Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HA HY HEEEJHOOOOL

JAK ZOSTAC MODELKA/FOTOMODELKA?

Polecane posty

Gość Sirvana
;/. Nie mówie, że każda ma mieć 60/90. Ale koło tych rozmiarów. Grubsza nie przejdzie. Na modelke 85/60/85. No chyba, że zleceniodawca poszukuje 'puszystych' fotomodelek. Poszperaj w stronach agencji i zobacz, że żadna modelka, chociaż nie wiem jaka by była piękna nie ma w talii wiecej niz chociaż 68/95 ;/. Jeszcze coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcem zostać fotomodelką
siemka mam na imię karolina mam 13 lat i chcem zostać modelką mam 163cm wzrostu i 48wagi jeste szczupła więc nie widać ze tyle waże mam duze piersi:) niebieskie oczy mam włosy koloru ciemny bląd(sprężynki) i ładny uśmiech. Mam niewielki trądzik na twazy prawie nie widoczny ale myślę ze makijaż od styliski by to naprawić. Lubię pozować do zdjęć jestem zabawna i uwielbiam tańczyc i śpiewawać. Co mam zrobić i gdzie się zgłosić by zostać fotomodelką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sirvana
163 za mało. Ale z pewnością urośniesz bo w końcu dorastasz :). Ale nie ważne są tylko wymiary. fotomodelka/modelka musi mieć w sobie coś oryginalnego. Co z tego, że np. masz dobre wymiary skoro możesz mieć krzywe zęby, albo coś.Musisz wiedzieć też co to znaczy być modelką / fotomodelką Dobre wymiary, to jeden plus. Musisz mieć cierpliwość i być punktualną. Musisz też mieć wygląd. Dobrze by było jakbyś podała link z swoimi zdjęciami. Wtedy dałoby się ocenić czy naprawdę się nadajesz. A jeżeli będzie w Tobie coś interesującego, to poszukamy fotografa, który porobi Ci zdjęcia do portfolio. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika93
hey .. ja w grudniu skoncze 15 lat mam 172 wzrostu i chciałabym zostać modelka .monika1311111.fotka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika93
czy sie nadaje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sirvana
A mogłabyś podać wymiary? (biust/talia/biodra). Masz ciekawą twarz, może coś by z tego wyszło :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty 123
Monika, ladna jestes, wiec chyba sie nadajesz...ale modelki czasami sa zajebiscie brzydkie,wiec roznie to bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika93
wymiary: 74-66-84 Nie są one teraz dokładne ale coś koło tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sirvana
Chyba źle biodra mierzyłaś. Biodra mierzy się w najszerszym miejscu pupy. W tali o 3-4 cm za dużo. Porób kilka prostych zdjęć twarzy bez makijażu i sylwetki w różnym stroju. Powiem Ci co robić dalej :). Moim zdaniem masz szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika figurę masz super
ale ta twarz... Nie łam się, może będą szukali modelek do reklamy masek przeciwgazowych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sirvana
Nie słuchaj ich. Uwierz w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz też reklamować ...
... kominiarki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika93
haha nie no thx ;]]] he he nie ma to jak pomysłowość ;ppp Wiecie jak podbudowac czlowieka ;dd . ale spox ja na szczescie nie biore tego do siebie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuka78956
Mam ładną twarz i jestem szczupła, wręcz chuda (79-54-78), jestem zadbana, kiedy miałam osiem lat, brałam udział w sesji, dostałam sie z castingu. Teraz poważnie myślę o pracy modelki. Problem jedynie w tym, ze mam biale, ale troszkę krzywe ząbki. Gdyby nie to, to na pewno bym sie dostała do agencji. Raz w gazecie widziałam dwie dziewczyny mające o wiele bardzie krzywe zęby niż ja. Mam 168 wzrostu i 41 wagi. Mam 15 lat. Czy mam próbować swych sił. Proszę, pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tysssssiaq
ty głupia zazdrosna kurwo , co masz do wymiarów 90-60-90. Nigdy nie będziesz takich mieć wiedz zazdrość 30 cm różnicy miedzy biodrami a talią paszczurze :classic_cool: "zniekształconym być" -> hahahahhahahahahahhahaa. ty jesteś zniekształcona!!! ale chodzi mi o twój MÓZG :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sirvana
Modelką to może nie będziesz, najniższe wymogi to 170- wzwyż. Od ośmiu lat napewno wiele się w Tobie zmieniło. Chyba źle mierzyłaś biodra. Musiałabyś pokazać siebie inaczej nie można nic wywnioskować. Z takimi wymiarami trafiłabyś do agencji fotomodelek co najwyżej. Może i wymiary masz dobre, ale musiałabyś wyprostować sobie zęby, bo nie przepuszczą z przebarwieniami, ani krzywymi zębami. Mus to mus. Nikt nie powiedział, że to łatwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylosława.
Witam... mam 17 lat... i chciłabym hmm... może nie tyle co zostać modelką czy fotomodleką ale chciałabym spróbować sił w tej dziedzinie... moje wymiary to 89/67/90 i ważę około 60 kg... te dane nie są dokładne są zbliżone do rzeczywistych... Jak uważacie... mam szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotomodelki
Nie muszą być wysokie przecież bo nie łażą po wybiegach tylko pozują do zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sirvana
Braa. Wejście smoka. A co do Ciebie chłopcze.. co z tego, że podałeś wymiary, skoro nie wiemy jak wyglądasz?. Proszę o wzrost i stronę z Twoim portfolio, bądź zdjęciami amatorskimi, tylko tak będzie można stwierdzić, czy naprawdę się nadajesz. Jeżeli chcesz możesz wysłać zdjęcia na mój meil, bo tu padają różne komentarze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magddaa
tez chciala bym byc fotomodelka.mam 164cm a wymiary 93/75/93 waze 59 kg nie jestem zbyt szcupla wiem ;/ wysylalam formularze czy jak to sie nazywa na roznych stronach agnecji i narazie nic.. mam 13 lat za 5 mieisy 14.. www.basketball10.fotka.pl moje fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheGreatDrakness
hey, mam pare pytań. Czy jeśli mam 15 lat, 158 cm wzrostu, 46 kg wagi, no i powiedzmy że jestem ładna (to jest raczej obiektywna ocena nie tylko mojej rodziny i znajomych) to czy nadaję się na fotomodelke?? Moje wymiary to 81-61-84 (biust-talia-biodra). Moje zdjęcia: http://www.fotka.pl/profil/TheGreatDarkness/ .I gdzie mogłabym ewentualnie zgłosić się jeżeli bym chciała pracować jako fotomodelka? ( o ile ktoś by chciał mnie ;) xD) Proszę o radę ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sirvana
Pytacie jak zostać fotomodelką/modelką i tak dalej..., ale zastanawia mnie jedno: czy naprawdę wiecie co to znaczy być kimś takim?. Modelka to nie tylko chodzenie po wybiegu. Fotomodelka to nie tylko łażenie od studia do studia. No, ale okey... przejdźmy do rzeczy. TheGreatDarkness: Twojej dyspozycyjności nie można określić z takich zdjęć, przynajmniej ja nie mogę :P. Potrzebne są zdjęcia profili z boku, na wprost, całej sylwetki, z uśmiechniętą buźką. Patrząc na Twój profil, myślę, że jest dobrze... :). Jeżeli chodzi Ci o to, aby sprawdzić się w praktyce to umów się z fotografem w Twojej okolicy na sesję zdjęciową 'pozowanie za zdjęcia'. Zobaczysz jak wypadniesz i nic za to nie zapłacisz. Takie 'gotowce' będziesz mogła wysłać do agencji, lub założyć własne portfolio, zamieścisz tam swój e-mail, gadu-gadu i te inne, żeby osoby Tobą zainteresowane mogły się z Tobą skontaktować. Ja takim sposobem wzięłam udział w reklamie obuwia :P.Jeżeli czegoś nie zrozumiałaś, lub masz jakieś uwagi, to możesz napisać na mój e-mail. Polecam się na przyszłość i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylka
hmmm... brałam udział w amatorskiej sesji... i wiem co to znaczy... podoba mi się to ale nie wiem czy się nadaje... mógłby mi ktoś pomoc? www.8xWhispeRx8.fotka.pl tam są moje zdjęcia... czekam z niecierpliwością na odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce_zostać-fotomodelką
czy żeby zostać fotomodelką czyba mieć proste zęby?? chodzi o to że mam z przodu jeden zab nierówny czy to przeszkodzi zostaniu fotomodelką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sirvana
A czy widziałaś kiedyś modelkę z krzywymi zębami?. Jeśli naprawdę chcesz musisz jakoś naprawić ten defekt :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sirvana
A co do http://www.fotka.pl/profil/8xWhispeRx8/ (przepraszam, że długo nie odpisywałam :)) Moim zdaniem masz szansę. Powysyłaj swoje zdjęcia do kilku agencji blisko Ciebie, a sama się przekonasz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chidati
co do tych krzywych zębów to znam jedną fotomodelkę które ma strasznie krzywe zęby i itd i udaje jej się wybić... a co do mnie byłam na kastingu... dostalam sie... tylko ze jest maly problem. mam aparat na zebach... czy to tak bardzo przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia fotomodelka 3kategori
Szczerze to fotomodeling opiera sie na filozofii piekna ' piekno jest w oku patrzacego' to nie zadne wymiary mowia o tym czy sie nadajesz. To Twoje podejscie decyduje o tym czy to dla Ciebie. Od miesiaca jestem po kursie modelingu w agencji faschionmodels

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamarzona 13
Hejka , po przeczytaniu wszystkiego jestem zaskoczona ile osób marzy aby dostać się do świata Modelingu . Jak pewnie sądzicie ja też . I macie racje . Wiem że słowo " chce być modelką " to nie tylko chodzenie po wybiegu , pozowanie do zdjęć i przebieranie ciuszków ... Ja mam 13 lat i razem z moją przyjaciółką marzymy o karierze modelki :) Ja mam 160 wzrostu i nie mam problemów z cerą . Jestem szczupła . Moja przyjaciółka też . Co mamy zrobić aby iść w tą stronę ? Zaistnieć w tym zawodzie ? Proszę o pomoc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×