Nie chce. Kocham te pare ale teraz sa przyjaciolmi.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iks_pe
Odniosłam wrażenie, ze Peyton zrobila cos z swoim image;p chyba cos z oczami, bo wyglądała lepiej xD mam nadzieję, ze nie dzwonił do Lindsay... jej rola mnie wkurza;p fajniej było bez niej. o. A co by było, gdyby ni z tąd, ni zowąd pojawiła się jakaś nowa postać do ktorej Luke dzwonił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iks_pe
Ach, no i znowu szukam piosenki... z 18 odc, zaczyna się w 20 minucie (20 sekundzie). Znacie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broke brooke
niestety nie pomoge w piosence bo juz wywalilam ten odcinek, mi sie podoba piosenka ktora haley spiewa ;) fajna tak samo jak "halo" ktore spiewala w 2 sezonie mysle ze do brooke nie dzonil, chociaz odcinek jest na tyle pokrecony, ze moze stwierdzil ze to jedyna osoba z poza glownego zainteresowania poza tym chce miec rodzine, wskazuje na to to ze powiedzieli sobie kocham, poza tym to co haley czytala ich coroczne postanowienia i tam tez bylo stare - sprobuje jeszcze raz z brooke ale ja mysle, ze brooke bedzie i tak z doktorkiem ethanem :) dorosly, pewnie juz chce zalozyc rodzine, a nie uciekac jak ten barman ;) wiec tak naprawde albo linsday albo peyton, ktora tknela go swoimi wyznaniami na boisku ;) swija droga uwazam ze peyton (tzn ta aktorka) jest strasznei chuda, wygalda jakby miala anoreksje, wydaje mi sie ze keidys byla normalniejsza bo teraz wyglada strasznie jak sie troche rozbierze - moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj tak peyton jest strasznie chuda. i taka blada ciagle. az niezdrowo wyglada. a no moze do kogos innego dzwonil. tylko co, nie zna tj osoby tak dobrze (pewnie nowo poznaa) a juz czy wyjdziesz za mnie? hm.. przekonamy sie we wrzesniu. piosenki nie znam.tez juz nie mam odcinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadada
Też uważam, że Peyton strasznie schudła od początku serialu... najgorszym widokiem są jej nogi jak wykałaczki :/ Dżizys, jak ja uwielbiam Jamiego... :> niesamowite dziecko dali do tej roli, jego gra i rola, jaką mu piszą... niesamowity :) A'propos telefonu - myślę, że gdyby to miała być Lindsay to nie mówiłby tego taki pewien siebie - przecież "sama miłość nie wystarczy do zbudowania małżeństwa" (Linds) Zostaje Peyton i Brooke... ale, że Brooke widać ciągnie do ustabilizowanych emocjonalnie mężczyzn (obecnie dr Ethan), a między nią a Lucasem już daaawno nie było żadnych podtekstów poza przyjaźnią (nie biorę pod uwagę tych naciąganych pod damsko-męską miłość "kocham Cię"). KONIEC! Zostaje Peyton... Luke wreszcie przestanie sobie zaprzeczać... ;D wsyztsko wam opowiedziałam to może spokojniej przetrzymacie do września ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haley James scott
Hej ja wiem cos na yemat 6 serii. Nakręcać ją mają zamiar w lato w czerwcu czy tam w lipcu, a pierwszy odcinek 6.01 ma byc we wrześniu ;D a odcinki z 5 serii sciagaj sobie na www.darkwarez.pl a jesli nie wiesz jak je sciągnąc to służe pomocą tylko napisz na gg. 3676681 to mój numer . Pytaj się o co chcesz z OTH ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kss
musial do peyton zadzwonic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iks_pe
Wiecie co? coraz bardziej mi sie wydaje, ze dzwonil do Peyton ;d mam nadzieje, ze wreszcie im sie uda ^^ tylko o czym bylby wowczas 6 sezon...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broke brooke
hehe dobre pytanie o czym bylby nastepny sezon :) hmm marvin wyjedzie chyba dan padl (chociaz z nim to nie wiadomo) haley jest z nathanem jedynie zostaje brooke i lucas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzwko87
a czy ktos wie czy 18 byl ostatnim odcinkiem czy bedziesz jeszcze 19?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iks_pe
18 odc był ostatnim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcik06
hej. :] bardzo dobry pomysl na zalozenie takiego tematu. : ) gratuluje pomyslu. pisze tu z prosba o pomoc. szukam tytulu piosenki, ktora byla w 5 sezonie, kiedy pokazywali scene po pierwszym mistrzostwie Kobr, i Peyton wyslala do Lucasa wiadomosc, zeby puscil ta piosenke kiedy wygral mistrzostwo. piosenka cudna, scena z reszta tez. prosze o pomoc. z gory bede wdzieczna. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kss
do olcik06 : ta piosenka to Jose Gonzalez " Heartbeats" :) jesli masz jeszcze jakies pytania co do muzyki to pisz:) moze bede mogła pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcik06
dziękuję bardzo. :* bardzo mi pomogłaś. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iks_pe
kiedy będzie pierwszy odcinek 6 sezonu ;> :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuskienka
ktory sezon lecial w zeszle wakacje na tvn ok 14?? bo nie wiem ktore sezony mam sciagac... prosze o pomoc!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcik06
pierwszy odcinek 6 serii w stanach byl wyemitowany wczoraj o godzinie 20.00 i sadze ze dzisiaj juz powinnien krazyc po necie, chociaz nie mam jeszcze tegvo odcinka. pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iks_pe
dobra, jestem swiezo po 1 odc 6 sezonu ;D po prostu świetny! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcik06
kurczę. ja wlasnie chcialabym go obejrzec a nie wiem gdzie go znalezc. mozesz mi moze jakos pomoc ? podac link do strony z ktorej moge sciagnac czy cos. bylabym wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hwfoi
na www.tvliveshows.com macie wszytkie odcinki wszytkich seriali wszytkich serii strona jest w renowacji do czwartku ;) zycze milego ogladania ps.dla znajacych angielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hwfoi
aha to s filmy i sseraile online chodza cudownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×