Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HA HY HEEEJHOOOOL

JAK ZOSTAC MODELKA/FOTOMODELKA?

Polecane posty

Gość HA HY HEEEJHOOOOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dać dupy odpowiedniej osobie -wszystkie tak robią. I co? Nadal chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HA HY HEEJHOOOOL
a to ja juz od pieciu lat daje i nadal modelką ani foto modelka nie jestem . tylko chlopaki na osiedlu mnie nazywają modelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delicious czy bardzo jesteś
szczupła i czy masz idealną cerę???Co właściwie trzeba mieć żeby zostać fotomodelką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaa111
ja jestem szczyupla mam idealna cere i jestem modelką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotomodelka nie musi być wysoka i chuda/ szczupła :) ja np. mam 160 wzrostu ... a figura ... nie narzekam, chociaż kości mi nie wystają :P Czy jestem ładna--> nie mnie to oceniać, bo jest sporo osób na tym forum, które twierdzą że urodą nie grzeszę, ale coż, ja wole opierać się na opini ekspertów, którzy za to jak wyglądam dają mi pieniądze :) A cera --> nigdy nie mialam problemu z pryszczami itp Co trzeba mieć? -> ciekawą/ oryginalną urodę, trzeba być fotogenicznym, oczywiście trzeba być charyzmatyczną osobą, nie mozna wstydzić się pozować :) i przede wszystkim znajomości są ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaa111
jestem tak szczupła ze mój chlopak ma trudnosci z odróznieniem mnie od kija od szczotki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaa111
podszywaczu nie zazdrosc mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufdhksdf
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaa111
Teraz żartuje z podszywaczami, ale w kazdy sobotni wieczór zakładam czyste stringi, psikam się perfumami z allegro i wychodze do piwnicy. Wracam rano i mowię mamie że byłam na dyskotece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delicious czy bardzo jesteś
To znaczy że bez znajomości nie ma szans??? A zdradzisz ile mniej więcej na tym zarabiasz??Tak dla orientacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie chodzi o to :) poprostu ze znajomościami masz więcej propozycji, ktoś Cie poleca itp, ale to naprawde nie wpływa mocno na "kariere" :) a zarobki --> naprawde są zróżnicowane. agencje niechętnie opowiadają o zarobkach, więc nie wiem czy mogę napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delicious czy bardzo jesteś
Nie powiem nikomu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe w sumie to żadna tajemnica :) za zdjęcia np do prasy dostaje się mniej więcej 300- 500. Wszystko zalezy do jakiego źródła robisz zdjęcia. Np za reklamy dostaje sie już więcej. wszystko zalezy od profesjonalizmu. jak dlugo pracujesz i czy naprawde jestes w tym dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delicious_ ty paszczurze
nie udawaj wielkiej modelki, bo ci jednie za obciągnięcie zrobią jakieś zdjęcie 🖐️ uroda przemija, i za parę lat nic już ci nie pozostanie 🖐️ muhahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robie z siebie modelki bo nią nie jestem. nie wiąże przyszłości z modelingiem ani z niczym co jest z nim związane. To że pracowałam w tej branży nie znaczy że będe robiła to przez całe życie ... wyluzuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delicious czy bardzo jesteś
A na czym polega profesjonalizm??Sorki że tak cię męczę ale pierwszy raz mam kontakt z modelką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm chodzi o to czy masz jakieś doświadczenie. np jeżeli dopiero zaczynasz pracę w modelingu to nie możesz nazwać się profesjonalistką :) natomiast jeże pracujesz już dośc długo, masz doświadczenie, liczne sesje itp wtedy możesz nazywac się profesjonalistką :) Ważne jest aby nie starać sie przed obiektywem udawac kogoś innego, lepszego. Sam fakt że jesteś fotomodelką/ modelką wyróżnia Cie spośród innych. fotograf chce fotografować Ciebie, a nie kogoś kogo udajesz:) tak więc trzeba być wyluzowanym, nie udawać, należy być poprostu sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ja profesjonalistką nie jestem, więc nie wiem czy powinnam udzielać Ci takich rad, ale jeżeli komuś mają się przydać jakieś wskazówki to chętnie pomogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delicious czy bardzo jesteś
Wielkie dzięki,Szkoda że nie mam na kompie swojej fotki bo mogłabyś mi powiedzieć czy twoim zdaniem mam w sobie "to coś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delicious czy bardzo jesteś
No ale wiesz jakie dziewczyny są zatrudniane.Powysyłałabym moje fotki do jakichś firm ale trochę się boję,że potem będą hulać po necie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli wysyłasz CV do jakiejś firmy to fotki nie będą się nigdzie ukazywać ;) czasem na różnych portalach typu fotka, albo epuls itp wysyłane są wiadomości z adresem, e mailem i różnymi informacjami o firmie. często są to ściemy ale ja raz załapałam sie na sesje w ten sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delicious czy bardzo jesteś
Ale jak mam napisać CV skoro nie mam żadnego doświadczenia???Co w ogóle powinnam tam umieścić?Możesz mnie odesłać do jakiejś stronki?Bo to pewnie sporo pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj CV pisane do agencji opierają się na opisaniu siebie itp. Napisalam CV, ale tak naprawde to nie do końca mozna nazwać CV. Często na stronach znajdują się kwestionariusze do wypełnienia i wysłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delicious czy bardzo jesteś
Ok,wielkie dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej to ty
fotomodelka nie musi być wysoka i chuda/ szczupła ja np. mam 160 wzrostu ... a figura ... nie narzekam, chociaż kości mi nie wystają delicious to ty karypel jesteś a nie wysoka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysssssiaq
Pff chyba żartujesz Sirvana .. 60 to dobry wymiar bo co bo ty jesteś szkieletem i takie masz?? weź przesadzasz.. trzeba być serio zniekształconym i niedorobionym żeby mieć 60 w talii a 90 w biodrach haha .. wee .. Każdy ma szanse być fotomodelką.. CO DO MODELEK to są wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×