Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oscypka

placz podczas picia mleka o 2tg maluszka. POMOCY

Polecane posty

Gość oscypka

witam moja 2 tc corcia jest na omneo1. jednak podczas picia bardzo czesto sie krztusi, duzo i szybko lyka i bardzo malo wypija bardzo sie przy tym denerwujac. karmie ja prawie pionowo i urzywam butelek antykolkowych. czy powinnam zmienic mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oscypka
ale ona tak przy kazdym smoku pije. uzywam butelek dr brown, avent i maz nawet zakupil nuka. i dalej to samo :( a ja poprostu nie wiem juz co mam robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
jak na moje oko tez powinnas kupic smoka z mniejsza dziurkaw tedy bedzie wolniej lecialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla nowych
lekarza spytaj ,moze jest przyczyna w niedojrzałosci przełyku,lepiej sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
albo ma jakiegos plesniaczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oscypka
no coz jak dla mnie mala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oscypka a płacze tylko przy piciu mleka, czy przepajasz czymś tego swojego maluszka, bo rozumiem ze ma on 2 tyg? i nie podajesz jeszcze soczków do picia. To że się krztusi to tak jak pisały dziewczyny może być winą smoczka, ale obserwuj bo również dobrze może mieć zapalenie ucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
a jak trzymasz malenstwo podczas karmienia? moze za nisko ma glowke? ale jak mowisz,ze jak dla ciebie dziurka jest mala to idz do apteki i zapytaj o najniejszy rozmiar smoczna z malutka dziurka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oscypka
tak placze tylko przy piciu mleka, a pozniej jak zasnie bardzo steka i sie prezy. po kazdym posilku robi zolte kupki ale takie bardziej wodniste jak na moje oko. do pediatry ide dopiero w srode, a nie chce aby mala sie dluzej meczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam roznego rodzaju juz butelki i to nic nie daje corka ma np.nuk od 0 do 6 i wszystko bokami leci najlepiej pije z avent i smoczek 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oscypka
chyba tak zrobie. choc jak przechylam butle to nie kapie z niej wiec chyba dziurki sa oki. mala poprostu ciagnie smoka i trzyma w buzi, a pozniej wszystko lyka i strasznie placze. zastanwiam sie czy nie zmienic mleka bo omneo jest geste i moze to jej nie pasi... tylko na omneo zmienilam 2 dni temu i nie wiem czy nie zaczesto chce tak zmieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję najmniejszy rozmiar smoczka, karmienie w pozycji leżącej, ale pod kątem ok 30 stopni, na boczku, wtedy dziecku trudniej się zakrztusić, bo nadmiar mleka wypływa bokiem. Może być też tak, że dziecko nie jest głodne tlyko ma silną potrzebę ssania, dlatego ciagnei mleko ale nei chce połykać, wtedy dać smoczek uspokajający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oscypka
aaa i je juz prawie na siedzaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żółte kupki to nic strasznego, jest tylko na mleku wiec tak wyglądają, a powiedz czy używasz już smoczka -dydusia czy może go ssać? sprawdź też delkatnie uciskając przy uszkach maleństwa czy płacze wówczas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oscypka
oo nie wiedzialam ze bokiem mozna karmic z butelki, chyba sprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmiąc dziedcko na siedząco
to głupota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oscypka
uzywam zwyklego smoczka choc zadko bo mala za bardzo go nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to rusz się mamusiu
to idz wczesniej do pediatry!!!!!!!!!!!!!!! i zakoncz męki dziecka,dostanie Debridat i nie bedzie cierpiała.I nie ma wymowki że dopiero w srode,mieszkasz na biegunie pln do chlery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oscypka
do porzedniczki/poprzednika jak bys nie wiedziala dziecko 2 tc nie ma kolek wied debridat odpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
moze poradz sie babeczek w aptece jakie polecaja z najmniejsza dziurka i niech porownaja rozne firmy firma firmie nie rowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×