Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jackpot79

Dobry ortopeda w Łodzi-PILNE!!!

Polecane posty

Macie może sprawdzonego i poleconego ortopede?Bardzo pilne więc jeżeli ktos może mi pomóc to bede wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam
dobrego ortopedę dzieciecego w Łodzi.Sama nie byłam u niego ale koleżanka leczy u niego córeczkę i uratował ich od operacji.Naprawdę kompetentny lekarz.Jest krajowym konsultantem ortopedii dziecięcej ,specjalista od bioderek.Pracuje w CZMP.Ale zapomniałam nazwisko a koleżanka wyjechała za granicę i będzie za 5 dni:o Wtedy mogę ci ewentualnie napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze iść na kontrole z synem po złamaniu nogi.podejrzewamy zle założony gips który mógł zniekształcić stope.całkiem mozliwe,że jestem przewraziwiona,ale musze to skonsultować z dobrym lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam
aaaaa no to ja jednak nie pomogę.Tamten jest typowo od bioderek dziecięcych:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baroness
Ja teraz potrzebuje pilnie ortopedy dziecięcego od bioderek w okolicach Łodzi. Pomóżcie znaleźć takiego, który wie co zrobić z asymetryczną miednicą 8-latki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia20
Jeśli szukacie bardzo dobrej jakości pomocy medycznej, ortopedy w Łodzi to nie ma lepszych specjalistów niż https://fmclodz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miruculum

a którego konretnie polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seven43

Ja mam bardzo dobre zdanie o dr Kołodziejskim ze Swiss Medicus, miałam swego czasu problemy ze stawem skokowym i właśnie on mnie wyleczył. A to był drugi ortopeda u którego byłam na konsultacji, pierwszy niestety nie umiał znaleźć przyczyny i leczył mnie tylko objawowo co nic nie dało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Mi pomógł doktor Bielecki z enel medu w Manufakturze. Szybko zdiagnozował problem i wyleczył, dzieki czemu szybko mogłem wrócić do biegania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niso

Miałam podobny problem po kilku wizytach u Pana Michała wszytsko ustąpiło, polecam konsultacje na tej stronie znanyortopeda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilk

Mnie bardzo pomogl doktor Skorupski z enel medu. Mialam bardzo duze problemy z chodzeniem, bywaly dni kiedy nie moglam isc do pracy i bardzo sie ciesze ze w koncu trafilam na dobrego lekarza. Po tylu latach w koncu mam postawiona dobra diagnoze i wprowadzone odpowiednie leczenie. Polecam wszystkim z calego serca . Takiego profesjonalizmu dawno nie spotkalam u innych lekarzy z ktorymi mialam do czynienia. Pasja i zapal sa ogromne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz wybrać się do lekarza ortopedy na szybko to raczej nie polecam liczyć na fundusz..... Terminy są odległe oraz bardzo trudno jest dostać się na wizytę w sensowniejszym terminie, czeka się zwykle kilka dobrych miesięcy.

Prywatnie polecam pana doktora Marka Drobniewskiego, który przyjmuje w Salve medica . 

https://salvemedica.pl/lekarze-specjalisci-specjalisci/ortopeda

Pan Doktor zbadał mnie, szybko postawił diagnozę, zastosował taping oraz zlecił ćwiczenia i suplementację. Wizyta przebiegła w bardzo serdecznej atmosferze. Już dawno nie spotkałam się z taką uważnością w stosunku do pacjenta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek3

Ja polecam prywatne centrum TriMedic, bardzo dobrzy ortopedzi, cennik znajdziesz na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja polecam prywatne centrum TriMedic, bardzo dobrzy ortopedzi, cennik znajdziesz na stronie

Chodzę do dr. Morawskiego w Trimedic i zgadzam się z opinią, mają bardzo dobrych ortopedów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia swojego oraz osób, z którymi spotkałem się podczas rehabilitacji wiem, że w niektórych sytuacjach lokalizacja kliniki ortopedycznej (czy w zasadzie jakiejkolwiek innej) nie ma większego znaczenia. Sam jestem z pogranicza Śląska i Małopolski, a na leczenie dość poważnego urazu jeździłem do Orthosportu aż do Szczecina, gdzie leczyłem się u ortopedy p. M. Karaczuna (tutaj jak najbardziej polecam ośrodek jak i doktora). Zdrowie mamy tylko jedno, dlatego trzeba dbać o nie korzystając z usług znających się na rzeczy specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×