Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HA HY HEEEJHOOOOL

JAK ZOSTAC MODELKA/FOTOMODELKA?

Polecane posty

Gość małgocha4556
Ewentualnie jak jakaś dziewczyna chce zostać modelką,warto zajrzeć na stronę www.twojamiss.pl ,tam jest możliwość wypromowania się i zyskania popularności,do tego poza tytułami przyznawane sa tez nagrody rzeczowe.więc zawsze cos się zyskuje.poza tym jeśli zaistnieje się w takim miejscu,to naprawdę może pomóc w drodze do zostania modelką-sprawa sprawdzona.Powodzenia dla wszystkich przyszłych modelek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harmonaaaa
Skoro masz chęci, to już połowa drogi za Tobą :) Zacznij od portfolio. Grunt to dobre zdjęcia, muszą być one naprawdę fachowo wykonane. Później powinnaś zamieścić je na jakiejś stronie dla modelek, żeby mogły zostać zauważone. Ja proponuję serwis http://epicamodels.pl/ Poprzez zaprezentowanie na ich stronie swojego portfolio (ZA DARMO!!) masz duże szanse na to, ze jakaś agencja modelingowa, z którą serwis współpracuję poprosi Cię o przyjście na rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigerly
ja też uważam, że dobre portfolio jest kluczem do kariery. Trzeba próbować w róznych miejscach, nawet takich mniejszych projektach. Trzeba szukać :) widziałam ze teraz gdańska PH Matarnia szuka twarzy wiosennej kampanii reklamowej, prestiż i już coś w portfolio się pojawi. Jak ktos na górze napisał: jak są chęci to już połowa sukcesu, ważne sie nie poddawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frotierestype
no takich akcji jak PH Matarnia teraz organizuje (chodzi mi o tą konkretnie http://www.facebook.com/matarnia.parkhandlowy/app_305439669577944 ) jest na pęczki, szczególnie teraz, kiedy internet daje takie mozliwości. Kiedyś było dużo trudniej, wszedzie trzeba było pójść się pokazać, dojechac, pozniej przez wszytskie etapy. Teraz foteczka, mail, rach ciach i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebekah
Zgadzam się, kiedyś było trudniej, teraz, kiedy już mam 27 lat to nie bardzo chcą mnie za modelke bo za stara jestem a kiedy ja byłam w odpowiedni wieku to nic nie bylo takie proste :D nie było tez takich akcji jak w tej Matarni całej, widze ze dziewczyny sie zgłaszają i tylko czekaja na wyniki, kiedys 10 etapow kazdego castingu, od 6 rano w kolejkach, ahhh to były czasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatiana111
Prawda, ale w sumie to lepiej. Internet daje wielkie możliwości. Nawet dla tej Matarni jest lepiej a dzieczwyny mają możliwosc latwo i niewielkim wysiłkiem zaistnieć w tej branży. Kiedys duzo dziewczyn rezygnowalo bo przerazaly ich formalnosci i fakt, ze trzeba duzo pracowac duzo zrobic i duzo sie wykazac zeby zainmponowac komus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buletta
Tigerly, bardzo spodobała mi się bluza/sweterek Lucyny Tuttkowskiej, może wiesz gdzie znajdę taką? Wogóle pytanie do wszytskich ludzi tutaj, strasznie mi zalezy na tym, zeby go znaleźć :C chodzi o pierwsza obecnie stronę w aplikacji PH Matarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tigerly
oj to juz nie jest pierwsza strona, bo dziewczyn przybywa co chwila :D ale wiem o ktory chodzi, zobacz sobie na stronie romwe oni maja tam rzeczy w tym własnie stylu. Ta dziewczyna wogole fajny styl ma, Matarnio, nie zazdroszcze, ze musisz wybrac tylko kilka z nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinka_88
oo romwe zdecydowanie, tam maja tego typu rzeczy, ja szukam legginsow jakie miała na sobie daria suchenek w tej poprzedniej aplikacji, boy london firma ale niestety tylko dostepna jest wysyłką z zagranicy, ze przesylka kosztuje 80 zł :/ Ja tez nie zazdroszcze matarni :D przed nimi ciężki orzech do zgryzienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romola
Ja tam zaczęłam od kursu i dzięki niemu wiem, jak się ustawić do zdjęcia, żeby dobrze wypaść, jak chodzić po catwalku, jak pokazywać emocje, żeby nie wyglądało to wszystko na sztuczne i wymuszone. teraz dostaję zlecenia jako fotomodelka i hostessa, więc było warto. Jeśli jesteś z Warszawy, jak ja, to polecam Ci kurs fotomodelingu Goworku. POWODZENIA! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belzebubowa
Myślę, że każda dziewczyna może zostać modelką. Nawet niska. Kate Moss ma 168 i wciąż - mimo upływu czasu - króluje na wybiegach. Ja obecnie mam 15 lat, 1,68 m i ważę 47 kg. Tyle, że mieszkam w podlaskim, a tu żadnej agencji nie ma, w związku z tym nie mam gdzie się zgłosić. Jak skończę 18 lat, mam zamiar iść do top model, bo uważam (nieskromnie mówiąc), że twarz mam oryginalną. A co do romwe... Świetne ciuchy, jednak tylko dla odważnych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lefaszjonist
Tak jak powyżej, wydaje mi się, że żeby zostać fotomodelką najlepszą opcją jest udział w jak największej ilości konkursów ;) Zazwyczaj nie wymaga to dużego wysiłku, kwestia strzelenia sobie kilku fotek i wrzucania do internetu :) obiło mi się o uszy, że Matarnia prowadzi drugą edycję tego konkursu...wiecie coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liilciia
Teraz to Matarnia prowadzi już nawet czwartą edycję tego konkursu :) Tym razem młode dziewczyny same nic nie zdziałają, ale z tego co widziałam udzielało się też kilka "starszych" osób, jeśli macie dzieci - to kolejna szansa dla was. Sama nie mogę wziąć udziału, ale na pewno postaram się namówić siostrę, która ma cudną pięcioletnią córeczkę, może zabiorą mnie na zakupy ze sobą jak już zgarną te 4 tysiaczki :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liilciia, ale o co dokładnie w tym konkursie Matarni chodzi? Jak się można zgłaszać itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liilciia
tak, to prawda, trzeba zrobić sobie rodzinne zdjęcie i znaleźć ten konkurs na fejsie Matarni - pod tym linkiem, co ktoś wrzucił powyżej. Później jest głosowanie i ten kto wygra zostaje twarzą jesiennej kampanii Matarni, a więc billboardy w całym trójmieście no i bon na zakupy- 4 tyski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalicja
Podoba mi się fakt, że Matarnia do udziału w jesiennej kampanii dorzuca jeszcze 4000zł na zakupki :D TYYYYLE CIUSZKÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majlennaa
OOO tak kasa na ciuszki od Matarni to gest, który nie ukrywam, że podoba mi się najbardziej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalicja
znaczy nie oszukujmy się, sam fakt występowania w reklamie Matarni jest MEGA, ale warto też się mieć w co pięknie ubrać jak już będzie się rozpoznawalnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no udział w reklamie Matarni, to wiadomo swoją drogą :) ale ja tak kocham wydawanie, że te 4 tysiączki są dla mnie jednak ważniejsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudd
Nic mi nie mów, od kiedy dowiedziałam się o konkursie przeglądam absolutnie wszystkie sklepy w matarni i planuję na co bym wydała hajsy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a konkurencja coraz większa :) Matarnia reklamą i 4 tysiaczkami kusi nie tylko nas, ale i o wiele większą liczbę osób :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olially
Właśnie widziałam już na fanpage'u matarni, że coraz więcej rodzinek się zgłasza...Dobrze, że z tej apki wybierane jest 10 rodzin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to wybierane jest 10 rodzin? To znaczy, że te nagrody o których cały czas mowa dostanie aż 10 rodzin? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allamalla
Hahaha :) Nie tak. Z tej aplikacji na fejsie Matarni dalej przechodzi 10 osób, które uzyskają najwiekszą liczbę głosów, w sensie do następnego etapu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olially
hahah byłoby to zbyt piękne :D Dokładnie, wybierane jest 10 rodzin, które zgarnęły najwięcej głosów w aplikacji matarni na facebook'u. Ta dziesiątka zapraszana jest na zdjęcia i wtedy wybierana jest jedna rodzina, która wypadnie najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to i tak super, bo matarnia 10 rodzinom sponsoruje profesjonalną sesję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×